Jak poderwać dziewczyne?

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
To dziwne zjawisko dla nas, bo rzadko kiedy ktoś w ten sposób postępuje. Kilka razy byłam odbiorcą takiego 'zagajenia', ale sama raczej nie podeszłabym do faceta, który by mi się podobał, a którego wcześniej bym nie znała.
 

tomek19881

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na początek musisz wiedzieć jak taka dziewczyna myśli i o czym marzy. a w tym najczęściej pomagają seksuolodzy. Jeśli nie chcesz się bawić w spotkania z lekarzami (bo kto by chciał), i chcesz poznać najbardziej skrywane zachcianki kobiet i poznać, czym jest np. nimfomania, czy poligamia i kiedy możesz to zaproponować kobiecie... (bo czasem się da :p), to sięgnij po książkę "Piąta fala pożądania" Moniki Nowickiej. Dzięki niej odkryjesz także swój ukryty potencjał seksualny i nabierzesz pewności siebie. Mi pomogła, polecam i powodzenia w przyszłych podbojach. A zapomniałbym. Książkę znajdziesz na http://org-epost.com/book19783562.php .
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Rotek napisał:
Mnie zawsze zastanawiało to "podbijanie" do losowych osób, nadal myślę że to dziwne.
Co w tym dziwnego? W ten sposob poznalem wielu ludzi. Nie mam tutaj na mysli tylko podrywu. Jesli widze czlowieka( kobieta nie w moim typie, czy jakis facet), ktory wydaje mi sie interesujacy to podchodze i zaczynam rozomowe. Kiedys nie bylo neta i ludzie miewali wielu znajomych.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Teraz jest internet i tym bardziej nawiązywanie znajomości powinno być dużo łatwiejsze. A w jaki sposób poderwać dziewczynę? Masz na to wiele patentów,wszystko zalezy od tego jak bardzo kreatywny jesteś w tej kwestii. Na pewno zawsze wskazane będa kwiaty,to pomaga a samej dziewczynie będzie milo i przyjemnie.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Czyli mam wziac do reki kwiata i isc poznawac kobiety? To ma taki sam sens jak danie sobie z liscia w twarz.
To, ze jest internet oznacza tylko jedno- faceci maja coraz mniejsze jaja i nie potrafia nawiazywac znajomosci w "normalny sposob".
 

damianovy

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2014
Posty
20
Punkty reakcji
1
Najlepiej podrywaj te które już trochę znasz , zgadzam się z Tobą w 100% Rotek
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A próbowaliście może feromonów? Nie twierdzę, że na każdego zadziałają ale muszę przyznać, że sama używam ( Love & Desire) i muszę przyznać, że coś w tym musi być ! Naprawdę ale inni ludzie są do Ciebie bardziej przychylnie nastawieni, głównie płeć męska. Z tego co widziałam, jest również wersja dla mężczyzn. Może wypróbuj?
 
Y

Yellow Jester

Guest
Też bym chciał dziewczynę poderwać, ale jakoś nie wierzę w magiczne działanie pełni księżyca. Ładna jest nie do opisania (mowa ciała mówi sama za siebie), lecz czy to nie jest tylko miraż?
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Yellow, Yellow. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a od samego patrzenia nic się jeszcze nie zrobiło. Przecież od razu z nią się żenił nie będziesz. Trzymam kciuki za Cb i powodzenia.
 

WhiskeyInTheJar

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
To nie jest takie proste, ten sam problem ma większość facetów na świecie. Najważniejsze to żebyś przełamywał zwoje bariery, po jakimś czasie (zależy od ciebie), zaczniesz być pewny siebie i nie będzie sprawiała różnicy czy podchodzisz do ładnej dziewczyny czy idziesz na wystąpienie publiczne czy cokolwiek ...
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
@temat
Jeśli chodzi o samą rozmowę, naukowcy wykazali, że najskuteczniejsze są teksty abstrakcyjne lub odwołujące się do rzeczy, które nas łączą (np. podróże).
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zmysły
słuch
węch
wzrok
smak
dotyk
równowaga

Wartościowa dziewczyna łatwo da się poderwać takiemu, co ją na rękach przez kałużę gotów przenieść (ale ona nie pozwoli, bo mógłby się przerwać). takiemu, któremu w jej pobliżu oddech się rwie, czerwień onieśmielenia go pokrywa i z trudem ośmiela się ją zaczepić tak sobie.
Dziewczyny siódmym zmysłem wyczuwają kto jest wart przytulenia do łona albo piersi. I takim chłopcom najłatwiej jest poderwać dziewczynę, którą w a r t o poderwać.

A te inne? Mo tyle a się pcho (wartości, a nie końcówki), motylek, który z kwiatka na kwiatek... Chyba, żeby szło o jednorazową kolację ze śniadanie, albo on bogaty
 

glamanna

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Konstancin
Mój znajomy po prostu podchodzi do dziewczyn na ulicy i się pyta czy się z nim umówią. Dziewczyny w Polsce nie są do tego przyzwyczajone i często się zgadzają. A mój znajomy wcale nie jest jakimś wymuskanym lowelasem. Zwyczajny chłopak. Warto zaryzykować czasem. Co Wam szkodzi? :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Umawiają się z nim dlatego ze pyta się każdej,a nie tych wybranych czy wartościowych w pełni subiektywnym tego słowa znaczeniu,jaką wartość ma randka z 50 dziewczynami w przeciągu miesiąca? Moim zdaniem żadnej.
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
moim zdaniem jest to ryzykowne poderwać przypadkową osobę, bez nawiązania rozmową do jakiejś sytuacji, gdyby ktoś do mnie tak zagadał to bym pomyślała, że coś jest z tą osobą nie tak :p
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Jak już większość napisała... powiedz "cześć" i jakoś poleci - co za bzdura. Każdy, kto by miał się tego podjąć, byłby w gorszym stanie niż przed zagadaniem. Autor jest bardzo nieśmiały! Tego nie da się tak "o!" zmienić.
Proponuję potrenowanie samego zbliżania się i zagadania do ludzi. Wyjdź na miasto i pytaj ludzi: o godzinę, drogę, najbliższy bank itd. Zadawaj takie pytania na początek osobom, których, że tak powiem "się nie boisz". W momencie kiedy zacznie Cię to nudzić, ustaw sobie poprzeczkę wyżej, tj: ładne kobiety, grupa ludzi. Takie ćwiczenie da Ci pewną swobodę. Jak poczujesz się pewniejszy, możesz podtrzymać rozmowę nawiązując do tego, co widzisz, np: ładne kolczyki, styl, uśmiech (szczery komplement).
I jeszcze jedna ciekawostka - w komunikacji interpersonalnej tylko 7% stanowi sama treść. 93% to mowa ciała i ton głosu. Także klata do przodu, wyprostuj się, wyjmij ręce z kieszeni i mów spokojnie :)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
W dobie portali społecznościowych to nie sadzę aby "zagadanie" do jakiejkolwiek dziewczyny stanowiło problem,problemem może być tylko przełamanie nieśmiałości i bariery na żywo.
 
Do góry