Jak poprawić biele zębów?

Cinek00

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jaka dobra pasta wybielająca lub coś innego ?
Jak wybielić sobie choć o jeden odcień zęby?
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Pasta - total 12

Nie pij często kawy , nie pal papierosów , możesz jeść więcej mlecznych produktów .

Samo używanie pasty nic nie da , jak będziesz palił jak smok .
 

Cinek00

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Kawy już nie pije tak dużo. Powiedzmy jedna na 2-3 dni. Kiedyś piłem ok 3 dziwnie.
Palić, nie paliłem, nie palę i nie zamierzam.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
W zasadzie , to możesz wybrać się do dentysty , on poradzi Ci coś konkretnego.
Tylko nie napalaj się na natychmistowy efekt.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ja polecam paski wybielające Crest Whitestrips. Można kupić na allegro. Dają bardzo widoczny efekt, sprawdziłam ;)
Kupiłam 14 pasków i używałam ich tylko raz dziennie bo nie miałam czasu robić tego rano. Kuracja zajęła 7 dni. Podczas używania zęby robią się trochę wrażliwe ale jest to do zniesienia. Zresztą, efekt wynagradza odrobinę cierpienia ;)
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
Również polecam te paski. Tylko 7 dni a różnica ogromna. Paski kosztują jakieś 60zł chyba, więc to dobra cena.
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
zgadzam się - trzeba przede wszystkim dbać o higienę, ale też zrezygnowac z produktów, które powodują przebarwienia, np. kawa, wino, herbata, papierosy. A jeśli efekt nie będzie zadowalający zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego wybielania w salonie, a potem już tylko dbac w domu aby efekt się utrzymywał jak najdłużej. Ja wybielałam w klinice Domred i jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim!
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja przede wszystkim odradzam domowe wybielanie, to się może źle skończyć - nadrważliwość i uszkodzenia szkliwa to bardzo częste dolegliwości przy stosowaniu rónych pasków i preparatów wybielających. Generalnie polecam wybielania w gabinecie stomatologicznym, sama korzystam w Dormedzie i jestem bardzo zadowolona.
 

MagdalenkaAu

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja w takich sytuacjach zawsze polecam zabieg, któremu sama z obawą i niechętnie się poddałam, a po nim byłam naprawdę zachwycona i absolutnie nie żałuję. WYBIELANIE!!! Nie ma co się męczyć z pastami czy paskami do zębów z apteki - wszystko działa tylko na chwilę. Za to wybielanie pomaga lepiej niż cokolwiek innego i efekt zostaje na długo :)
Ja byłam w gabinecie w White&Beauty, nigdy nie sprawdzałam innych więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ale ten zdecydowanie polecam wszystkim. Mnie do siebie przekonali a to chyba dużo :D
 
B

bajderman

Guest
Bez specjalnych cudownych technik. W moim przypadku jak najbardziej wystarczyło wprowadzenie ajony, systematycznego mycia. Oczywiście koniec z fajkami, nadmiarem kawy - z czasem bardzo duża zmiana barwy, oczywiście bez zabiegów!
 
Do góry