Jak przytyć? Trenuję. (Odżywki)

Kicaj12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam 16 lat, 185 cm wzrostu i ważę 60 kg. Trenuję piłkę nożną. Chcę trochę przytyć a jednocześnie nabrać troche masy mięśniowej za pomocą odżywek. Nie mam możliwości trenowania na siłowni itp, ale myślę że siłownie w małym stopniu może zastąpić piłka nożna i ogólnie wysiłek sportowy.
Proszę o pomoc.
Kolega doradził mi coś takiego: http://allegro.pl/activlab-mass-up-7-kg-gainer-jak-mutant-mass-xxl-i3006497563.html
 

Kicaj12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam szybką przemianę materii. Jem dużo tylko nieregularnie, ale i tak to zaraz spalam poprzez treningi. Chcę zainwestować w odżywki ponieważ słyszałem że można w miesiąc przytyć 5-10 kg. Może polecicie mi jakiś ciekawy gainter itp. Sam tego nie ogarniam.
 

sup_bloke

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
4
Co za bzdury, smiac mi sie chce ;) Gainer to nic innego jak zarcie w proszku, uzupelnienie diety jesli np nie mozesz sobie pozwolic na to zeby dostarczyc organizmowi wystarczajaco duzo skladnikow to wspomagasz sie proszkiem, proste. Jak chcesz przytyc mlody to bez silowni sie nie obejdzie, samo nic sie nie zrobi... a pilka to najwyzej utrudni ci zadanie, aeroby sa dobre na spalanie tluszczu a nie na przybranie masy. No i zle forum wybrales chyba, idz na kfd i poczytaj co i jak, albo wywal pieniadze na gainera i potem placz ze ci nic nie dal mimo ze przeciez grales w pilke to prawie jak silownia!!!11
 
Do góry