Jak oceniają poznaniacy Poznań?

liliputek

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się jak większość poznaniaków myśli o nowym pomyśle na promocję miasta. Czy hasło POZnan* Miasto know how jest przekładalne na rzeczywiste czyny? Jak myślicie wiemy jak?
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Jako mieszkaniec Poznania nie uważam, że te nowe hasło w czymś pomoże i nie uważam, że jest ono przekładane na rzeczywiste czyny... no może trochę ;)
 

FunkinSoul

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ezoteryczny Poznań.
a mi się tak średnio nowe hasło podoba.

tj, samo to co przekazuje, okej, nie mam zastrzeżeń, ale nie podoba mi się to, że jest w języku obcym. ej, jesteśmy z Polski, mamy swój język, nawet całkiem niebrzydki..


i powiedziałam to ja, która angielski kocham pasjami.

hoghw.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Nie jest zła, pytanie jak trafi do reszty spoleczenstwa, no i poczekajamy az ktos zmierzy efekty działań ;)
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Ja uwielbiam Poznań, najbardzej pod względem logistycznym, wszędzie można się dostać bez problemu :)

Nie wspominam o zabytkach, bo tu już wiadomo :)
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Poznań jak Poznań. szału nie ma, gdybym mogła wybrać sobie miasto to już dawno przeprowadziłabym się np do Gdańska. Nie przepadam za niektórymi ludźmi tutaj. Penerstwo, brak szacunku dla innych, idziesz ulicą - uśmiechasz się do kogoś, a ten tylko Cię zmierzy od góry do dołu i jeszcze powie, że wariatka...
 

zibbi

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
liczą sie czyny. Dobre hasło jest potrzebne, ale nie zastapi porządnej strategii
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
18chelsea18 napisał:
Ja uwielbiam Poznań, najbardzej pod względem logistycznym, wszędzie można się dostać bez problemu :)

Nie wspominam o zabytkach, bo tu już wiadomo :)
Co fakt, to fakt :)
 

Tegoten

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zależy pod jakim względem :) ja oceniam miasto jako fajne, bo praca jest, ale mieszkania już np. dosyc drogie. dlatego przeprowadziłem się do Plewisk - trudna decyzja ale opłacalna. invest complex sprzedaje miejsca w szeregowcach taniej niz mieszkania w Poz. Do Poznania wracam samochodem chętnie - na rynek, na Maltę, na korty ;)
 
Do góry