Jak oceniać rząd PiS?

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Proszę, więc zrób ją, zamiast lać wodę i uderzać w emocjonalny ton.
Forumowiczka zaczęła dostrzegać to co ja dostrzegłem już dość dawno temu.
Konfederacja to bardziej folklor polityczny, niż poważna partia.
Według kolegi z historycy.org Konfederacja to takie zrzeszenie niezadowolonych.
Wszystko co ich łączy to właśnie to niezadowolenie.
Gdyby im oddać całkowicie władze pewnie kłócąc się na kilka frakcji by się podzielili
zaś ich rządy mało przez kogo by były rozumiane.
A niby to prawica.
Żeby tak było potrzebni są nowi obywatele, a tych nie będzie, gdy rodzicielstwo będzie zbyt dużym obciążeniem
Uważam że to nie od pieniędzy należało zaczynać a już na pewno nie od takich samych dla bogatych jak i dla biednych.
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
177
Punkty reakcji
19
Kibic ty tak sam od siebie, czy PiS ci za to płaci?
Tam pełno takich udawanych Prawików, bo przy tym podobno pełno gejów, ukropili i osobników chorych z udawanej nienawiści do Rosji i UE!
Zobaczymy jak dalej rozwinie się afera podkarpacka, Kuchcin miał już nie jeden artykuł na temat udziału w skandalu obyczajowym ;)
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Jak słucham polityków z Konfederacji, którzy występują na konferencjach, to mówią całkiem odmienne rzeczy, jakie robią w PiS.
A przecież to była wcześniej jedna Prawica... Tylko z PiS-em została jedynie już Solidarna Polska, bo "Prawica" się w PiS rozpadła. Oni zostali osamotnieni, ale nadal mieli najwyższe poparcie, bo mają Solidarną Polskę. Bez Solidarnej Polski, nie mieliby większości.
A dlaczego się Prawica rozpadła? Bo w Konfederacji i w Porozumieniu, która to też, o ile się nie mylę była w prawicy, mieli dosyć szkodników, którzy zepsuli kraj.
I teraz, Konfederacja np. mówi całkiem innym głosem niż PiS. Cały czas politycy Konfederacji potępiają to, co PiS wyprawia od ponad 7 lat i mają słuszną rację.
Natomiast nie wiem jakie są relacje polityków Konfederacji i z innych partii z PiS.
My tego nie wiemy tak naprawdę, bo polityk, jeden z drugim też o tym głośno nie powie.
Jeżeli w PiS się tak zachowują, jak się zachowują od ponad 7 lat, że szkodzą Polsce i Polakom, kradną, kombinują, łamią, to który inny normalny polityk, z innej partii takie coś toleruje?
Jak ja bym był politykiem w innej partii, czy to w Konfederacji, czy w Lewicy, czy w PSL to ja nigdy nie podał nawet ręki takiemu typkowi z PiS. Nie zadawałbym się z takimi osobami i trzymałbym się od takich z daleka.
Oczywiście, spotykałbym takich w Sejmie, bo nie dałoby się nie spotykać, skoro w Sejmie są wszyscy politycy, z każdej partii. Ale ja bym nie zwracał na takich uwagi i nie rozmawiałbym z takimi.
To można robić, będąc w polityce, w innej partii. Zależy od woli polityka jednego i drugiego, z innej partii.
Ale jakie tam relacje są, w całym tym rządzie politycznym, z innymi partiami, to jest trudno powiedzieć.
Może być sytuacja ( i oby tak nie było ), że niektórzy z Platformy i Lewicy czy też PSL "kumają" się z PiS, w jakichś sprawach.
I nie chętnie o tym głośno mówią.
Jezeli jest tak, że niektórzy politycy z innych partii "kumają" się z PiS, to u mnie za coś takiego straciliby szacunek.
Ja popieram polityków tylko takich, którzy są w porządku, w innych partiach i nie zadają się ze złodziejskim PiS.
Ale wiadomo, że w każdej partii zawsze trafi się jeden, drugi, a może trzeci polityk, który też będzie pazerny na kasę i będzie nieuczciwy.
W każdym zawodzie i w każdym środowisku ktoś taki się trafi.

Natomiast, co do PiS to cóż, to jest rząd, który nie tylko kradnie, kręci i kłamie, ale też oni promują w Polsce nieróbstwo i lenistwo.
Czyli ich nie interesuje, że ktoś nigdzie nie pracuje, bo oni nie zachęcają do pracy uczciwej. Oni rozdają kasę z podatków również dla niepracujących rodziców.
Oni sami kradną i kręcą, więc jaki oni mogą dać przykład dla społeczeństwa, żeby społeczeństwo i ludzie sami coś osiągnęli, własną pracą uczciwą?
I taki rząd się najbardziej właśnie podoba: leniom, nierobom i alkoholikom, którzy nie pracują nigdzie, a liczą na to, że ktoś da im za darmo kasę.

I to jest smutne.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Jak słucham polityków z Konfederacji, którzy występują na konferencjach, to mówią całkiem odmienne rzeczy, jakie robią w PiS.
A przecież to była wcześniej jedna Prawica... Tylko z PiS-em została jedynie już Solidarna Polska, bo "Prawica" się w PiS rozpadła. Oni zostali osamotnieni, ale nadal mieli najwyższe poparcie, bo mają Solidarną Polskę. Bez Solidarnej Polski, nie mieliby większości.
A dlaczego się Prawica rozpadła? Bo w Konfederacji i w Porozumieniu, która to też, o ile się nie mylę była w prawicy, mieli dosyć szkodników, którzy zepsuli kraj.
I teraz, Konfederacja np. mówi całkiem innym głosem niż PiS. Cały czas politycy Konfederacji potępiają to, co PiS wyprawia od ponad 7 lat i mają słuszną rację.
Natomiast nie wiem jakie są relacje polityków Konfederacji i z innych partii z PiS.
My tego nie wiemy tak naprawdę, bo polityk, jeden z drugim też o tym głośno nie powie.
Jeżeli w PiS się tak zachowują, jak się zachowują od ponad 7 lat, że szkodzą Polsce i Polakom, kradną, kombinują, łamią, to który inny normalny polityk, z innej partii takie coś toleruje?
Jak ja bym był politykiem w innej partii, czy to w Konfederacji, czy w Lewicy, czy w PSL to ja nigdy nie podał nawet ręki takiemu typkowi z PiS. Nie zadawałbym się z takimi osobami i trzymałbym się od takich z daleka.
Oczywiście, spotykałbym takich w Sejmie, bo nie dałoby się nie spotykać, skoro w Sejmie są wszyscy politycy, z każdej partii. Ale ja bym nie zwracał na takich uwagi i nie rozmawiałbym z takimi.
To można robić, będąc w polityce, w innej partii. Zależy od woli polityka jednego i drugiego, z innej partii.
Ale jakie tam relacje są, w całym tym rządzie politycznym, z innymi partiami, to jest trudno powiedzieć.
Może być sytuacja ( i oby tak nie było ), że niektórzy z Platformy i Lewicy czy też PSL "kumają" się z PiS, w jakichś sprawach.
I nie chętnie o tym głośno mówią.
Jezeli jest tak, że niektórzy politycy z innych partii "kumają" się z PiS, to u mnie za coś takiego straciliby szacunek.
Ja popieram polityków tylko takich, którzy są w porządku, w innych partiach i nie zadają się ze złodziejskim PiS.
Ale wiadomo, że w każdej partii zawsze trafi się jeden, drugi, a może trzeci polityk, który też będzie pazerny na kasę i będzie nieuczciwy.
W każdym zawodzie i w każdym środowisku ktoś taki się trafi.

Natomiast, co do PiS to cóż, to jest rząd, który nie tylko kradnie, kręci i kłamie, ale też oni promują w Polsce nieróbstwo i lenistwo.
Czyli ich nie interesuje, że ktoś nigdzie nie pracuje, bo oni nie zachęcają do pracy uczciwej. Oni rozdają kasę z podatków również dla niepracujących rodziców.
Oni sami kradną i kręcą, więc jaki oni mogą dać przykład dla społeczeństwa, żeby społeczeństwo i ludzie sami coś osiągnęli, własną pracą uczciwą?
I taki rząd się najbardziej właśnie podoba: leniom, nierobom i alkoholikom, którzy nie pracują nigdzie, a liczą na to, że ktoś da im za darmo kasę.

I to jest smutne.
Smutne, albo i śmieszne, ze ktoś może mieć tak zrobioną wodę z mózgu.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Promowanie rozwodu dla
Kobiet finansowo i jedynie
Osoba o mentalności simpa
Mogła stworzyć takie
Prawo i Ziobro odpowiada
Za te absurdy rozwodowe których
Nie powinno być .
1 rozdawanie kobiecie bez
Dzieci pieniędzy i majątku.
2 rozdawanie na
Obce dzieci pieniędzy a
Normalnie powinnien płacić
Jeśli są jego genetycznie.
3 rodzice a nawet jego
Rodzeństwo mogą
Płacić alimenty i nagle
Mają odpowiadać za jego
Dzieci.
4 ignorowanie prawa do opieki
Nad dzieckiem dla ojca i
Brak reakcji prawa pomimo
Wykonywania zapłaty za to.
5 próby okradania go pomimo
Że płacił bo nagle ta kobieta
Ma urojenia że tego nie zrobił
A fakty mówią co innego.
6 swobodne prawo do
Testów genetycznych ,
Urojenia że nie może tego zrobić
Pomimo wieku dziecka, ryzyko
Okradania go pomimo braku testu
Albo ignorowanie jego wykonania
I wysyłanie komornika by okradał
Go z pieniędzy .
7 prawo zakazujące i zabierające
Prawo do majątku osobie
Która bierze po zmarłym kobietę
Albo męża a nie jest dla tej
Osoby rodziną i tak samo
Do majątku nie powinny mieć
Dzieci które nie są genetycznie tej
Osoby kosztem jego dzieci albo rodziny.
Prawo do emerytury i renty nie powinna
Mieć wdowa albo facet który bierze
Nowy związek i jest to największa
Patologia by tak osoba brała sobie
Nowe związki i żyła z jego majątku
Kosztem legalnych dzieci i krewnych.
Tak samo żyje z jego kasy i pracy i
Ta osoba jeśli chce nowy ślub
Powinna tracić prawo do emerytury
I renty tej osoby .

Ziobro to karierowicz który jest
Rządzie dla pieniędzy i pokazał
To brak zatrzymania pożyczki z
UE i jego klub miał szanse zablokować
Tą pożyczkę ale nie zrobił tego i
Zamiast tego głosowanie swoim
Klubie by jednak zostać rządzie.
Odpowiada za absurdy rozwodowe
Które powinny być usunięte i
Ignoruje prawa ojca .
1 matki nie pozwalają ojcu
Spotykać się dzieckiem
Pomimo wyroku sądu a
Sądy i służby to ignorują a
Brak płacenia nagle interwencja.
2 wysokie ryzyko okradania go
Pomimo braku testu genetycznego
Np TVN swoim dokumencie
pokazał matka i córka ignorują
Wykonanie testu genetycznego a
Facet ma nagle płacić i komornik
Ma okradać go pieniędzy.
Ziobro odpowiada za konflikt
Prawny UE.
1 jego reforma spowodowała
Chaos prawny sądach i przedłużenie
Terminów rozpraw .
2 prawdopodobnie odpowiada
Za brak ugody Czechami i
Morawiecki chciał podpisać ugodę
Ale protest Ziobry to spowodował.
3 brak procesu by zakazać
SLD za tajne więzienia i ta
Partia powinna zapłacić odszkodowania
A nie cały kraj.
4 brak procesu by zakazać KOD
Za aferę Kijowskiego który okradał
Tą organizację i po tym miał
Szanse by służby wpadły do ich
Siedzib i nic nie zrobił tą aferą.
Brak informacji sprawie Kijowskiego.
5 brak prób sprowadzenia do
Kraju z Norwegii oszusta finansowego
Organizacji monitorującej swoje
Urojone zachowania czyli Rafał Gaweł .
Ta organizacja ma specjalne
Prawa do pokazywania zdjęć zwykłych
Osób a sklepy nie mogą dawać
Zdjęć złodziei nawet ukrytym
Napisem że kradnie .
Ziobro nigdy nie pomógł
Rodzicom którzy musieli
Ratować swoje dzieci od porwania
Przez służby Niemiec i
Skandynawi powodu urojeń
Tych służb i mogą je zabrać
Za wszystko a tych sprawach
Sądy nie powinny zajmować się
Procesem od tych organizacji
Tych krajów bo nie mają
Podstaw prawnych i realnych
Powodów i prawo powinno
Chronić te dzieci od tych
Służb a sądy nie powinny
Uznawać ich roszczeń .
Zamiast brać udział procesach
By te dzieci zostały porwane i
później nie da się ich odzyskać.
Ziobro powinnien przez porzucenie
Rządy zablokować pożyczkę UE i
Urojone podatki a nie na konferencjach
Udawać prawicę, wiarę i służbę
Krajowi i miał szansę przez
Nowe wybory albo honorowo
Próbować to zablokować.
Te pieniądze zamiast UE sami
Mogli je zyskać przez likwidację
Senatu, powiatów i specjalnych
Praw dla posłów i powinn mieć
Tylko prawo do hotelu sejmowego
A inny nocleg tylko rachunek z
Niego, transport to samo
Prawo co zwykły pracownik i
Rozliczenie zgodne z prawem.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Trzeba zrobić wszystko, by się pozbyć tych złodziei z rządu. Muszą partie polityczne pozbyć się tego... szkodnika.
W wyborach nie wolno im pozwolić na fałszowanie wyborów, bo oni zniszczą Polską, za przyzwoleniem wyborców.
Zniszczą, razem z banderowską Ukrainą, która może się też do tego przyczynić.
Także, dla Ukraina to jest dno... Kraj rozkradziony przez złodziei pazernych i skorumpowany.
I taki kraj się podoba draniom w PiS.
A jeszcze warto tutaj wspomnieć o gangach przestępczych, które wykorzystują wojnę do tego, by kraść jeszcze bardziej na Ukrainie.
A zawsze tam były niebezpieczne gangi, groźniejsze niż w Polsce.
Z czego to wynikało? Również z biedy w tym kraju. Korupcja też się tam znikąd nie wzięła.
Często bieda i brak dobrych perspektyw w takim kraju pchały ludzi do przestępstw. Ale także dlatego, żeby się bogacić na krzywdzie innych.
To była, cała Ukraina... Ja nie chciałbym już tak źle mówić o tym kraju, no ale nie da się.

Chociaż to nie temat o Ukrainie.
 

temp1

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2023
Posty
197
Punkty reakcji
18
Trzeba zrobić wszystko, by się pozbyć tych złodziei z rządu. Muszą partie polityczne pozbyć się tego... szkodnika.
W wyborach nie wolno im pozwolić na fałszowanie wyborów, bo oni zniszczą Polską, za przyzwoleniem wyborców.
Zniszczą, razem z banderowską Ukrainą, która może się też do tego przyczynić.
Także, dla Ukraina to jest dno... Kraj rozkradziony przez złodziei pazernych i skorumpowany.
I taki kraj się podoba draniom w PiS.
A jeszcze warto tutaj wspomnieć o gangach przestępczych, które wykorzystują wojnę do tego, by kraść jeszcze bardziej na Ukrainie.
A zawsze tam były niebezpieczne gangi, groźniejsze niż w Polsce.
Z czego to wynikało? Również z biedy w tym kraju. Korupcja też się tam znikąd nie wzięła.
Często bieda i brak dobrych perspektyw w takim kraju pchały ludzi do przestępstw. Ale także dlatego, żeby się bogacić na krzywdzie innych.
To była, cała Ukraina... Ja nie chciałbym już tak źle mówić o tym kraju, no ale nie da się.

Chociaż to nie temat o Ukrainie.
Panie! Prosiłem o głupią opozycję ale chyba przesadziłeś!
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Ciekawa sprawa.

Jak dowiadujemy się z komunikatu, obniżenie cen, a właściwie rezygnacja z podwyżek, jest możliwe dzięki zaangażowaniu Ministerstwa Infrastruktury. Spółka przyznaje, że otrzyma z resortu więcej pieniędzy w ramach ramach umowy dot. świadczenia usług publicznych.

„Wprowadzenie niższych cen jest możliwe w związku z dodatkowymi działaniami optymalizacyjnymi oraz dzięki zwiększeniu rekompensaty dla PKP Intercity na 2023 rok w ramach umowy dot. świadczenia usług publicznych (PSC, z ang. Public Service Contract).Przedmiotem obowiązującej między przewoźnikiem a Ministerstwem Infrastruktury umowy jest świadczenie przez PKP Intercity usług publicznych w zakresie międzywojewódzkich kolejowych przewozów pasażerskich w latach 2021 – 2030”– czytamy w komunikacie.


Czyli co?
Gdyby nie podnieśli cen to nikt w rządzie by nie dostrzegł że trzeba ich dofinansować?
To mi przypomina rządy PO w 2015 roku.
Tak się niektórzy do stołków przyspawali
że nawet końca świata nie zauważą.
Czym oni się tak znowu tak różnią od PO z którego drwiono że walczy z problemami które sam stworzył?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Oni, w PiS teraz, przed wyborami kombinują, kręcą, żeby nie tylko fałszować wybory, ale też nakraść jak najwięcej dla swoich.
Bo widzą porażkę... boją się tego... Więc trzeba jeszcze tyle nakraść z kasy podatników, żeby było na wygodne życie.
I teraz wszystkie partie polityczne, Najwyższa Izba Kontroli ( która na szczęście jest w pełni niezależną instytucją od rządów ) muszą zrobić wszystko, by uniemożliwić złodziejom kraść.
Nie wierzę, że ta "banda" egoistyczna za coś takiego nie odpowie karnie...
Jest wina, ma się coś na sumieniu, ale nie ma za to kary... No to czy my żyjemy w cywilizowanym państwie? W każdym normalnym kraju każdy taki gość, w takim lub innym rządzie już by karnie za to odpowiadał, bez przeproś...
Bo prawo w normalnym kraju jest równe wobec każdego, bez względu na stanowisko, na funkcję polityczną, czy nie polityczną.
Tak nie jest tylko w krajach, nienormalnych, niepraworządnych.
I musi być coraz większy nacisk... na PiS ze strony wszystkich partii i NIK. Trzeba tę "bandę" zatrzymać, bo to jest na to jedyny sposób.
Szkodnika najlepiej... zdeptać pod butem i tak uważam.
A PiS jest takim "szkodnikiem".
A jak złodziej i oszust jest w strachu i widzi, że ma problemy, to ucieka, żeby go nie złapali.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
IBRiS to wiarygodne sondaże?
Nigdy tym się nie interesowałem.

Poparcie dla PiS względem ostatniego pomiaru w styczniu wzrosło o 4,2 pkt. proc. Sondaż IBRiS przeprowadzono w dniach 3-4 lutego, a więc już po publikacjach na temat dofinansowań dla organizacji pozarządowych i przekazywanych nieruchomości dla podmiotów, związanych m.in. z partią rządzącą. Wynik PiS to 33,9 proc., ale nie licząc niezdecydowanych, to już 38 proc.

KO też uzyskała wzrost poparcia, ale mniejszy - o 1,9 pkt. proc. i może liczyć na 27,3 proc. Po odrzuceniu z próby niezdecydowanych, formacja Donalda Tuska notuje wynik 30,6 proc. - wyliczył Palade.



Ten PiS co "już wie że wybory przegra" wciąż jest na prowadzeniu?
Czyli co muszą zrobić żeby wybory przegrać?
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A komu się podobają rządy PiS-owskie, pomimo tego, co robią i jak kradną?
Wyborcom, elektoratowi, bo te grupy ludzi dostają pieniądze z programów.
A jak ktoś daje bez pracy i wysiłku pieniądze komuś, wtedy jest "dobrym wujkiem". I nie ma wtedy znaczenia, że ten "wujek" to jest: złodziej, kłamca, oszust i szkodnik.
Przypuszczam, że niektórzy wyborcy dobrze wiedzą, jaki jest PiS, bo przecież tak głupi nie są. No ale oni to traktują z obojętnością, a bardziej cieszy ich to, że dostają po parę złotych od wujka.
Bo to nie jest tylko samo 500 plus. To są tez inne świadczenia dla rodzin i rodziców. Dla emerytów, dla niepełnosprawnych.
Ale najważniejsze jest to, że oni finansują, z milionów, a nawet miliardów Episkopat i Rydzyka.
Sam Rydzyk, jak wyjasniają politolodzy i socjologowie obraca dziesiątkami milionów, jak nie setkami milionów z pieniędzy podatników i to PiS jemu płaci taką kasę. Nikt inny.
PiS jest hojny dla każdego, kto lubi te rządy.
Trzymasz z PiS, godzisz się na zło, na patologię, na złodziejstwo takiego rządu, dostajesz za to dobrą kasę.
I tak wygląda jeżeli chodzi o cały Elektorat PiS.
Oni są dobrzy dla każdego, komu dają dobrą kasę i liczy się tylko to. Nic więcej się nie liczy.
Popierasz PiS i lubisz takie rządy, dostajesz od nich dobrą kasę i jesteś dobrze traktowany przez takie rządy. Nie popierasz takich rządów i nie przepadasz za takimi rządami, gówno Tobie się należy i tyle.
A tak naprawdę to oni niechętnie coś rozdają tym, którzy właśnie ich nie popierają.
Najchętniej rozdają tym, którzy ich popierają i na nich głosują. A wiadomo, że niektórzy albo część niepopierających PiS, a popierających inne partię też przyjmuja od nich, z programów kasę, bo dlaczego nie, skoro dają bez wysiłku?
A ja uważam i jestem takiego zdania, iż: nie głosujesz na takie rządy, nie popierasz takich rządów, nie przyjmuj od nich żadnej kasy i tyle.
I każdy, uczciwie myślący w Polsce tak powinien robić.
Bo ja nie trawiłem ich nigdy i nie głosowałem na nich nigdy i też nie biorę od nich żadnej kasy.
Nawet, jakby płacili po cztery tysiące miesięcznie za darmo.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Ta, jak by Ci płacili 4 kafle, to byś nie brał. Już to widzę...😂☺️
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Być może by nie brał.
To jest tak gdy ktoś z intelektu ma tylko nienawiść.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Być może by nie brał.
To jest tak gdy ktoś z intelektu ma tylko nienawiść.
Na zdrowy rozum- Nawet, gdy jestem przeciwna danemu rządowi i jego programom, a mi te programy przysługują, to biorę, bo też z moich podatków na nie idzie. Przez to muszę zapłacić więcej w sklepie, więc to sobie odbieram jak mogę, a rząd mogę usiłować zmieniać na wyborach, manifestacjach. No ale jak kto głupi to sobie na złość babci uszy odmrozi...☺️
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Nie.
Ty zakładasz że wszyscy są normalni.
Ja zaś twierdzę że nie masz w tym racji.
Jak by było naprawdę tego się nigdy nie dowiemy bo chyba żadna kobieta nie będzie chciała z nim mieć dzieci.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Nie zgadzam się z jego poglądami a propos polityki krajowej, ale nie lubię personalnych nagonek. To tylko forum dyskusyjne. Każdy ma prawo do własnej opinii.
pan k też jest raczej zabawny, niż irytujący. Nie ma co się tak spinać.;)
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Ja się nie spinam tylko forumowiczka oczekuje od Stalowego normalnego zachowania się.
Otóż on się moim zdaniem normalnie nie zachowa dopóki nie będzie musiał.
Niektórzy na siłę muszą być innego zdania niż większość.
Pytanie kiedy jest to oryginalność a od jakiego momentu głupota.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
W
Ja się nie spinam tylko forumowiczka oczekuje od Stalowego normalnego zachowania się.
Otóż on się moim zdaniem normalnie nie zachowa dopóki nie będzie musiał.
Niektórzy na siłę muszą być innego zdania niż większość.
Pytanie kiedy jest to oryginalność a od jakiego momentu głupota.
W kwestii Rosji pisze niegłupio. Na tematy krajowe głównie leje wodę. I to mnie trochę drażni. Lubię dyskusje merytoryczne.
Mimo to, jak wspomniałam nie lubię personalnych wycieczek. Sama takie stosuje w wyjątkowych okolicznościach, gdy ktoś zachowuje się poniżej krytyki i raczej odbijam piłeczkę, niż ją pierwsza posyłam.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
A to "niegłupio" to możesz zacytować?
Bo większości jego wpisów z "wiadomych powodów" nie czytam.

Demografowie wymieniają różne przyczyny, dla których polityka prorodzinna Czech jest skuteczniejsza niż w Polsce. Michał Kot, szef stworzonego przez rząd Instytutu Pokolenie, przypomina raport, który instytut wydał jesienią, „Czeski sukces demograficzny”. Zwraca uwagę na to, iż większość pomocy pieniężnej w Czechach jest przeznaczona dla rodziców dzieci do lat trzech. Jest to przede wszystkim zasiłek rodzicielski, niezależny od dochodów rodziców i przeznaczony dla wszystkich. – Jest on na tyle wysoki, że większość kobiet po urodzeniu dziecka zostaje w domu i je wychowuje, choć dostałaby je także, gdyby poszła do pracy. Konstrukcja świadczenia jest zaś taka, że jeśli kobieta szybko zdecyduje się na kolejne dziecko, to niewykorzystany zasiłek otrzymuje w formie jednorazowej wypłaty, a na kolejne dziecko – kolejne świadczenie – mówi Michał Kot. Zwraca uwagę na to, iż tak jak wskaźnik zatrudnienia kobiet z dziećmi do trzech lat jest jednym z najniższych w Europie, tak w przypadku starszych – najwyższy.


Wydać mniej ale zrobić to skuteczniej niczym Czesi to by była sztuka.

Wytłuszczenie specjalnie dla Stalowego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry