Jak poderwać dziewczyne?

Fitnesowiec

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Może i zagadanie na facebooku to nie problem, ale każda dziewczyna na początku traktuje Cię jako kolegę. Jeżeli będziesz z nią pisał o pierdołach, to tylko ona się będzie w tym przekonaniu umacniać. Dlatego taka rozmowa powinna mieć podtekst seksualny, wtedy można coś ukręcić, a zwykłe gadanie dla gadanie do niczego nie prowadzi.
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Racja, gadanie na fejsbuku czy poprzez smsy, niby nic takiego a jednak potrafi zdziałać cuda, jest to bardzo ważna część "podrywu". No i zgadzam się z kolegą wyżej, trzeba trochę dodawać pikanterii, bo samym gadaniem nic nie zdziałamy ;D
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
Panowie.

Jak tak czytam wasze wypowiedzi to się zastanawiam nad jednym. Czy któryś z was rzeczywiście podchodzi do kobiet w ciągu dnia?
Połowa komentarzy totalnie nie ma pokrycia w rzeczywistości,a jedynie co można z nich wyczytać to zwykłe domysły na temat tego co się może udać a co nie.

Bywalec. Jeżeli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę to zacznij się interesować tematyką uwodzenia kobiet i zacznij działać w praktyce. Szkoda Twojego czasu i energii na tego typu rozmyślenia. Teraz możesz wykombinować 15 różnych sposobów na to żeby podejść do dziewczyny, a jak dojdzie co do czego to i tak nic nie zdziałasz.

Wierz mi na słowo. Wiem co pisze.

Pozdrawiam
Adam
 

Morias

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Adam ma racje. Za bardzo wielu z Was utrzymuje kobiete na piedestale co niszczy wszystko a wiekszość nie ma odwagi by podejść do kobiety. To kwestia doświadczenia a póki nie będziecie mieli "wewnętrznego spokoju " w tych sprawach to...dupa. Serio podejdz do kobiety przedstaw sie powiedz "Hejprzygladalem sie Tobie na Ciebie podobasz mi się. Jak Ci na imie?" itp. I kobieta szaleje. Czemu? bo nie ma Cie za mieczaka...podszedles zagadales reszta sama sie klei...a jesli brakuje Ci jaj na taki maly krok hmmm...myslisz ze kobiety sa dla Ciebie?:) pozdrawiam Morias.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Hm. Podejdź i spytaj co słychać. :v
Lub zwyczajnie powiedz, że ładnie wygląda i zaobserwuj reakcję.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Dobry wygląd i pewność siebie.
Pierwsze nie jest trudne do osiągnięcia - higiena, wyprasowana koszula, włosy grzebieniem ogarnąć, a jak ma się syfy na twarzy to odwiedzić dermatologa.
Drugie trzeba wyćwiczyć - rozmawiać z kobietami, różnymi, bez jakiegoś ciśnienia na podryw, o tak po prostu. Dzięki temu oswoicie się z nawiązywaniem normalnej konwersacji z płcią przeciwną. I jak zobaczycie w pubie jakieś ładne dziewczę- szybko do niej podejdźcie zanim pojawią się w głowie wymówki i czarne scenariusze "jeszcze mnie wyśmieje", "na pewno zajęta", "zbłaźnię się".
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Często mijam pewną dziewczynę gdy wracam z pracy. Mógłbym do niej podejść, ale trochę się wstydzę. Wymyśliłem, gdy się miniemy to dałbym jej małą karteczkę, że ładnie wygląda lub coś w tym stylu. Dałbym i po prostu poszedłbym dalej bez słowa, czekając na jej ruch tzn. karteczkę. Co o tym myślicie, debil ze mnie, że zamiast normalnie zagadać to się bawię w podchody ?
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Zgodzę się z tym co pisze Jimmy James. Wygląd - pewnie, że jest ważny. Nawet nie chodzi o to, że trzeba być przystojnym, ale po prostu wypada dbać o wygląd. Czyli rzeczywiście, wyprasowana koszula, umyte włosy, czyste buty, obcięte paznokcie itp. Druga kwestia, czyli pewność siebie, też jest bardzo ważna. I również jestem zdania, że można ją wypracować praktyką.

Z im większą liczbą kobiet rozmawiamy, tym pewniej się czujemy, co przełoży się na kolejne rozmowy z innymi kobietami. Najlepiej się o tym przekonałem w momencie, kiedy zacząłem poznawać kobiety na mydwoje, mimo, że rozmawialiśmy w dużej mierze przez internet (zanim dochodziło do spotkania), to nawet coś takiego mocno mi pomogło i później to się przekładało na poznawanie dziewczyn w świecie realnym. A trzecia ważna kwestia, moim zdaniem, to charakter. Nie wystarczy jedynie mieć odwagę podejść do dziewczyny i zagadać, ale tak naprawdę mieć o czym porozmawiać, pokazać się z tej pozytywnej strony.
 
Do góry