Jak oceniać rząd PiS?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Faktycznie, wyraziłem się nieprecyzyjne. Miałem na myśli rozdawnictwo na lewo i prawo, dla każdego niezależnie od dochodów. Masz rację w tym co napisałeś.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ziobro jego największą wadą
Jest brak skasowania komunizmu
Rozwodowego i swoboda robienia
Testów genetycznych i ich ignorowanie.
Ta osoba Może być okrada z pieniędzy
Bez testu i nawet pomimo
Przelewu.
Sądy promują rozwody i rozdawanie
Pieniędzy i ta osoba powinna je
Dać gdy odpowiada za niego i
Nie powinna gwarantować nadmiaru
Pieniędzy a największy absurd
To dawanie za mieszkanie pieniędzy
A ta osoba idzie do innego albo
Żadnych pieniędzy nie dała.
Promują by zrobił mieszkanie i
Traci je.
Testy genetyczne powinny być
obowiązkowe a nie swobodne ich
Wykonywanie i darmowe po urodzeniu .
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Faktycznie, wyraziłem się nieprecyzyjne. Miałem na myśli rozdawnictwo na lewo i prawo, dla każdego niezależnie od dochodów. Masz rację w tym co napisałeś.
A to co innego.
Inna sprawa że wyborcy PiS skłonni są zaaprobować każdą głupotę którą czyni rząd.
Tak samo zachowywali się wyborcy PO w trakcie ich rządów.
Czas płynie lecz błędy popełnia się te same a te powinny skutkować przegranymi wyborami.
 

Attachments

  • 300612007_368828305442336_4888671361678952689_n.jpg
    300612007_368828305442336_4888671361678952689_n.jpg
    89,4 KB · Wyświetleń: 2

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Dodatkowo w czasie pandemii NBP skupował nie legalnie obligacje rządowe a jest to zakazane przez konstytucję. A robił to tak że sprzedawał je banką komercyjnym a one odsprzedały je NBP, czyli omijanie prawa.
Przecież, PiS to są przestępcy.
Sam prezydent Duda jest też nieuczciwy, bo łamał, nie raz Konstytucję i nic sobie z tego nie robił.
Nawet uniewinnił kilku ludzi z PiS, którzy złamali prawo i to też było bezprawne i nie Konstytucyjne.
To pokazuje, że sam prezydent w tym siedzi, bo jest z tego rządu i to ten rząd go wystawił na prezydenta.
Żadna inna partia nigdy by go nie poleciła na prezydenta.

To jest: jedna banda przestępcza, ale wyborcom to w niczym nie przeszkadza.
My nie żyjemy w normalnym kraju.
 

Przyimek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2022
Posty
126
Punkty reakcji
1

Gressil - cytuję i odpowiadam:

"Działanie w innej partia nie sprawi,że nie bedzie mnie obowiązywało prawo które uchwala partia rządząca".

W długie perspektywie owszem może to spowodować: twoja partia wygra wybory i zmieni prawo zgodnie ze swoimi deklaracjami ideowymi!
To standardowa droga kreowania prawa w demokracji !

"Krytyka i obrażanie to dwie różne rzeczy. "
Pełna zgoda.

"Jeżeli napiszę, że PiS robi głupio godząc się na fot for 55 to znaczy, że ich obrażam?"
Określenie "głupio" zawiera w sobie pierwiastek pejoratywności i może być odbierane jako obraza.
Jeśli napiszesz, że uważasz za niewłaściwy/błedny krok PIS polegający na tym, że .......... - wtedy wyrazisz swój pogląd i na pewno nikogo nie obrazisz !

Osobiście jestem bardzo uczulony na pejoratywy oraz język agresji i nienawiści na forach.

Poczytaj sobie na "tutejszych forach" wpisy Saymona albo Kibica - one przepełnione są nienawiścią do innych ludzi oraz są pełne obrazy dla tych co mają inne poglądy !
Tacy goście nie potrafią napisać: "nie zgadzam się z twoim zdaniem gdyż ........."
oni walą z grubej rury "debile ukraińscy", "taki-czy owaki PIS" etc etc etc.

Słoma z butów wystaje niezmiennie !


P o Z d R a W i A m
S e R d E c Z n I e

Przecież, PiS to są przestępcy.


To jest: jedna banda przestępcza, ale wyborcom to w niczym nie przeszkadza.

Stalowy - grubo :-( !

Obrażasz kilka milionów wyborców PIS!

Czyżby demokracja podobała Ci się wyłącznie wtedy gdy twoi ulubieńcy polityczni są u władzy?

Nie spodziewałem się po Tobie takiej retoryki!


Z wielką przykrością stwierdzam, że takie wpisy jak zacytowane powyżej przeze mnie fragmenty z twojego wpisu nie powinny pojawiać się na forach i kwalifikują się one do wybanowania !

Sam być może zgłoszę je moderatorom do wybanowania !


Przecież, PiS to są przestępcy.

Stalowy - jeszcze jedno - w kontekście co napisałeś powyżej.

Rozumiem, że znasz wyroki sądów skazujących przedstawicieli PIS za dokonane przestępstwa?
Proszę o konkrety:
  • prawomocny wyrok z dnia .....
  • w sprawie przeciw Panu/Pani ..........
  • orzekający, że ..............

Jeśli nie przedstawisz takich dowodów oznaczać to będzie dla mnie, że twoje wpisy to pustosłowie i pomówienia obliczone na szerzenie przez Ciebie nienawiści do twoich wrogów politycznych !

Obstawiam raczej tę drugą opcję a nie tę pierwszą !
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ziobro jego największą wadą
Jest brak skasowania komunizmu
Rozwodowego i swoboda robienia
Testów genetycznych i ich ignorowanie.
Ta osoba Może być okrada z pieniędzy
Bez testu i nawet pomimo
Przelewu.
Sądy promują rozwody i rozdawanie
Pieniędzy i ta osoba powinna je
Dać gdy odpowiada za niego i
Nie powinna gwarantować nadmiaru
Pieniędzy a największy absurd
To dawanie za mieszkanie pieniędzy
A ta osoba idzie do innego albo
Żadnych pieniędzy nie dała.
Promują by zrobił mieszkanie i
Traci je.
Testy genetyczne powinny być
obowiązkowe a nie swobodne ich
Wykonywanie i darmowe po urodzeniu .
Absurdalne kampanię przeciwko
Braniu rozwodów zamiast zakazu
Rozwodu gdy są dzieci bez patologii.
Do dzisiaj nic nie zrobił zakazem
Zmiany płci u dzieci która nie
Istnieje i kaleczy ich ciało bez
Odwrotu a lekarze swobodnie
Robią amputację piersi i organów
Plus rozdają hormony które
Rujnują ciało i psychikę.
Wie o tym handlu z grup
Tych osób i zdjęć ich
Rozmów.
Ten sposób pozwala na handel
Tymi substancjami które służą
Do sterylizacji kryminalistów.
Legalizuje gwałt i oszustwo.
Ta osoba udając kobietę może
Je grać filmach i jawnie oszukuje
I obelga wobec zwykłego faceta
Gdy dotyka tą osobę i nie wie o tym.
Filmach te postacie powinny być
Zakazane i granie dla tych osób
Zakazane a bez tego jak USA oszustwo
Tych osób i kilka tych osób grało
W Bondzie kobiety i oburzenie gdy
Gazeta odkryła kim są i koniec kariery.
Normalnie ta firma i Bond powinnien
Pozwać za oszustwo i gwałt.
Państwie prawa zmiana płci powinna
Być zakazana a kaleczenie dzieci
Bardzo surowo karane.
 
Ostatnia edycja:

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
Stalowy - grubo :-( !

Obrażasz kilka milionów wyborców PIS!

Czyżby demokracja podobała Ci się wyłącznie wtedy gdy twoi ulubieńcy polityczni są u władzy?

Nie spodziewałem się po Tobie takiej retoryki!


Z wielką przykrością stwierdzam, że takie wpisy jak zacytowane powyżej przeze mnie fragmenty z twojego wpisu nie powinny pojawiać się na forach i kwalifikują się one do wybanowania !

Sam być może zgłoszę je moderatorom do wybanowania !
Autorowi chodziło najprawdopodobniej , że działania partii PIS są przestępcze. PIsząc w dużym ogólniku (w przeszłości wypowiadałem sie , co tam PIS nabroił)to poziom łamania prawa w Plsce za obecnej partii jest dużo wyższy niż za pozostałych rządów które były w przeszłości nie mówię tu tylko o rzadzach PO-PSL ale ogólnie. Więc w dużej mierze można to tak okreslic w przenośni , że to są przestepcy.
A co do wyborców to duża cześć wyborców i ludzi nie specjalnie jest doedukowana , często myśli , ze pieniądze to daje rząd . Więc można czasem można zapytać wyborców PIS jak bardzo trzeba ich okraśc przez partie rzadzącą , aby zmienili zdanie.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
Stalowy - jeszcze jedno - w kontekście co napisałeś powyżej.

Rozumiem, że znasz wyroki sądów skazujących przedstawicieli PIS za dokonane przestępstwa?
Proszę o konkrety:
  • prawomocny wyrok z dnia .....
  • w sprawie przeciw Panu/Pani ..........
  • orzekający, że ..............

Jeśli nie przedstawisz takich dowodów oznaczać to będzie dla mnie, że twoje wpisy to pustosłowie i pomówienia obliczone na szerzenie przez Ciebie nienawiści do twoich wrogów politycznych !

Obstawiam raczej tę drugą opcję a nie tę pierwszą !
Polska prokuratura jest upolityczniona oraz wszelkie słuzby przez partie PIS to nie będą wytaczać pozwów do sądu na samych siebie. Może jedynie jak ktos sie wychyli przed szereg tak jak był przykład z Banasiem którem próbowano uchylić immunitet bo miał kose z PIS. W dużej mierze PISowi to chodzi kase ze spółek skarbu państwa , pseudo CPK , gdzie za pilnowanie terenu zarzad spółki dostaje po 11000 zł (to jest śrdenia pensja tam) i tych patologii jest , więcej. Poza tym sa sytuacje , że np. Kamińskiego skazał sad prawomocnie za pomówienia ludzi , a on nie wykonał tego wyroku , bo służby sa po jego stronie i sa kontrolowane przez PIS
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja bardzo nie chciałbym nikogo obrażać i również wyborców PiS.
I nie mam nic przeciwko wyborcom takiej, czy innej partii. Demokracja.
Ale to, jak PiS rządzi i jak się zachowuje, to taki rząd nie powinien być dalej popierany.
Gdyby PiS rządził w porządku i uczciwie, nie miałbym nic przeciwko.
Złe rządy się odsuwa od złego rządzenia i tyle. Zły rząd może się, z łatwością podać do dymisji. Tylko musi mieć do tego wolę polityczną i to wszystko. W normalnych krajach, rządy potrafią podać się do dymisji, jeżeli popełnią jakiś błąd.
Dlaczego w Polsce tak nie jest? Demokracja nie może popierać w kraju: nieuczciwości, złodziejstwa, nieudolności rządu.
To, że wyborcy chcieli PiS, to nie znaczy, że ten rząd może sobie robić, co tylko chce.
Na tym nie polega demokracja.
Jeżeli rząd nie przestrzega Konstytucji i praworządności, to jest uczciwy taki rząd? Bo dla mnie nie jest uczciwy.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Polska prokuratura jest upolityczniona oraz wszelkie słuzby przez partie PIS to nie będą wytaczać pozwów do sądu na samych siebie. Może jedynie jak ktos sie wychyli przed szereg tak jak był przykład z Banasiem którem próbowano uchylić immunitet bo miał kose z PIS. W dużej mierze PISowi to chodzi kase ze spółek skarbu państwa , pseudo CPK , gdzie za pilnowanie terenu zarzad spółki dostaje po 11000 zł (to jest śrdenia pensja tam) i tych patologii jest , więcej. Poza tym sa sytuacje , że np. Kamińskiego skazał sad prawomocnie za pomówienia ludzi , a on nie wykonał tego wyroku , bo służby sa po jego stronie i sa kontrolowane przez PIS
No to jest oczywiste, że w PiS nikt nie będzie karał samych siebie. Nikt nie będzie składał doniesień do prokuratury i do sądów na samych siebie.
Dlatego mają przestępcę - Ziobrę, który nielegalnie połączył: prokuraturę generalną z ministerstwem sprawiedliwości, żeby "przykrywać" przestępstwa i "wały" swoich ludzi.
To jest rząd przestępczy.
W unijnym kraju rządzi rząd przestępczy... Niebywałe!
Ale, wyborca takiego rządu nie ma nic przeciwko temu. Dla niego Polska może być... przestępcza.
Wyborcy to nie przeszkadza w jakim kraju żyję.

Niebywałe!
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Gressil - cytuję i odpowiadam:

"Działanie w innej partia nie sprawi,że nie bedzie mnie obowiązywało prawo które uchwala partia rządząca".

W długie perspektywie owszem może to spowodować: twoja partia wygra wybory i zmieni prawo zgodnie ze swoimi deklaracjami ideowymi!
To standardowa droga kreowania prawa w demokracji !

"Krytyka i obrażanie to dwie różne rzeczy. "
Pełna zgoda.

"Jeżeli napiszę, że PiS robi głupio godząc się na fot for 55 to znaczy, że ich obrażam?"
Określenie "głupio" zawiera w sobie pierwiastek pejoratywności i może być odbierane jako obraza.
Jeśli napiszesz, że uważasz za niewłaściwy/błedny krok PIS polegający na tym, że .......... - wtedy wyrazisz swój pogląd i na pewno nikogo nie obrazisz !

Osobiście jestem bardzo uczulony na pejoratywy oraz język agresji i nienawiści na forach.

Poczytaj sobie na "tutejszych forach" wpisy Saymona albo Kibica - one przepełnione są nienawiścią do innych ludzi oraz są pełne obrazy dla tych co mają inne poglądy !
Tacy goście nie potrafią napisać: "nie zgadzam się z twoim zdaniem gdyż ........."
oni walą z grubej rury "debile ukraińscy", "taki-czy owaki PIS" etc etc etc.

Słoma z butów wystaje niezmiennie !


P o Z d R a W i A m
S e R d E c Z n I e



Stalowy - grubo :-( !

Obrażasz kilka milionów wyborców PIS!

Czyżby demokracja podobała Ci się wyłącznie wtedy gdy twoi ulubieńcy polityczni są u władzy?

Nie spodziewałem się po Tobie takiej retoryki!


Z wielką przykrością stwierdzam, że takie wpisy jak zacytowane powyżej przeze mnie fragmenty z twojego wpisu nie powinny pojawiać się na forach i kwalifikują się one do wybanowania !

Sam być może zgłoszę je moderatorom do wybanowania !



Stalowy - jeszcze jedno
- w kontekście co napisałeś powyżej.

Rozumiem, że znasz wyroki sądów skazujących przedstawicieli PIS za dokonane przestępstwa?
Proszę o konkrety:
  • prawomocny wyrok z dnia .....
  • w sprawie przeciw Panu/Pani ..........
  • orzekający, że ..............

Jeśli nie przedstawisz takich dowodów oznaczać to będzie dla mnie, że twoje wpisy to pustosłowie i pomówienia obliczone na szerzenie przez Ciebie nienawiści do twoich wrogów politycznych !

Obstawiam raczej tę drugą opcję a nie tę pierwszą !
Ja powiedziałem swoje zdanie w temacie.

Nie znam żadnych wyroków sądowych.

Ale to, że rządy PiS są nieuczciwe i robią, co im się żywnie podoba, to wie każdy, myślący normalnie człowiek.
Nie jeden politolog i socjolog wypowie się negatywnie na temat rządów PiS.

Jeżeli pięć osób mówi Tobie, że jesteś pijany i nie możesz wsiadać pod wpływem alkoholu do samochodu, to nie mają racji, a rację ma ten, pijany?

Tobie podobają się rządy PiS, które "zdemolowały" w Polsce wiele rzeczy?
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Przyimek, nikogo nie zamierzałem obrażać.
Ja nie używam na forum żadnych, obraźliwych słów, jak robią to niektórzy na forum albo na forach.

Każdy człowiek ma inny charakter, nie tylko w Polsce i ma różne poglądy, na różne sprawy.
Jednemu się podoba zło i patologia obok siebie, a drugiemu się to nie podoba.

To, co się teraz w Polsce dzieje i, jaką mamy sytuację, zawdzięczamy właśnie rządom PiS.

Żaden inny rząd, po 89 roku w Polsce nie robił takich rzeczy i nie szkodził Polsce.

No ale nie każdy się z tym będzie oczywiście zgadzał tu, na forum.

Dla jednego zło jest dobre i nie widzi problemu. A dla drugiego to jest świństwo i nie chce mieć z tym nic wspólnego.

Tak już jest z ludźmi.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Osobiście jestem bardzo uczulony na pejoratywy oraz język agresji i nienawiści na forach.

Poczytaj sobie na "tutejszych forach" wpisy Saymona albo Kibica - one przepełnione są nienawiścią do innych ludzi oraz są pełne obrazy dla tych co mają inne poglądy !
Tacy goście nie potrafią napisać: "nie zgadzam się z twoim zdaniem gdyż ........."
oni walą z grubej rury "debile ukraińscy", "taki-czy owaki PIS" etc etc etc.

Słoma z butów wystaje niezmiennie !
Wszedłem niezalogowany i pomimo że miałem tego goscia jako ignorowanego to zobaczyłem to co wyżej. Ręce opadają , czyżby ten przymiotnik czy przimek myślal że na ukrainie nie ma idiotów?
A więc idioci są w każdym kraju nawet w Polsce jak widać. A o tych idiotach to oczywiscie chodziło ze propaganda ukrainska robiona jest dla idiotów ukrainskich bo każdy mądrzejszy człowiek tego nie łyka.
Ale przyimek jest za mało inteligentny aby zrozumieć słowo pisane. Typowy lewak, do tego stary.
Tacy goście nie potrafią napisać: "nie zgadzam się z twoim zdaniem gdyż ........."
Najbardziej mnie rozsmieszyło to zdanie. Człowiek nie potrafi uzasadnic nic o czym pisze, gorzej on nawet nie rozumie tego co czyta..
Gdy czegoś nie rozumie a to norma grozi prokuratorem. To śmieszne ale na dłuższą metę robi się straszne głupie.
Przyimek bądż prawdziwym mężczyzną zgłoś w końcu mnie do prokuratora.
A potem ja ciebie za faszywe oskarżenie. Tylko że ja to na poważnie.Myślę że dało by się cię oskubać trochę.

Aha temat o PiS, a więc na początku umiarkowanie popierałem PiS bo uważałem ich za mniejsze zło w porównaniu do PO.
Ale to było na samym początku, 500+ to było ogólnie dobre posunięcie, ale w zasadzie to wszystkie dobre rzeczy które PiS zrobił.

Teraz PiS dba tylko o ukrainców i trochę o swój żelazny elektorat.
Ale nawet ten elektorat oszukuje. Bo przecież te 13, 14 emerytury są tymczasowe. Jakby chcieli naprawdę pomóc emerytom to stworzyli by system w którym tych 12 i 14 nie było by ale normalne emerytury by wzrosły.

Ale chodzi o pijar, starzy ludzie słyszą że dostają te 12 i 14 i są zachwyceni, będą głosować na PiS bo jak inni przyjdą to zabiorą.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Wszedłem niezalogowany i pomimo że miałem tego goscia jako ignorowanego to zobaczyłem to co wyżej. Ręce opadają , czyżby ten przymiotnik czy przimek myślal że na ukrainie nie ma idiotów?
A więc idioci są w każdym kraju nawet w Polsce jak widać. A o tych idiotach to oczywiscie chodziło ze propaganda ukrainska robiona jest dla idiotów ukrainskich bo każdy mądrzejszy człowiek tego nie łyka.
Ale przyimek jest za mało inteligentny aby zrozumieć słowo pisane. Typowy lewak, do tego stary.

Najbardziej mnie rozsmieszyło to zdanie. Człowiek nie potrafi uzasadnic nic o czym pisze, gorzej on nawet nie rozumie tego co czyta..
Gdy czegoś nie rozumie a to norma grozi prokuratorem. To śmieszne ale na dłuższą metę robi się straszne głupie.
Przyimek bądż prawdziwym mężczyzną zgłoś w końcu mnie do prokuratora.
A potem ja ciebie za faszywe oskarżenie. Tylko że ja to na poważnie.Myślę że dało by się cię oskubać trochę.

Aha temat o PiS, a więc na początku umiarkowanie popierałem PiS bo uważałem ich za mniejsze zło w porównaniu do PO.
Ale to było na samym początku, 500+ to było ogólnie dobre posunięcie, ale w zasadzie to wszystkie dobre rzeczy które PiS zrobił.

Teraz PiS dba tylko o ukrainców i trochę o swój żelazny elektorat.
Ale nawet ten elektorat oszukuje. Bo przecież te 13, 14 emerytury są tymczasowe. Jakby chcieli naprawdę pomóc emerytom to stworzyli by system w którym tych 12 i 14 nie było by ale normalne emerytury by wzrosły.

Ale chodzi o pijar, starzy ludzie słyszą że dostają te 12 i 14 i są zachwyceni, będą głosować na PiS bo jak inni przyjdą to zabiorą.
Racja, co powiedziałeś.

PiS nic sobą dobrego nie reprezentuje, poza tylko tym, że ogromne miliardy z budżetu wyrzuca na programy.
Już nie mają z podatków, to zlecają drukowanie miliardów, bo ratują się tym, bo widzą, że budżet się uszczupla.
Drukowanie miliardów złotych po to, żeby to rozdawać na konsumpcję, to jest nie tylko nieodpowiedzialne, ale i niegospodarne.
Który, normalny rząd takie rzeczy robi w kraju? Oni psują gospodarkę.
A skutki tego już są widoczne.
Tylko "ślepi", niektórzy wyborcy tego jeszcze nie widzą.
Wyborca tego rządu musi wiedzieć, że rząd nie rozdaje własnych pieniędzy, bo nawet nie ma takich pieniędzy. To są wszystko pieniądze podatników, a teraz też z "dodruku".
Jeżeli się rozdaje wybranym grupom ludzi, to innym trzeba więcej z czegoś zabierać - proste.
A w przypadku drukowania nadmiernej ilości pieniędzy, to też jest za coś, bo z tego się robi coraz wyższa inflacja, która okrada każdego konsumenta.
Inflacja, to jest, jak podatek za nic... To rząd okrada z INFLACJI ludzi.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Powodu braku likwidacji OFE
Nadal istnieje Gazeta Wyborcza
A skutek promowanie razem
Głównymi mediami internecie
nachalnie prostytucji i wybielają
Prostytucję i tylko dla kobiet a
Skutek prostytucja jest wzorem
I promowana finansowo a
Podawanie wody albo ozdoba
Wystaw wyzysk a wzór praca
Na kamerze albo stanie na ulicy.
Promowany jest materializm i
Metalna prostytucja i zdrady
Małżeńskie dla kobiet i
Nadmiar aborcji plus by
Facet przyjmował obce dzieci.
Tych mediach nie ma facetów
I nie pojawi się facet który
Jest lotniskiem dla facetów
Na Bali a wirtualna Polska
O kobiecie która tak robi tym
Kraju i na prawo rozdaje ciało.
Prawie jak Niemcy podczas
Wojny by zniszczyć Polskę
I zrobić niewolników nachalnie
Promowali prostytucję i aborcję.
W kraju większość mediów
Ma charakter niemiecki i
Dzięki temu jest skutek
Spadek demograficzny i
Większość kobiet brak zdolności
Do związków jako skutek promowania
Prostytucji .
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli napiszę, że PiS robi głupio godząc się na fot for 55 to znaczy, że ich obrażam?"
Określenie "głupio" zawiera w sobie pierwiastek pejoratywności i może być odbierane jako obraza.
Jeśli napiszesz, że uważasz za niewłaściwy/błedny krok PIS polegający na tym, że .......... - wtedy wyrazisz swój pogląd i na pewno nikogo nie obrazisz !

Osobiście jestem bardzo uczulony na pejoratywy oraz język agresji i nienawiści na forach
W języku polskim funkcjonuje zwrot "zrobić głupotę" i nie jest on pejoratywy. Nie doszukuj się wszędzie agresji. Jeżeli powiek, że zrobiłem coś głupiego to nie znaczy, że uważam siebie za idiotę. Więcej dystansu do tego co piszą i mówią inni bo nie zawsze dobrze można odczytać co miała na myśli druga osoba.


Polska prokuratura jest upolityczniona oraz wszelkie słuzby przez partie PIS to nie będą wytaczać pozwów do sądu na samych siebie.
Obawiam się, że tak jak to bywało do tej pory nawet zmiana władzy nie pomoże. Nie przypominam sobie ani jednego posła który odpowiedziałby za przekręty których się dopuścił. I nie ma znaczenia z jakiej by nie był partii.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Zastanawiał się ktoś dlaczego TVN upublicznił słowa Tuska o tym że nie chce się mu znowu siedzieć w ławach przy Wiejskiej?
Tusk zachował się jak debil te słowa wypowiadając ale ...czasami każdemu przytrafiają się wpadki.
Nijak jednak nie rozumiem dlaczego jak mi się wydaje opozycyjny TVN nie "przykrył" lecz ujawnił tę wypowiedź.
Przypadek czy też Tusk komuś tam "podpadł"?
Ja bym się tu jeszcze zastanawiał dlaczego on je wypowiedział?
Co chciał w ten sposób osiągnąć bo uważam że każda wypowiedź nawet nie przy mikrofonie takiego polityka powinna mieć jakiś sens i czemuś służyć.
Czemu więc służyła ta?
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
Obawiam się, że tak jak to bywało do tej pory nawet zmiana władzy nie pomoże. Nie przypominam sobie ani jednego posła który odpowiedziałby za przekręty których się dopuścił. I nie ma znaczenia z jakiej by nie był partii.
Nie twierdzę , że przyjdzie opozycja to angle wszystkie problemy Polski znikną . Bardziej chodzi o to , ze za PISu wiele reform na wielu płaszczyznach idzie w złą stronę. Np. paradoksalnie to rząd PO i PSL , zaczeli odpolityczniac prokuraturę , oczywiście to bardzo wolny proces , ale szło to w prawidłową stronę. Przyszedł PIS całkowicie upolitycznił wszystko. Chodzi bardziej o proporcje błedów i oszustw. PIS w tej materii wygrywa. Poza tym gospodarczo jest bardzo socjalistyczna partia uważam , ze bardziej niż poprzedni rząd. Oczywiście poprzedni rząd też robił błędy i to spore i też można ich było krytykować , ale PIS robi dużo więcej złego.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zastanawiał się ktoś dlaczego TVN upublicznił słowa Tuska o tym że nie chce się mu znowu siedzieć w ławach przy Wiejskiej?
Tusk zachował się jak debil te słowa wypowiadając ale ...czasami każdemu przytrafiają się wpadki.
Nijak jednak nie rozumiem dlaczego jak mi się wydaje opozycyjny TVN nie "przykrył" lecz ujawnił tę wypowiedź.
Przypadek czy też Tusk komuś tam "podpadł"?
Ja bym się tu jeszcze zastanawiał dlaczego on je wypowiedział?
Co chciał w ten sposób osiągnąć bo uważam że każda wypowiedź nawet nie przy mikrofonie takiego polityka powinna mieć jakiś sens i czemuś służyć.
Czemu więc służyła ta?
Wydaje mi się, że może to być taka zagrywka w stylu "ja to nie chce tam wracacac, ale pójdę i poświęcę się żeby ratować kraj".

Dawid128 tak po części masz rację, ale to jest wybieranie miedzy mniejszym a większym złem. Oscylując między partiami które do tej pory rzadzily a mimo to rujnowały Polskę będziemy w błędnym kole. Głosowanie teraz na PO ponieważ oni kradli mniej jest najzwyczajniej pozbawione sensu. Minie cztery lata i ludzie uznają "a dobra Ci już się nakradli a PiS dawno nie rządził to zagłosujemy na nich"
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Zastanawiał się ktoś dlaczego TVN upublicznił słowa Tuska o tym że nie chce się mu znowu siedzieć w ławach przy Wiejskiej?
Tusk zachował się jak debil te słowa wypowiadając ale ...czasami każdemu przytrafiają się wpadki.
Nijak jednak nie rozumiem dlaczego jak mi się wydaje opozycyjny TVN nie "przykrył" lecz ujawnił tę wypowiedź.
Przypadek czy też Tusk komuś tam "podpadł"?
Ani przypadek ani podpadł. Po prostu amerykanie własciciele stacji robią porządki, wyrzucili Misztala który tam był guru, TVN ma przynosic zyski a do tego potrzebny pokój z rządzącymi w Polsce..
 
Do góry