Jak przerysować obrazek na kartkę techniczną?

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
tak jak w temacie, jak przerysować obrazek na kartkę techniczną? nie mam pojęcia jak to zrobić ponieważ jak się podłoży pod spód to nic nie widać :D a bardzo mi zależy na tym, by było to na technicznej :) z góry dzięki za pomoc :)
 

Kamilax33

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
istenieje coś takiego jak kalka graficzna <3
możesz to kupić w każdym sklepie papiernicznym.
kładziesz na kartkę tą kalkę, potem rysunek, jaki chcesz odrysować. Poprawiasz kontury obrazka, a klalka odbija go na czystej kartce.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
ale mi zależy na tym, by ręcznie to odrysować, bo chcę żeby było widać że sam to rysowałem, a także żeby było to rysowane ołówkiem ;)
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
tylko że to jest zdjęcie, ( zmienione na szkic w gimpie ) i jest tam sporo elementów ;) więc raczej będzie trudno :)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
To zrób tak jak koleżanka Aasiyah. Ci poleciła przez kalkę, a potem popraw ołówkiem i będzie ok ;)
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Jeżeli obrazek jest do zniszczenia to wystarczy położyć go na brystol i mocniej przyciskać długopisem po konturach a powstałe wgniecenia poprawić ołówkiem.Jednak najlepszy do takich robót jest rzutnik.Nawet można przy jego pomocy zmieniać wielkość rysunku :)
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
byłoby fajnie gdybym takowy rzutnik posiadał :D a co do tego brystolu to nie taki głupi pomysł :) ale jak ktoś ma jeszcze jakieś inne, to chętnie posłucham :) I dzęki za wszystkie odpowiedzi :)
 
Do góry