Jak określacie ludzi...

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Fajne , fajne.
Piszesz opowiadania? może znajdzie się jakieś krótkie , które będziesz mogła tu wstawić , chętnie poczytam. :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
To forum, więc nie wiem czy komuś będzie się chciało czytać takie tam moje bzdury :). To coś w stylu Stephena Kinga (psychiczne i przerażające), albo Charlana Kobena (tajemnicze i sensacyjne) albo hmm.. nie znam tego typu: może scenariusz? Bo trochę przypomina serial, ale nie telenowele (ble!), raczej tragikomedie z nutką ironizmu :). Jeśli coś takiego postanowię zamieścić to myślę, że będzie to raczej blog. Bo nie wiem czy forum to miejsce na takie coś :). Dam namiary jakby co :).
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Z pewnością ;).

NIBYJESTALENIMO: nazwa oznacza, że mózg niby jest ale go nie ma; jest to dziewczyna, która ma oceny w szkole ponad przeciętą (zawsze powyżej 5,0); mówi, że nigdy się nie uczy, a tak naprawdę to dziobie w domu jak szalona; bardzo ładna, zadbana; z wyglądu nie wydaje się taka mądra, gdy ktoś się dowie, że się tak dobrze uczy to robi taką minę jakby dowiedział się, że 12 kwietnia jest zlot papieży z całego świata w Starym Browarze (drogeria Douglas); lubi Joy'a i Glamour; oprócz pisać kartkówek i chwalić się ocenami lubi też plotkować i oceniać innych: ,,Ta to by mogła założyć inne kalosze do tej fryzury! Oh!''; lubi chodzić na dyskoteki; jej słownictwo jej równie przesłodzone jak jej perfumy; mówi głośno i lubi śpiewać; książkowo jest oczytana, ale z pratyki życiowej: pała!. Refleks blondynki z dowcipów.
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ja znam.. i to dużo ;). To może krótko żyjesz :D. Albo mylisz je z PINDAMI, bo gdy potem poznasz taką PINDĘ to się okazuje tą w/w ;).
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Może :) pindy , nie pindy.Każdy inaczej na to patrzy.Widzisz , ja np.inaczej określam taką: Nibyjestalenimo , zależy od człowieka ;)
 
Do góry