jak przybrac na wadze ?

timrek88

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam mam pytanie . Mam 19 lat 175 cm wzrostu waga 62 kg amatorsko w domu na gryfie lamanym , pompki, brzuszki oraz kopie po worku od 8 miesiecy chcialbym przybrac na masie ciala jak na razie zatrzymalem sie z waga i nic nie wskazuje na jej podwyższenie jestem szczuply moze cos doradzicie jakas dieta albo odżywki ? Co powiecie na temat koksu nie piszcie ze odradzacie czy cos w tym stylu tylko co byscie proponowali jaki cykl szukam profesiolanlej dorady z gory dzieki :eek:k:
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
zaczne od konca.
o koksie zapomnij, i nie dlatego że nie bo szkoda i bla bla tylko dlatego ze sie na tym nie znasz to raz. dwa żę ćwiczyc amatorsko. 3 nie wiesz gdzie masz lodówke w domu a wiec co to dieta. i jeszcze pare rzeczy :)


chcesz przybrac na masie? poszukaj w domu treningu domatora badz dokup sobie ławke pare hantelków ok 90kg obciazenia i mozesz jakis plan ułożyć

pozdstawa to dobra miska, nic dziwnego ze nie przybierasz na wadze skoro nie jesz. i nie pisz ze tak nie jest bo wszystkie suchary tak mówia. nadwyzka kcal w diecie to podstawa i bez tego mozna zapomniec o odzywkach i przyrostach.

tylko jakosc jedzenei jest wazna nie chce mi sie pisac juz 100tnego posta jakie potrawy itp., masz google googluj albo zejdz pare tematow w dom tam gdzie sie wypowiadalem.


odzywki minimum po pol roku prawdziwej silki inaczej kase tylko zmarnujesz. pzdr
 

Anntor

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
żadnego koksu !! Najpierw porządna dieta - to jest najważniejsze !
 
H

http://www.suplementy.ulti

Guest
witam mam pytanie . Mam 19 lat 175 cm wzrostu waga 62 kg amatorsko w domu na gryfie lamanym , pompki, brzuszki oraz kopie po worku od 8 miesiecy chcialbym przybrac na masie ciala jak na razie zatrzymalem sie z waga i nic nie wskazuje na jej podwyższenie jestem szczuply moze cos doradzicie jakas dieta albo odżywki ? Co powiecie na temat koksu nie piszcie ze odradzacie czy cos w tym stylu tylko co byscie proponowali jaki cykl szukam profesiolanlej dorady z gory dzieki :eek:k:


Posiłek pierwszy:
- Mleko 2% - 400 ml
- Płatki owsiane - 100g
Posiłek tuńczyk:
- Chleb ciemny - 100g
- Tuńczyk - 70g
- Margaryna roślinna - 10g
Posiłek trzeci:
- Chleb ciemny 100 g
- Polędwica z indyka 50 g
- Margaryna roślinna 10 g
Posiłek czwarty:
- Ryż biały - 150g
- Pierś z kurczaka gotowana lub pieczona - 100g
- Oliwa z oliwek - 14g
Posiłek piąty – po treningu:
- Odzywka typu Carbo - 60g (zaraz po treningu)
Posiłek szósty
- Makaron 100g
- Ser biały 100g
- Oliwa z oliwek 10g



4488142 - w razie pytań służę pomocą ;)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
do 1 dania bym dodal jeszcze 2 jaja i garsc rodzynek
zamaist margaryny dalbym oliwe z oliwek 10 ml
w posilku trzecim piers +ryz brazowy/ kasza gryczana
po treningu nie carbo tylko gainer mutant mass
z ostatniego bym wyrzucil makaron

i do tego trening, trening i jeszcze raz trening i systematyczna dieta, zadnych tam napojow itp
 
Do góry