Jak odciągnąć swoją kobietę od telewizora?

stefan66

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
My z żonką na szczęście nie mamy problemu, bo po pierwsze mamy 2 telewizory, a po drugie i co najważniejsze zazwyczaj lubimy oglądać to samo :) Już trudniej jest w przypadku oderwania żony od komputera, ale tu też nie ma jakiegoś bólu bo każdy ma swojego laptopa. Więc mam to szczęście, że nie muszę toczyć bojów ani o TV, ani o dostęp do kompa.
 

charls23

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja mam sposób jak jest jakis dobry meczyk. Zona sio do kolezanek, a ja ze chlopakami piwkujemy i jest spokoj. Dodam, ze ostatnio na wypasie pilem zwierzyniec pils.
 
E

Elen

Guest
stefan66 napisał:
My z żonką na szczęście nie mamy problemu, bo po pierwsze mamy 2 telewizory, a po drugie i co najważniejsze zazwyczaj lubimy oglądać to samo :) Już trudniej jest w przypadku oderwania żony od komputera, ale tu też nie ma jakiegoś bólu bo każdy ma swojego laptopa. Więc mam to szczęście, że nie muszę toczyć bojów ani o TV, ani o dostęp do kompa.
Pomysl z dwoma telewizorami i laptopami jest dobry. Dla mnie Tv nie jest w centrum uwagi, seriale malo mnie interesuja, chyba ze sa z dreszczykiem np.o wampirach. Ale.... gdyby mezczyzna wszedl do pokoju spod prysznica, owiniety w recznik dumnie zaprezentowalby swoj tors, i poczulabym ladny zapach wody po goleniu. Hm.... to z cala pewnoscia zwrociloby moja uwage. I to duzo bardziej niz katalogi czy film. No i lubie jesc dobre rzeczy, wiec zapach z kuchni skutecznie zwabia mnie. ;)
 

kidarw

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wystarczy nie odbierac telefonu :D

1.jpg
 
E

Elen

Guest
A z drugiej strony patrzac- po co odciagac kobiete czy mezczyzne od TV? Skoro woli TV od nas, to nalezy podglosnic jej to TV, wyjsc, poszukac sobie kogos zainteresowanego rozmowa i... zamienic taka osobe na lepszy model, nadajacy sie do zycia. :)
 

Beatlle

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
44
Punkty reakcji
0
Faktycznie, to okropne jak ludzie wolą wchodzić w interakcję z tv czy kompem niż ze sobą nawzajem
 

Lewiksa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Odciągnąć kobietę od komputera? To pudelek, aż tyle czasu zajmuję, że to problem? Weź swoją kobietę do kina, restauracji, uprawiać jakiś sport. Być może zrobiło się zbyt nudno w związku i z kimś trzeba spędzać czas, a kto wygrywa?
 
Do góry