Jak powiedzieć mu że jestem w ciąży?

myszka143

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
witam:):)
od czego zaczac sama niewiem:)
pisalam ostatnio ze mialam problemy z facetem moim pogodzilismy jest oki nawet za dobrze..
zaczelismy duzo rozmawiac o naszym zyciu.. nawet jestem w ciazy 3 tydzien:**mam nadzieje ze moj bedzie sie cieszyl jak mu powiem jutro...ma urodziny i chce mu zrobic nie spodzianke tylko jak mam zaczac...
:))
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Powiedz mu, że jesteś w ciąży z murzynem, na pewno będzie miał niezłą niespodziankę, po której się przez dłuższy czas nie pozbiera.
 

myszka143

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
jestem z nim w ciazy:**
mieszkam z nim juz i chce mu powiedziec ale niewiem jak
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Z tego co pisałaś to ostatnio cały czas się kłóciliście, rozstawaliście, wracaliscie do siebie... Więc chociaż życzę Wam jak najlepiej zastanawia mnie jak długo tym razem będzie dobrze między Wami

Co do poinformowania o ciąży (bo chyba o to pytasz w temacie, choć pewna nie jestem, bo i jego tytuł, i treść, zostawiają wiele do życzenia) to jest to rzecz jak dla mnie na tyle intymna, że powinnaś sama wiedzieć jak się za to zabrać, chyba że chcesz skorzystać choćby ze standardowych małych bucików w prezencie, rzecz gustu, dla mnie oklepane ;)

Kwestia formalna: zmień tytuł tematu na taki który mówi o tym czego temat dotyczy, tak jest w regulaminie
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Możesz np kupić małe buciki zapakować w jakieś ładne pudełeczko. Zaaranżować romantyczną kolację i podczas niej wręczyć "prezent". Powinien być się ucieszyć ;)
Jest też opcja z pokazaniem mu testu ciążowego poprzedzone tekstem "kochanie, chodź szybko spójrz na to" :D
Ewentualnie sama wymyśl coś ciekawego ^^
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Pamiętam, czytałam twój temat o problemach w związku.
Związek to sztuka kompromisu i poniekąd akceptacja wad partnera, które niekiedy doprowadzają nas do szału. Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
Co do ciąży, pytasz się Nas o zdanie a ja się Ciebie pytam w jaki sposób Ty byś chciała przekazać te nowinę partnerowi? Chyba że w ogóle nie masz pomysłu, w co raczej nie wierzę.
 

analityk86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
I jak przyjął taką wiadomość? Mam nadzieję, że się ucieszył. Pewne jest, że za kilka lat będzie szczęśliwy :D
 

brokers

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
"Będziemy mieli dziecko." - jako facet to bym chciał usłyszeć. Dla mnie słowa : jestem w ciąży, brzmią tak, jakby dana sytuacja nie dotyczyła faceta. Jak jesteście razem, to i sama w tej ciąży nie jesteś:) Oczywiście piszę z przymrużeniem oka, ale co do samych słów , to tak właśnie chciałbym być poinformowany , gdybym sam został tatą.
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
No właśnie - jak mu w końcu powiedziałś? Ucieszył się? :) Życzę wam wszystkiego dobrego :)

A swoją droga, to nie ma jakiś takich fajnych, wymyslnych sposobów na to jak powiedzieć o dziecku :) No bo tak po prostu... albo te buciki... Fajnie, ale troszke sztampa ;)
 
Do góry