Jak przetrwać miłośc na odległość?

paulina36

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Udało nam się spotkac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale moze opisze wszystko po kolei...
Duzo czasu juz minelo odkad tutaj pisalam:p chcialam sobie przypomniec jak to bylo i pomyslałam ze opowiem wam jak rozwija sie nasza znajomosc.
Więc...
Tak jak to bylo dawniej czekalismy na spotkanie jeszcze te kilka miesięcy i to mialo byc tak ze ja mialam poc do rodziny blisko miejscowosci gdzie on mieszka. Nie wyszlo jednak w polowie wakacji 2010 dowiedzialam sie ze niestety to nie wypali. Byłam załamana ze nici ze spotkania. Ryczałam calymi dniami. I nie uwierzycie. Rodzice przyszli do mnie z propozycja zebym zaprosiła go do nas do domu. Normalnie bylam w szoku. Kurcze, moi rodzice tacy co martwia sie o wszystko i w ogole. Byłam szczesliwa ale miałam watpliwosci co do tego ze przyjedzie. Kiedy mu powiedzilam napisal ze porozmaw swoimi rodzcami. Na drugi dzien otrzymałam odpowiedz ktora mnie uradowała. PO tygodniu zobaczylismy sie w koncu na zywo.Pamietam jeszcze ten moj stres...heh taki szoook..:p To co czułam do niego na gg nabralo jeszcze wiekszej mocy. On tez sie zakochal. Niestety jeg pobyt trwal tydzien i musial wyjechac. Ale był to cudowny czas spedzony razem. Pożniej pojawila sie szansa ze przyjedzie na swieta. Tutaj jednak nie wyszlo m bardzo zawiedziona bo juz sobie wkrecilam... I tak przechodzilo nas wiele watpliwosci czy wytrzymamy. W sumie mnie nie bo ja bylam pewna ze dam rade raczej bałam sie o niewgo. Ale jakos trwalismy przez ten rok. No i tak do tych wakacji 2011. Wiedzielimsy juz ze sie kochamy i to bardzo.Juz nie moglismy sie doczekac spotkania. I wreszcie nadszedl ten czas cudowny. Był u mnie miesiac... Dwa tyg. temu wyjechał... Jest nam teraz bardzo ciezko. TYm bardziej ze w tej chwili nie wyobrazam sobie zebysmy mieli nie widziec sie kolejny rok.. To jakas katastrofa. Tym razem musi sie udac na swieta bo jak nie to nie wiem... strasznie sie boje... W czasie jego pobytu zdarzały sie sytuacje dziwne smutne ale zazwyczaj bardzo dobrze spedzalo nam sie czas razem.. Bardzo tesknie... Chociaz ostatnio jakos nie bardzo nam sie uklada.Poklocilismy sie troche. Teraz juz sobie przyrzekalm ze nie bede sie czepiala nic wypominała ze bedzie tk jak dawniej. Zebysmy mogli to przetrwac. Bo tak naprawde wiecej w tym jest mojej winy. To ja namiesząłam. Wiec jakos musze to naprawic. PO prostu wkrecałam mu ze mnie olewa. On twierdzi ze nie i ze tez ciagle o nas mysli. Wiec ja mu wierze. Zakochałam sie po uszy a nawet bardziej. Pragne go jak nikogo innego. Jest najwspanielszy na swiecie. TYko tak cholerna odleglosc. Nie mozna normalnie porozmawiac wyjasnic sobie wszystkiego tylko te gg ciagle... ehh Wiadomo ze w kazdym zwiazku sa jakies nieporozuzmienia...TYlko trzeba sobie z tym radzic. Musze naprawic nasze rrlacje zeby go do siebie nie zniechecac... Od dzis straam sie aby nasze rozmaowy wygladaly ak zawsze.. mam nadzieje ze sie uda i wytrwamy do kolejnego spotkania. Nobrazam sobie zycia bez niego.... eh... Jakie to trudne.. Chcialam wam to napisac bo nie wierzyliscie (nie wszyscy wierzyli) ze uda nam sie spotkac.. Ze sie zakochamy.. A jednak...:) Udało sie:)
POzdrawiam:)


Przepraszam za błędy ale pisałam na szybko:)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
To co czułam do niego na gg nabralo jeszcze wiekszej mocy.

facepalm.jpg


Swoją drogą chyba zły dział.
 

Wysuszek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
mnie sie nie udalo na odległość, choć też sie zakochałem... nie ma co do zwiazku trzeba sie widywać bo inaczej nic z tego
 

LaCiruela

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Jejku to od kiedy Wy tak na odległość i po jakim czasie się pierwszy raz spotkaliście?
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Może znacie jakieś recepty na to aby taki związek przetrwał? W moim przypadku mąż wyjechał pół roku temu i muszę Wam powiedziec że to jest straszne. Ja tu z dzieckiem,mąż za granica. Czasem brakuje mi już sił...
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Może znacie jakieś recepty na to aby taki związek przetrwał? W moim przypadku mąż wyjechał pół roku temu i muszę Wam powiedziec że to jest straszne. Ja tu z dzieckiem,mąż za granica. Czasem brakuje mi już sił...
Najwazniejsze w takim zwiazku jest zaufanie, jesli jedna ze stron chociaż w minimalnym stopniu zawiedzie, wyobraznia załatwi resztę. Zwiazek na odległosc to duze wyzwanie, dużo par przegrało, co nie oznacza że Wam sie nie uda. Jesli w chwili rozstania łaczyło Was prawdziwe uczucie jest duża szansa na to ze wasz zwiazek przetrwa. Czy nie ma takiej mozliwosci żebys pojechała do meza razem z dzieckiem, chociaz na jakis czas.
 

Ewelinka***

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
271
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
:::Kraina Szczęścia:::
Na razie niestety nie ma takiej możliwości,a zobaczymy się dopiero w połowie października, no a później planujemy do niego dojechać i może wtedy bedzie już lżej.
 

paulina36

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
LaCiruela Znamy sie od dwoch lat. Poznaliśmy sie w wakacje 2009r po czym roku pozniej takze w wakacje spotkalismy sie pierwszy raz.. Czekalismy rok i znow spotkalismy sie w te wakacje... I nie wiadomo kiedy teraz sie zobaczymy mam nadzieje ze wczesniej niz za rok..
Ciezko jest strasznie...
Ja wierze ze nam sie uda...
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Powiem tak: jeśli to prawdziwa miłość to i przetrwa odległość, a jak nie to co byś nie robiła, nie pociągniesz tego.
Co ma być, to będzie.
 

Kaka17

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
193
Punkty reakcji
0
moja przyjaciłka byla z facetem związana na odległoć, taka prawda że tylko się nawzajem oszukiwali przez 2 lata...
 
Do góry