Jak promować stronę internetową?

B

bajderman

Guest
Po Twoim wpisie wnioskuję, że nigdy nie miałaś tam żadnej strony. Pokażesz? Trzymam stronki na Hekko bo mam tanio, pakiety są duże, ciągle mi poprawiają ich zawartość i faktycznie zawsze można przy nich liczyć na pomoc.
 
W

wiemlepiej

Guest
A możecie mi podpowiedzieć czy warto inwestować w Google Adwords? Czy jest z tego jakiś większy ruch? Jak skonfigurować kampanie aby efekt był najlepszy?
 
I

Infiner

Guest
Trzeba konfigurować w myśl zasady min/max - czyli minimalizacja kosztów przy maksymalizacji zysków. Frazy na które się promujemy muszą w jak największym stopniu odpowiadać temu co znajduje się na stronie. Im treść strony bardziej różni się od fraz tym koszt jaki musimy ponieść na jej promocję jest większy.
Google Adwords to swoista giełda - na samej górze są wyświetlane te reklamy które wygenerują dla Google największy zysk w przeliczeniu na jedno kliknięcie. Jest dużo niuansów, najleiej zlecić to komuś, kto się na tym zna. Tutaj możesz zapytać o koszta: http://www.system3.pl/widocznosc-w-google/ppc
 

apows

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kaja Metrowska napisał:
W związku z tym, że niedawno uruchomiłam bloga starałam się go sama promować. Ale nie przyniosło to dobrego rezultatu. Od niedawna współpracuję z SEO Venture. Są już pierwsze efekty. Strona wskoczyła na trudną frazę do pierwszej 20. mi nie udało się wskoczyć nawet do pierwszej 100:(
Z blogiem jest dość łatwo wystarczy dobry tytuł, mata tagi i społecznościówki, w moim przypadku post udostępniam na G+, T, FB i po 2-3 dniach post ląduje w top 30 na średnio trudne frazy - reszta to już linki.
 

ebiznes-manager

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Drzewica
Pozycjonowanie, Fanpage, Youtube, Forum, Blogi z tych miejsc mam najwięcej wejść na strony, więc wam też polecam zacząć tam działać :)
 

janek23ci

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2015
Posty
36
Punkty reakcji
4
U mnie najwięcej osób wchodzi bezpośrednio z google oraz z Facebooka, dodaję posty do grup powiązanych tematycznie z tym o czym piszę.
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Nie napiszę nic nowego tylko to co się sprawdza.
Katalogi,
Fora internetowe,
Blogi z dobra treścią,
Portale społecznościowe
To podstawa dla osób startujących w tej branży.
 
S

szyszana

Guest
Przede wszystkim - wartościowość strony, ciekawe materiały, bo później internet przekazuje to dalej. Inwestowanie w klasyczną reklamę serwisu ma sens wyłącznie przy stronach typowo sprzedażowych.
 
M

martinx

Guest
Zastanawiam się czy warto zlecać pozycjonowanie strony internetowej agencji lub firmie SEO. Jak myślicie?
 
P

profes

Guest
Są różne szkoły. Jedni mówią, że warto zlecać usługę marketingu agencjom marketingowym, bo znają się na tym najlepiej. Inni twierdzą, że zlecenia pozycjonowania czy szerzej działań marketingowych agencjom jest nieefektywnym działaniem. Wyjaśnia to przy pomocy wykresu - rzuć okiem. Coś w tym jest, chociaż nie do końca się z nim zgadzam.
 
S

szyszana

Guest
Podstawa dla utrzymania dobrego serwisu to dobry serwer. Hosting gdzie strona będzie cały czas dostępna. O dziwo, w dalszym ciągu dochodzi do sytuacji, w których hostingi potrafią nie działać nawet przez kilka dni, co według mnie jest skandalem w tych czasach.
 

liku08

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
martinx napisał:
Zastanawiam się czy warto zlecać pozycjonowanie strony internetowej agencji SEO. Jak myślicie?
Jeden z najważniejszych kanałów pozyskiwania klienta lub stałego czytelnika. Zawsze warto inwestować w seo
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
nie zawsze - na początku kiedy ciśnienie jest duże na wypromowanie ale zarobki jeszcze marne to lepiej zdać się na starcie na oprogramowanie takie jak sellingo, gdzie masz wszystko włącznie z pozycjonowaniem w cenie, z czego cena jest śmiesznie niska, a oprogramowanie naprawdę dobre i bez jakichś durnych ograniczeń na tańsze wersje abonamentu. w tym wypadku można łączyć zdrowy rozsądek i inwestowanie.
 

saranarat

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tych programów jest z 50 albo i więcej. Zanim się zacznie promować stronę trzeba się upewnić czy jest dobrej jakości i czy klienci zatrzymują się na tej stronie bo znaleźli to czego szukali i czy strona ich zainteresowała. Jak ktoś się zna na rzeczy to stronę stworzy samodzielnie ale jeśli nie to można skorzystać z kreatora takiego jak wordpress gdzie jest prosta edycja i na koncie jest dostęp do narzędzia monitorującego pozycję strony na daną frazę w wyszukiwarce które jest przydane przy zlecaniu komuś pozycjonowania albo jeśli ktoś wykonuje to samodzielnie.
 

Relewantna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Z moich obserwacji wynika, że najlepiej jest odwiedzać inne strony i komentować, wykazywać zaintetesowanie nimi. Bez tego żaden profil społecznościowy nie pomoże.
 

Primo Segundo

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że teraz standardem przy promowaniu strony czy biznesu jest wyraźna obecność w wyszukiwarce, więc pozycjonowanie i seo. Ale sama podstawa to na pewno wizytówka Google'a, i pozytywne opinie klientów :)
 

IdaRóża

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zgadzam się przedmówcą, zawsze warto zadbać o dobrą opinie!
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie i osoba, która nie ma w tym zakresie wiedzy ani doświadczenia, może na tym polu nie dać sobie rady. Dlatego warto zlecić to fachowcom, którzy będą wiedzieli jakie działania podjąć w konkretnym przypadku. Odwiedź stronę poradnika, w którym zawarto wiele przydatnych wskazówek, które pomogą naprowadzić na odpowiednich specjalistów w tej dziedzinie.
 
Do góry