Jak poderwać dziewczyne?

SENSEJ32

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!!!
Mam 14 lat i mam taki problem nie wiem jak poderwać dziewczynę.Mam jedną na oku jest z tego samego roku co ja,wydaje mi się że ona próbowała kiedyś mnie poderwać(tak tylko mi się wydawało),ale jakoś nie zareagowałem.W tej chwili nie wiem co mam robić czy podejść do niej i powiedzieć co myślę o niej,czy może jakiś inny sposób,albo nie próbować nic w tej sytuacji zrobić.Chciałbym abyście mi pomogli.Byłbym bardzo wdzięczny.
 

Attachments

  • Nowy Dokument tekstowy.txt
    37 bytes · Wyświetleń: 55

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Niestety, ale ja ci nie pomoge bo mam swoje zdanie na to.....
ale wiem że sa tu osoby, które z pewnością Ci pomogą....
A tam gdzie pisze STYL ZYCIA-zjeżdżając w dół, masz tam temat( metody na podryw czy jakoś tak)
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
podstawa to podejdź do niej i zagadać, możesz też po prostu "zmierzyć" ją swoim wzrokiem gdy będziecie się mijać kilka takich kontaktów wzrokowych i podejdzie sam do ciebie, bynajmniej powinna
 

rooster

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Strzegom / okolice Jeleniej Góry
Kolego, podejdż do niej, weź numerek na komórkę a po dwóch - trzech dniach zadzwoń do niej i się umów - idź gdieś z nią. Bądź miły ale nie bez przesady. Pogadaj z nią na jakieś tematy... to tyle
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
jak ja lubię takie wątki ;D musisz wywołać u niej odpowiednie stany emocjonalne w odpowiedniej kolejnośći:
Zaciekawienie
Zaintrygowanie
Fascynacja
Zaufanie
Pociąg Fizyczny
Zakochanie
Nie mówi jej bezsensownych komplementów bo jeśli jest atrakcyjna to na pewno słyszy je co chwilę. nie pokazuj jej jak bardzo Ci na niej zależy bo poczuje że ma nad Tobą przewagę i będzie Cię traktowała jak zabawkę.. stanów dla niej wyzwanie, spraw, żeby to ona zaczęła Ciebie podrywać.. nie mów jej, że ją kochasz, czekaj aż ona powie to pierwsza, jeśli już powie to powiedz jej, że też coś do niej czujesz i masz nadzieje, że to się dobrze potoczy.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Wyżej wymienione teksty świadczą o wnikliwej lekturze tematów J.B i ich sporej popularności :p

Z ostatnim stwierdzeniem się nie zgadzam, bo uczucia da się 'pokazać', a słowa często okazują się puste. All for me.
 

Joker99

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
najlepiej nie pokazywac, ze Ci zalezy. Staraj sie zachowywac naturalnie :) czasami ja olewaj, badz niedostepny, a sama do ciebie przyleci :D
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
jak ją będziesz olewał a nie pokażesz ze ci zależy to jej to nawet nie przyjdzie do głowy i nic nie osiągniesz <_<
 

Joker99

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
nie mowie o olewce na calej lini, chodzi mi bardziej o nie zbytnie angazowanie sie i nie myslenie o niej po nocach :p bo po co ? wystarczy ze ja poznasz, pogadacie, a pozniej czekasz az ona odbije paleczke.. jezeli jej sie spodobales to zagada, jezeli bedzie milczec znaczy, ze i tak byles skreslony :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Joker, jeżeli faktycznie się zauroczysz, to 'myślenia po nocach' nie bedzie łatwo wyeliminować. Poza tym nie odbije a przejmie pałeczkę, nie ma czegoś takiego jak 'nie zbytnie', mogłeś napisać brak zaangażowania albo coś w ten deseń, poza tym przymiotniki z 'nie' piszemy razem. Sorry ale razi. Pozdro.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Zrób, że tak:
Miej pierścionek, taki obrączkowaty, nie. I musisz na solarium chodzić. Nie spotykaj się w żaden sposób z tą dziewczyną przez ostatni miesiąc, nie? I ten... I wychoduj se brode na mordzie. No i patrzaj. Musisz bez ubrań, i bez pierścionka włamać się do jej domu. Ale pamiętaj, nie, musi być biały ślad po obrączce. No, chodzi, że o to, że ponieważ tak jakbyś długo nosił ten pierścionek, nie? No i robisz włam. Ciachasz się nożem po ciele i wyrzucasz. I krzyknij głośno jak będziesz w jej pokoju. Ona podleci. Ty udaj omdlenie. Sie zapytaj jej który dziś. Jak powie powiedzmy 15 września, to powiedz, ze nie, chodzi o rok. Jak powie, że 2009 to westchnij i powiedz "udało sie", unieś łape na której był pierścionek, i ona zauważy, że tam masz nieopalone, nie? Udaj omdlenie. No i teraz powiedz tak: Aniu(lub Patrycjo, ciulko itp), jestem z przyszłości..."
Tylko tak ze śmiertelnie poważną miną, nie? No i musisz mówić tera, że jesteś z przyszłości, i tam jesteście małżenstwem, niedługo koniec świata, w waszym związku się popsuło i cofnął się, aby za pół roku, z tobą z tej teraźniejszości nie zaczęła się interesować, bo będzie jak będzie i znowu się bedziesz cofoł...
Pocałuj ją tak, jakbyś to robił od dawna. Teraz nie ma szans, aby nie obudziły się w niej marzenia i jesteś na wygranej pozycji, nie?
No i tak. Teraz robisz co chcesz. Wyskakujesz przez okno, albo walisz jej z pięsci w ryj. Co chcesz. I tyle, nie. No... To tyle.. Nie?
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Zrób, że tak:
Miej pierścionek, taki obrączkowaty, nie. I musisz na solarium chodzić. Nie spotykaj się w żaden sposób z tą dziewczyną przez ostatni miesiąc, nie? I ten... I wychoduj se brode na mordzie. No i patrzaj. Musisz bez ubrań, i bez pierścionka włamać się do jej domu. Ale pamiętaj, nie, musi być biały ślad po obrączce. No, chodzi, że o to, że ponieważ tak jakbyś długo nosił ten pierścionek, nie? No i robisz włam. Ciachasz się nożem po ciele i wyrzucasz. I krzyknij głośno jak będziesz w jej pokoju. Ona podleci. Ty udaj omdlenie. Sie zapytaj jej który dziś. Jak powie powiedzmy 15 września, to powiedz, ze nie, chodzi o rok. Jak powie, że 2009 to westchnij i powiedz "udało sie", unieś łape na której był pierścionek, i ona zauważy, że tam masz nieopalone, nie? Udaj omdlenie. No i teraz powiedz tak: Aniu(lub Patrycjo, ciulko itp), jestem z przyszłości..."
Tylko tak ze śmiertelnie poważną miną, nie? No i musisz mówić tera, że jesteś z przyszłości, i tam jesteście małżenstwem, niedługo koniec świata, w waszym związku się popsuło i cofnął się, aby za pół roku, z tobą z tej teraźniejszości nie zaczęła się interesować, bo będzie jak będzie i znowu się bedziesz cofoł...
Pocałuj ją tak, jakbyś to robił od dawna. Teraz nie ma szans, aby nie obudziły się w niej marzenia i jesteś na wygranej pozycji, nie?
No i tak. Teraz robisz co chcesz. Wyskakujesz przez okno, albo walisz jej z pięsci w ryj. Co chcesz. I tyle, nie. No... To tyle.. Nie?


Hah! podziwiam wyobraźnię :D

A tak w temacie - znasz ją, więc powinieneś wiedzieć mniej więcej jakie są jej zainteresowania, w końcu kiedyś ona Cię próbowała podrywać, więc coś na pewno o uszy Ci się obiło na jej temat :)
A poza tym - ryzykuj ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Zrób, że tak:
Miej pierścionek, taki obrączkowaty, nie. I musisz na solarium chodzić. Nie spotykaj się w żaden sposób z tą dziewczyną przez ostatni miesiąc, nie? I ten... I wychoduj se brode na mordzie. No i patrzaj. Musisz bez ubrań, i bez pierścionka włamać się do jej domu. Ale pamiętaj, nie, musi być biały ślad po obrączce. No, chodzi, że o to, że ponieważ tak jakbyś długo nosił ten pierścionek, nie? No i robisz włam. Ciachasz się nożem po ciele i wyrzucasz. I krzyknij głośno jak będziesz w jej pokoju. Ona podleci. Ty udaj omdlenie. Sie zapytaj jej który dziś. Jak powie powiedzmy 15 września, to powiedz, ze nie, chodzi o rok. Jak powie, że 2009 to westchnij i powiedz "udało sie", unieś łape na której był pierścionek, i ona zauważy, że tam masz nieopalone, nie? Udaj omdlenie. No i teraz powiedz tak: Aniu(lub Patrycjo, ciulko itp), jestem z przyszłości..."
Tylko tak ze śmiertelnie poważną miną, nie? No i musisz mówić tera, że jesteś z przyszłości, i tam jesteście małżenstwem, niedługo koniec świata, w waszym związku się popsuło i cofnął się, aby za pół roku, z tobą z tej teraźniejszości nie zaczęła się interesować, bo będzie jak będzie i znowu się bedziesz cofoł...
Pocałuj ją tak, jakbyś to robił od dawna. Teraz nie ma szans, aby nie obudziły się w niej marzenia i jesteś na wygranej pozycji, nie?
No i tak. Teraz robisz co chcesz. Wyskakujesz przez okno, albo walisz jej z pięsci w ryj. Co chcesz. I tyle, nie. No... To tyle.. Nie?

Wyobraźnia? Zerżnięte z joemonstera <_< tyle że kiepsko przeredagowane / masz pecha bo czytałem.
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Nic ten tekst nie wniósł i ani śmieszny też nie jest.Głupi po prostu.
 
Do góry