Jak powiedzieć mamie,że robi jedzenie z włosami?

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
No dobra, ale przeciez faktycznie sa tacy ludzie ,ktorzy prostej sprawy sobie rozwizac nie potrafią. Ja mam np. kumpla, którego matka traktuje jakby byla jakas arystokratka. On sie przy niej zachowuje tak jakby kij od szczotki połknął. Wszystko zawsze o co poprosi na jednej nodze leci i robi i naprawde ani by mu nawet do glowy nie przyszło , żeby jej zwrócić uwagę....
 
K

kinga_sc

Guest
Raczej jej chodziło o tych, którzy zakładają tematy, w których piszą że się zabiją. Nie chodzi o Twojego Kochasia. :p
możliwe

gocha999 też mam takiego kumpla, któremu całe życie zaplanowała matka i on to realizuje, słucha jej i nie sprzeciwia się, dla mnie to głupota
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
masz na myśli mój temat?
kinga zwariowałaś?
bardzo Cie szanuje,oczywiście ze nie chodziło mi o Twój temat
tylko ogólnie,ludzie piszą że sie zabiją,tak jakby nie potrafili docenić tego co mają
jednakże szanuje niedoszłych samobójców którzy żyją,i czegoś ich te myśli nauczyły
a każdego dnia się modlę za samobójców [*]
"bliscy topią smutek w płaczu
lecz samobójca pogrążony jest we śnie
on zrobił co chciał - zabił się "...
 
K

kinga_sc

Guest
kinga zwariowałaś?
bardzo Cie szanuje,oczywiście ze nie chodziło mi o Twój temat
tylko ogólnie,ludzie piszą że sie zabiją,tak jakby nie potrafili docenić tego co mają
jednakże szanuje niedoszłych samobójców którzy żyją,i czegoś ich te myśli nauczyły
a każdego dnia się modlę za samobójców [*]
"bliscy topią smutek w płaczu
lecz samobójca pogrążony jest we śnie
on zrobił co chciał - zabił się "...
rozumiem, no ja mam nadzieję, że mój się czegoś nauczy, ale nie wiem:( ciężko nam teraz
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Najlepiej kupić jakąś super wypasioną klamrę do włosów, zostawić ją na wierzchu, mama sobie ją "pożyczy" i juz nie odda :D
 

rdzawa_dama

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Hmmmm to może, odciązyć trochę tą biedną mamę od tych wszystkich „kuchennych” obowiązków. Chociaz pewnie z tego co piszesz, to spotka się z odwrotnym efektem i mama znowu pomysli ,że pewnie wam nie smakuje....
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Normalnie ja bym to zrobila tak Mama a co to ma ku.... byc z takim obiadem to t y do lysego idz sobie tupecik zrobi hahahah

:p
 

robjoz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
"Jak powiedzieć mamie,że robi jedzenie z włosami?"

Mamo, robisz jedzenie z włosami!
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Mam taki problem ? moja mama to swietna kucharka, naprawdę jej dania to jest po prostu MISTRZOSTWO swiata. Nawet chleb nauczyla się ostatnio sama piec :D Ale ostatnio mamy z tatą troche kwaśne miny jak dostajemy jedzenie na stół , bo w zasadzie we wszystkich daniach non stop znajdujemy włosy ;/ Kiedyś przy niej wyciągnełam z zupy i to na bank był jej włos bo mama jest blondynką, na szczęście farbowaną:p no i była naprawdę straszliwie obrażona za to ,że zwróciłam jej o to uwagę...powiedziała tylko ,że ? trudno ,żebym stała przy garnkach w jakimś czepku jak jakaś kuchara ze stołówki?! więc po kolejnych takich wybrykach postanowiliśmy z tatą nic się nie odzywać, ale problem dalej pozostał nie rozwiązany ? i zastanawiam się jak tą sprawę rozwiązać ,żeby mama nam takich dodatków nie robiła no i żeby nie poczuła się urażona?

No to masz wielki Problem ojezu nie wiesz jak mamie powiedziec ze wlosy w zupie no to juz jest normlanie kryminalizm
poprostu powiedz ze sa wlosy w zupie i to cie brzydzi i nie chcesz jesc , to widze ze twoj tata ladny :cenzura:a jest jak nie umie porozmawiac z mama
o takich rzeczach. <_<
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Mam pewnego sąsiada, który ma równie identyczny problem, jak autor tematu. Dostrzegł włos w gorąco przyrządzonym spaghetti i postanowił osobiście zwrócić uwagę żonie, lecz ona wielce została urażona i potraktowała go tak, że podane danie zostało spuszczone na jego głowie. Niezłe ekstremalne przeżycie, z pewnością przypominał co nie co Boba Marleya.
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
też czasem mam taki problem, moja przyjaciółka ze swoją mamą również.
Ja po prostu mówię mamie że o tu jest włos np w obiedzie, kanapce itp. I albo mówię żeby sama go wyjeła albo ja sama wyjmuję i mówię żeby uwazała itp.
A jak to rozwiązac? Moze podarować mamie ładne ozdoby do włosów?
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
'' Jak powiedzieć mamie,że robi jedzenie z włosami? ''

-Mamo. Robisz jedzenie z włosami. Nie rób. Przestań. :(
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
A myślałem, ze to ja mam śmieszne problemy...
`Mamo, robisz naprawdę pyszne dania ale od jakiegoś czasu często znajdują się tam włosy, mogła byś coś z tym zrobić.?`
Lekka sugestia. mama na pewno się nie obrazi. ;)
 

JaY22

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
HollyŁódź
Wyciągnąć włosa z obiadu i powiedzieć, że słaba ta farba, bo nie trzyma koloru w każdych warunkach... xD

...a tak serio to => tak jak piszą inni - lekka sugestia i Twoja Mama powinna zrozumieć, przecież to nie koniec świata zwrócić uwagę :) już kilka wersji zostało podanych i wydają się być całkiem "przyjazne" oczywiście bez tych "głupich" tak jak np. moja powyżej :p
 
Do góry