Jak oceniać rząd PiS?

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
598
Punkty reakcji
40
Wiek
39
Miasto
Tajemnicze miejsce...
PiS się boi, bo wiedzą, że raczej nie wygrają trzeci raz.
Oni tak naprawdę już od długiego czasu nie mają najwyższego poparcia, ale, fałszywie pokazują w mediach państwowych, że: mają cały czas najwyższe poparcie, ale to jest zmanipulowane.
To nie są prawdziwe sondaże w poparciach.
Część wyborców ich przestała popierać i zaczęli popierać inne partie. I oni teraz, przed wyborami będą się posuwali do różnych rzeczy, do podłości, do kłamstw ( chociaż w PiS kłamią cały czas, od początku ich rządów ), żeby utrzymać uparcie stołeczek i... "koryto". Nie mają za grosz woli i chęci, żeby dać sobie już spokój i dalej będą jak tylko się da trzymali się stołka, który ich karmi.
Oni są juz od tego mocno uzależnieni psychicznie, dlatego nie mają woli zrezygnować. To się leczy. Można pójść na terapię i się wyleczyć z uzależnienia, ale trzeba chcieć.
A oni nie chcą i dalej będą w tym tkwić...
I teraz pytanie czy, wyborcy dadzą się im znowu nabrać na: bujdę i banialuki, czy zmądrzeją i nie będą już tego CHULIGAŃSTWA i patologii dalej popierali?
Ten rząd powinien już być skończony i za to wszystko co nawyprawiali, powinni być nie tylko rozliczeni dokładnie, ale i powinni karnie odpowiadać przed Trybunałem Stanu.
Od czego jest Trybunał Stanu w Polsce? Po to, żeby sobie był?

PiS dlatego się czuję tak bezkarny i robi, co chce, bo ma przede wszystkim na to przyzwolenie Trybunału Konstytucyjnego, który też łamie prawo, jak PiS. Bo Trybunał Konstytucyjny jest od stania na straży Konstytucji i praworządności i sprawdzania: czy rząd w kraju przestrzega Konstytucji i praworządności. To jest Sąd Konstytucyjny, inaczej mówiąc i tam zasiadają sędziowie. I w Polsce oni też łamią prawo, bo przyzwalają na to rządom PiS i nic z tym nie robią.
Dlatego nie dziwi mnie reakcja Komisji Europejskiej i Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości na Polskę.
Nie ma akceptacji w żadnym kraju unijnym na nie przestrzeganie praworządności i na Konstytucji.

Ale w Polsce sobie z tego nic nie robią, bo mają na to przyzwolenie.
Za Platformy i za wcześniejszych rządów takich rzeczy nie było. Zdarzały się tam jakieś błędy i nieprawidłowości, ale to nie było tak, jak za PiS i nie na tak dużą skalę.
Muszą wyborcy i Polacy zaprzestać przyzwalania na złe rzeczy, bo to się odbija na społeczeństwie.

Czy Polacy chcą mieć kraj bez praworządności, bez dobrego prawa, czy chca mieć kraj, gdzie prawo jest normalne i dobre i w Polsce się dzieje dobrze?

W Polsce naprawdę może być lepiej i dobrze i to da się zrobić, ale potrzeba do tego woli.
Polacy muszą naprawdę chcieć mieć normalną Polskę i nie muszą się godzić i przyzwalać na złe i szkodliwe rządy i nie muszą wybierać patologii i bagna...
Nikt nie każe Polsce i Polakom źle wybierać w kraju.

Polska jest i zawsze będzie tylko w rękach Polaków.
 

Kibic Polski

Bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
1 314
Punkty reakcji
114
Z tego co słyszałem to sondaże robi się w taki sposób , że jeśli jakiegoś ankietera lista odpowiedzi , jest nie zgodna z tym co zamawiający sondaż sobie życzył to takie głosy nie weźmie się pod uwagę , mniej więcej tak to wygląda. Przy takiej manipulacji PIS przez swoje sondażownie może miec wynik 39%. Możesz podać , że popierasz powiedzmy PSL , ale sondażowania nie weźmie twojego głosu pod uwagę przy liczeniu.
Nie interesuje mnie co forumowicz słyszał a jedynie dowody że sondaż który wskazałem to przekręt.
O ile pamiętam nigdy nie spotkałem się z aktem oskarżenia czy sądowym wyrokiem w którym podaje się że akt oskarżenia czy wyrok
jest zasadny bo prokurator czy sędzia "coś słyszał".
Od 2 lat sondaże nawet nie zbyt wiarygodne pokazują , że PIS nie ma większości nawet jeśli wygra , więc wygląda to już na jakiś trend.
Nie obchodzi mnie kto te wybory wygra bo nawet jeśli je wygra Konfa to zamierzam sobie w życiu radzić a nie jęczeć czy narzekać na tym forum jak od ponad roku robi to stalowy.
Istotne jest jednak dla mnie to że niektórzy zwani "inteligentni-inaczej" wieszczą że PiS nie wygra następnych wyborów ale powodów które o tym świadczą jakoś wymienić nie potrafią.
A przecież jeśli wygrana opozycji ma mieć miejsce to musi być poprzedzona serią odpowiednich wyników w sondażach.
Ciągle nie mogę zrozumieć po co dokonuje się bezsensowne wpisy skoro tendencję wskazują sondaże.
A stalowy?
Ponad rok temu zadałem mu pytanie:
Kiedy Po jest wiarygodna?
czy wtedy kiedy o 500+ Rostowski mówi "piniędzy ni ma i nie bydzie" co miało miejsce w roku 2016
czy gdy Schetyna dwa lata później powiedział że gdy wygrają wybory to 500+ będzie przyznawane już na pierwsze dziecko.
Zapytałem o to stalowego a na jego odpowiedź czekam do dziś.
W tym czasie tony głupot tu pisał a na jedno proste pytanie świadczące o uczciwości PO wobec swoich wyborców nie wspomniał do tej pory.
Jak kogoś takiego można poważnie traktować?
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
598
Punkty reakcji
40
Wiek
39
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Jakby w Polsce były normalne rządy to nie byłoby złej sytuacji i takiej inflacji, ale... Wyborca chce mieć zły rząd, bo daje przyzwolenie na taki rząd i tak to jest.
Bo to, że część wyborców już tego rządu nie popiera to jeszcze nie znaczy, że oni nie maja w ogóle poparcia. Oni za to, co w Polsce zrobili powinni dostać całkowicie, zerowe poparcie. Gdyby, wyborcy byli mądrzejsi i się zastanowili to już by przestali, całkowicie popierać takie rządy, ale nie...
Dalej godzą się na złe rzeczy w swoim kraju. Dalej wolą być "frajerami" i dalej wolą się "doić" z każdej złotówki.
A ten rząd nie rozdaje dla wszystkich kasy. Rozdaje tylko dla wybranych grup ludzi i to najczęściej dla tych, którzy popierają ten rząd. Oczywiście, po 500 zł. i po dodatki emerytalne ( tak naprawdę to są zwykłe zasiłki, z podatków a nie żadne "dodatki emerytalne", gdyż to nie jest płacone ze składek emerytalnych ), mogą też sięgać ci, co nie popierają tego rządu, ale pewnie takim najchętniej ten rząd nic by nie dał.
Co ich obchodzą ci, którzy ich nie popierają? Oni dbają o swoich, a nie o cudzych.

Samotni, bez rodziny i jeszcze nie w wieku emerytalnym pracują ciężko na każdą złotówkę i płacą jeszcze wyższe podatki i różne inne opłaty, a nie dostają żadnych pieniędzy od PiS. Mogą liczyć tylko na siebie i na swoją pracę. I tu nie chodzi o to, że im się też należy, że oni też powinni dostać, tylko to jest przykład, że jest wielu ludzi w Polsce, którzy nie mają rodziny, a pracują, płacą podatki i tak samo podatki te oddają do państwa.
I tacy muszą sami na swoje utrzymanie zarabiać. A do tego finansują też rodziny, które dostają po 500 zł. I finansują te "zasiłki" dla emerytów. Bo to wszystko jest wypłacane z budżetu, ale i z nadrukowanych pieniędzy.
Kto w Polsce najczęściej popierał i popiera rządy PiS-owskie?
Najczęściej nie pracujący i nie płacący podatków, choć nie całkiem. Bo np. cały Episkopat i duchowni popierają PiS, gdyż dostają, miesięcznie, rocznie dobrą kasę od tych rządów, za darmo.
I za duchownych też są płacone jakieś składki ( a czy podatki to nie wiem ). I niektórzy rodzice pracujący płacą podatki, bo pracują.
Ale mogą po te pieniądze sięgać ( i sięgają ) również niepracujący rodzice, którzy nie płacą podatków.
Więc, wielu ludzi samotnych, bez rodziny pracują ciężko, żeby z części swoich podatków finansowali niepracujących w rodzinie.
Chociaż jest też podatek VAT i to są największe wpływy do budżetu, a ten podatek płaci każdy, kto kupuje w sklepach i korzysta z usług.
Tylko jest to wliczone w cenę.

Przykładowo: czekolada w sklepie kosztuje 4 zł. i jest to razem z podatkiem VAT.
Bez podatku VAT czekolada kosztowałaby, np. 3,50 gr. Czyli 50 gr. płacony jest VAT.
W zależności od ceny produktu. Bo to jest tak, że im droższy produkt, tym wyższy jest VAT.
O ile się nie mylę.
A niektórzy ludzie w Polsce nawet nie wiedzą, że płacą taki podatek, jak kupują. A płacą. Każdy płaci.
Każdy konsument jest podatnikiem i podatek ten jest płacony najczęściej i za każdym razem, jak się coś kupuje.
PiS być może z połowy podatku VAT finansuje 500 plus, ale już pozostałe programy to są z innych podatków.
Dlatego, że, jakby przekalkulować wszystkie programy polityczne tych rządów, których trochę jest to łączny koszt wszystkich tych programów budżet, rocznie kosztuje setki miliardów. Nawet może być więcej dużo, niż sto miliardów na same tylko programy polityczne.
To są olbrzymie środki, za które można by wykonywać pożyteczne cele i ważne inwestycje publiczne. Można by podnieść, konkretnie pensję dla prawie wszystkich zawodów państwowych i byłoby z czego. Gdyby w Polsce były uczciwe, dobre i gospodarne rządy, z mądrymi politykami, to byłoby z czego i za co podnosić pensję dla zawodów państwowych.
Ale oni wolą przekupywać swoich wyborców paroma złotymi w wymyślonych programach, a ci się godzą na to, bo widzą, że dostają kasę za nic.
I dlatego są rozdawane ogromne środki na zwykłą konsumpcję, które są... przejadane przez większość wyborców i przez to są takie ceny w sklepach i usługach, jakie są. I również inflacja wysoka.
Polacy muszą skończyć z nadmierną konsumpcją i muszą zaprzestać wydawania aż tak kasy, bo obniżanie inflacji i spadek cen polega na zaprzestaniu rozdawania pieniędzy, na konsumpcję. Zaprzestaniu drukowania zbędnych pieniędzy w Banku Narodowym. Zaprzestaniu zadłużania kraju.
To są wszystko rzeczy do zrobienia i to da się zrobić, ale musi być do tego wola. Jak nie ma woli do tego, to będzie tylko gorzej.
A im, w PiS jest wygodna taka inflacja i wysokie ceny, gdyż na tym budżet zyskuje.
Bo jak są wyższe ceny w sklepach, to jest też wyższy podatek VAT, który wpada do budżetu. Okrada się szczególnie najbiedniejszych, z każdej złotówki ( ale kto się w Polsce martwi biednymi? ), z podatków, opłat i w ten sposób ludzie w społeczeństwie biednieją.
A PiS to są... przestępcy. Oni łamią Konstytucję, która zabrania zbyt dużego zadłużania kraju i w każdym, normalnym kraju taki rząd już by za takie rzeczy karnie odpowiadał.
Są bezkarni, bo mają przyzwolenie na takie rzeczy. Przyzwala przede wszystkim sam Trybunał Konstytucyjny, który też łamie prawo. Przyzwalają urzędnicy rządowi. Przyzwalają wyborcy tych rządów. I również przyzwala większość dziennikarzy z mediów państwowych, którzy uważają, "że to nie jest nic złego".

Jeżeli się nie zmieni tej patologii w tym kraju i nie "oczyści" się ze złych rzeczy Polski, to w Polsce nie będzie nic dobrego.
Bo inny rząd też nie zmieni wiele od razu. Nie zmieni wszystkiego, po fatalnych rządach PiS. To co PiS w kraju rozwalił i zepsuł, to trzeba by to naprawiać przez lata.
A PiS nie zrezygnuje ze startu w wyborach. Oni będą robili wszystko, będąc w partii opozycyjnej, żeby, nawet "na chama" zostać wybranym i robić dalej te same rzeczy podłe, jakie robią teraz.

Czy Polacy będą dalej na to pozwalali, wyborcy, czy nie będą na to pozwalali?

Natomiast, większość pracujących w Polsce ludzi nie popiera PiS. Nie popierało też od samego początku ich wyboru do rządu. Ponieważ tacy ludzie się nie godzą najczęściej na zabieranie jeszcze wyższych podatków i innych opłat, bo ciężko pracujący i prowadzący działalnosci wiedzą, jak ciężko i z wysiłkiem się pracuje na każdą złotówkę.
Oni nie dostają za nic żadnych pieniędzy. Muszą sami zarabiać, ciężką pracą i wiedzą co to znaczy.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
181
Punkty reakcji
5
Nie interesuje mnie co forumowicz słyszał a jedynie dowody że sondaż który wskazałem to przekręt.
O ile pamiętam nigdy nie spotkałem się z aktem oskarżenia czy sądowym wyrokiem w którym podaje się że akt oskarżenia czy wyrok
jest zasadny bo prokurator czy sędzia "coś słyszał".
Nie jest to w Polsce nie zgodne z prawem , w obowiązującym stanie prawnym pokazanie sondażu , który jest zmanipulowany nie jest to przetępstwo. Są kraje bodajże UK , chyba nawet USA , gdzie były afery z sondażami i zrobili pewne restrykcje a w Polsce ich nie ma. Więc nie ma aktów oskarżenia. Ale działanie ma służyć temu by ludzie nie głosowali na słabsze partie w sondażach bo i tak przegrają oraz częśc ludzi chce być w gronie wygranych , więc da głos na np. PIS. Były manipulacje stacje telewizyjnych , że np. nie pokazywały np. konfederacji , ale to było podanie nie prawdy przez stacje telewizyjną a nie sondaż na zamówienie. Więc owszem one często sa manipulowane , od storny oskarżenia nic z tym się nie zrobi.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
181
Punkty reakcji
5
Nie obchodzi mnie kto te wybory wygra bo nawet jeśli je wygra Konfa to zamierzam sobie w życiu radzić a nie jęczeć czy narzekać na tym forum jak od ponad roku robi to stalowy.
Istotne jest jednak dla mnie to że niektórzy zwani "inteligentni-inaczej" wieszczą że PiS nie wygra następnych wyborów ale powodów które o tym świadczą jakoś wymienić nie potrafią.
A przecież jeśli wygrana opozycji ma mieć miejsce to musi być poprzedzona serią odpowiednich wyników w sondażach.
Ciągle nie mogę zrozumieć po co dokonuje się bezsensowne wpisy skoro tendencję wskazują sondaże.
A stalowy?
Ponad rok temu zadałem mu pytanie:
Kiedy Po jest wiarygodna?
czy wtedy kiedy o 500+ Rostowski mówi "piniędzy ni ma i nie bydzie" co miało miejsce w roku 2016
czy gdy Schetyna dwa lata później powiedział że gdy wygrają wybory to 500+ będzie przyznawane już na pierwsze dziecko.
Zapytałem o to stalowego a na jego odpowiedź czekam do dziś.
W tym czasie tony głupot tu pisał a na jedno proste pytanie świadczące o uczciwości PO wobec swoich wyborców nie wspomniał do tej pory.
Jak kogoś takiego można poważnie traktować?
Ogólnie powodzenie w życiu zależy od indywidualnych decyzji i nie koniecznie od polityków , ale jednak lepsze rządy moga co nie które rzeczy czasem ułatwić , ale to ogólnie temat rzeka.
Co do ogólnie opozycji i poparcia to powiem tak jak w 2019 roku powstała Koalicja Europejska , gdzie cała opozycja nie była wstanie wygrać z PIS , i ogólnie w tamtym czasie opozycja waliła głową w "mur" i nie była wstanie nic zrobić bo PIS pokazał się orginalnie , że zaczął rozdawać pieniądze jako pierwszy rząd , był wtedy okres dobrej koniektury , PIS dawał kase było ok. w gospodarce i wszyscy byli zadowoleni i opozycja jak wskazywała prawdziwe wady typu niszczenie sądów to ludzi to nie interesowało bo mały prcent ludzi ma styczność z sądami , ja w sumie 2 razy w życiu byłem w ogóle w sądzie częśc ludzi często nigdy nie było przez większosc życia. Nie było nieczego takiego co PIS wyrzuciło żadnego kryzysu.

Natomiast , pierwsze kłopoty zaczęły się na jesieni 2020 , decyzja o zakazie aborcji , z 40% sondaże spadły im do 30% , zrazili do siebie wiele ludzi często lewicowy elektorat , który mógł głosować na PIS bo PIS to w sumie jest taka katolicka lewica , rozdawcitwo kasy itp. , potem drugi etap był lockdown zamykanie firm , nielegalne obostrzenia , policja aresztowała przedsiebiorców , ludzie tracili prace to kolejna rzecz , która obniżała poparcie dla PIS i ono nie rosło , potem przyszedł nowy ład który był kolejna ich kompromitacją , bo firmy nie wiedziały jak się rozliczać , nawet ludzie dostali niższe zarobki , potem poprawka był ale zła opinia została , potem inflacja , która zaczeła się już na jesień 2021 roku spóźnione działanie NBP do tego dodruk kasy poprzez programy socjalne , wakacje kredytowe, a podnosząc stopy procentowe to pośrdenio zniechecili do siebie ludzi z kredytami , braki węgla i surowców, potem pośrednie afery pokazujące nie udolność PIS to zatrucie wody w Odrze też to pokazuje ludzią ten PIS to co nie dotknie to zepsuje nie ma o niczym pojęcia. Wojna na Ukrainie trochę im dawała poliycznie procenty , ale było to za słabe.
Efekt tego taki że tendencje sondażowe są takie , że PIS raczej nie będzie rządzić trzeciej kadencji. Tego kto wygra to nie można dokładnie powiedzieć bo nie wiadomo , ale szykuje się raczej rząd opozycyjny.

Czy PO jest wiarygdne nie ma większego znaczenia liczą sie czyny oraz też jacy ludzie i środowiska wchodzą w skład partii politycznej. Obecna sytuacja pokazuje , że tych pieniedzy na 500+ to tak naprawdę nie ma oraz na wiele innych rzeczy tych pieniędzy nie ma . PIS , zrobił dużo większe podniesienie podatków niż PO , w samym 2021 roku , gdybyły jeszcze lockdowny to stworzono 20 nowych podatków , przez podatek cukrowy coca cola w Polsce potrafiła kosztować tyle samo lub drożej niż w Niemczech. PIS wprowadził podczas swoich rządów dużo wiecej podatków niż PO , za PIS przez cały czas byly negatywne stopy procentowe za PO stopy procentowe były na poziomie podawanej inflacji przyszedł PIS stopy były niższe niż inflacja już w 2017 roku PIS powinien podnosić stopy procentowe. Wysoka inflacja jest na korzyść PIS bo ma większe wpływy budzetowe by płacić programy socjalne a je płaci aby wygrac wybory , gdyby ustawił np. wysokie stopy procentowe i obligacje zabierajace pieniądze z rynku wysokośc inlfacji + jakiś procent to by spadła ilośc pieniędzy na rynku. Ale nie zrobi tego bo by nie miał kasy na programy socjalne , obecnie koszt obsługi długu jest na poziomie Turcji i Rosji w POlsce to też źle świadcz , w drugim kawrtle mielismy recesje a praktycznie większość krajów nie miało recesji , owszem wzrost gospoarczy w europie był słaby bo sytuacja gospodarcza nie jest dobra , ale POlska wypadła najgorzej. Jeśli sa pieniadze to można płacić 500+ , ale obecnie chyba nie specjalnie są...
PO można tylko oceniać przez ich rządy a patrząc przez stan panstwa jaki zostawili to sytuacja nie była zła , bardziej ich problemem było , że zaniedbali ludzi np. pensja minimalna była na bardzo niskim poziomie. Natomiast obecna polityka PIS prowadzi do inflaji i krachu gospodarczego , w sumie już w ten krach wchodzimy. Uważam , ze PO lepiej rzadziło od PIS za swoich rzadów , ale nie jestem jakimś zwolennikiem PO czy jakimś fanem ich bardziej mówię kto lepiej rzadził. Moim zdaniem rzady PIS to droga do nikąd , chaos i nieudolność.

A co do użytkowników to bardziej irytują mnie ruskie onuce na forum szczególnie ten mandr4ke bo pisze on czasem takie farmazony w ogóle nie ma on pojęcia o czym pisze. Szczególnie uśmiałem się jak chwalił dwornikowa,że wykonał on dobrą robotę jak 3 mc męczył się by zdobyć dwa średnio istotne miasta i tracąc 30tys. ludzi a potem z powodu braku sukces został odwołany.
A co do stalowego to nie lubi PIS i ma w sumie do tego prawo, może czasem za dużo to manifestuje bo to że tu będzie pisał ciągle to samo to nie sprawi, że nagle PIS przegra,ale często w treści tego co pisze to trochę racji ma.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
598
Punkty reakcji
40
Wiek
39
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Polska to jest, niestety FRAJERSKI kraj i przykro mi o tym mówić. Francja, Niemcy, Czechy nie są "frajerskim" krajem, a Polska jest, na swoje życzenie.
I wyborca PiS też jest... frajerem. Polak i wyborca PiS sobie pozwala na: podwyższanie podatków, na okradanie Polaka z każdej złotówki i na złą jakość zycia.
I Polacy sami mają w kraju to, co chcieli mieć, więc teraz niech nie płaczą i nie narzekają na "złe rządy PiS". Ale konkretnie chodzi bardziej o wyborców PiS.
Jak długo, wyborca będzie się godził na takie rzeczy, na drożyznę i na okradanie?

Jeśli ktoś jest zwyczajnym FRAJEREM to tak będzie widziany i taką będzie miał opinię.
Jeżeli sobie ktoś pozwala na to, by być "FRAJEROWATY", to taki będzie. Frajerów się łupie i wykorzystuje i tak to działa.
I tak samo jest z PiS i z wyborcami tego rządu.

Ten rząd ma za FRAJERÓW swoich wyborców i dlatego robi z nimi co chce.
Może sobie podwyższać podatki, zabierać ile się da z frajerów, bo "frajer" się na to sam godzi i tak to działa.

I Polska, na arenie międzynarodowej nie jest już dobrze widziana, bo ten rząd nie tylko, że w kraju rozwalił wiele rzeczy, ale i rozwalił relacje z Niemcami, z Unią Europejską, a nawet z Rosją, gdzie za Platformy relacje z Rosją były naprawdę dobre, bo Tusk spotkał się i to chyba dwu krotnie z Putinem. Nie było czegoś takiego, za Tuska, żeby: Rosją straszyć Polskę i Polaków. Żeby obrazić i tak potraktować ambasadora Rosji w Polsce. Takich rzeczy za Tuska nie było w Polsce.
Polska nie była tak podzielona, za Tuska albo prawie wcale nie była podzielona, jak jest za PiS, podzielona.
Nie było inflacji wysokiej i nie było cen wysokich w sklepach za Tuska. Bo Tusk nie rozdawał kasy na: prawo i lewo w programach i to nie dzieliło ludzi w Polsce. A PiS to robi.
Pomimo tego, że Platforma nie była w pełni dobrym rządem, tak jak poprzednie inne rządy, to jednak był to lepszy rząd, pod różnymi względami od PiS.
Tyle że jedni tego nie chcą widzieć i cały czas obrażają rząd PO, a drudzy to widzą i przyznaliby mi rację.
Za Tuska Polska nie była frajerem, ani wyborcy nie byli frajerami. Oczywiście, Tusk nie był zawsze dobrym politykiem i też jakieś błędy popełniał, ale nie robił tego, co robi obecny premier, w PiS. Tusk był lepszym premierem, pod różnymi względami od obecnego premiera.
Ale jedni tego nie chcą widzieć i obrażają Tuska, a drudzy to widzą i nie obrażają Tuska.
I tak jest Polska podzielona, razem z Polakami, a za to jest PiS odpowiedzialny.
I wreszcie, za Tuska były dobre, a nawet bardzo dobre relacje z Unią Europejską, z Niemcami ( chociaż z Niemcami może nie zawsze ) i były dobre relacje ze wspomnianą już Rosją.
Jaka Rosja jest, to jest, ale moim zdaniem warto żyć w zgodzie z tym krajem, zamiast obrażać i "szczekać", brzydko to mówiąc na Rosję, tak jak to się teraz dzieje. Bo wojna ukraińska to nie jest ani sprawa Polski, ani innych krajów w Europie. I Polska nic nie ma do wojny ukraińskiej, ani Polacy nie mają. To nie jest wojna Polski, a jest to "wojna" Ukrainy, Donbasu i Rosji i tylko tyle. Polska nie powinna się w ogóle wtrącać w nie swoja wojnę, tak jak są kraje: Węgry unijne, Turcja, Iran, które nie mieszają się w nie swoją wojne i mają słuszną rację.
Ale to jest już oddzielny temat.

Lepiej żyć w zgodzie, nawet z gorszym krajem niż się bić i obrażać, bo to nie przynosi nic dobrego.

Tak uważam i takie jest moje zdanie.
 

Kibic Polski

Bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
1 314
Punkty reakcji
114
Nie jest to w Polsce nie zgodne z prawem , w obowiązującym stanie prawnym pokazanie sondażu , który jest zmanipulowany nie jest to przetępstwo.
Nie to mam na myśli.
Nie używa się w takich przypadkach wyrażenia "słyszałem".
Coś albo ma miejsce i wskazujemy na to dowody albo nie ma.
Żadne "słyszałem" tego nie zmieni.

Jeżeli forumowicz twierdzi że akurat z tym sondażem jest "coś nie tak"
to ja przypomnę że sondaży wskazujących prowadzenie PiS była w ostatnich miesiącach cała masa
jeżeli więc ten forumowicz podważa to co z pozostałymi?
Natomiast z sondażami wskazującymi prowadzenie PO spotkałem się w ostatnich miesiącach dwa razy.
Było to prowadzenie o 1 lub 2%.
Też mógłbym napisać o tych dwóch że "słyszałem".
Czemu więc tego nie robię tym bardziej że miałbym "łatwiej" podważając wyniki dwóch podczas
gdy forumowicz musi kilkunastu więcej.
Trzymajmy się lepiej tego czego możemy dowieść i nie "nasłuchujmy" bez sensu bo staniemy się kolejnym stalowym.

Czy PO jest wiarygdne nie ma większego znaczenia liczą sie czyny oraz też jacy ludzie i środowiska wchodzą w skład partii politycznej. Obecna sytuacja pokazuje , że tych pieniedzy na 500+ to tak naprawdę nie ma oraz na wiele innych rzeczy tych pieniędzy nie ma .

1. Forumowicz odwraca kota ogonem. Zdarzenie o którym pisałem(Schetyna i Rostowski) miało miejsce w 2016 i 2018 roku. Co ono ma wspólnego z "obecną sytuacją"?
2. Rolę opozycji bym widział w propozycji ograniczenia 500+.
Dlaczego PO tego nie zaproponuje wskazując także cel na jaki oszczędności zostaną skierowane.
Forumowicz by takiego rozwiązania nie poparł?
Wiem dlaczego nie proponują.
Bo wciąż się o nich mówi że :
kiedy mówią że zabierają to zabierają
kiedy mówią że dają to mówią"

i oni są tego świadomi.

Oddajmy głos stalowemu by ten znów głosujących na PiS głupimi nazwał.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
598
Punkty reakcji
40
Wiek
39
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Nie po to większość ludzi w Polsce poparło Unię Europejską i nie po to rząd Lewicy wprowadził Polskę do Unii, żeby taki, parszywy rząd to teraz zniszczył i zaprzepaścił.
PiS-owi podłemu nie zależy, bo to nie ten rząd wprowadził Polskę do Unii Europejskiej, więc oni mają "wywalone" na to.
Ale zależy na tym innym partiom, a szczególnie partii Lewicy, która jest najbardziej: pro - unijną partią i, która to wprowadziła Polskę do Wspólnoty Europejskiej.
Jakim prawem podły PiS teraz niszczy uczestnictwo Polski w Unii Europejskiej? Kto dał takie prawo temu rządowi?
Niech jeszcze porządzi PiS kolejną kadencję, za przyzwoleniem wyborców, to nie tylko Polska już nie dostanie, ani jednego EURO od Unii, ale Polska już nie będzie się w ogóle liczyła w tej Wspólnocie.
Komisja Europejska i inne kraje unijne nie będą poważnie traktowali Polski.
Oficjalnie Polska będzie krajem unijnym, ale bez środków unijnych i bez prawa głosu w Unii Europejskiej.
Dlatego, że tam nie ma tolerancji, w Komisji Europejskiej na takie rządy w Polsce, jakie PiS prowadzi.
Gdyby Polska nie była krajem unijnym i nie miałaby żadnej umowy z Komisją Europejską, to byłaby inna sytuacja.
Ale Polska wstąpiła do "Wspólnoty Unijnej", w 2004 roku i powinno się dbać o to w Polsce.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
181
Punkty reakcji
5
Nie to mam na myśli.
Nie używa się w takich przypadkach wyrażenia "słyszałem".
Coś albo ma miejsce i wskazujemy na to dowody albo nie ma.
Żadne "słyszałem" tego nie zmieni.

Jeżeli forumowicz twierdzi że akurat z tym sondażem jest "coś nie tak"
to ja przypomnę że sondaży wskazujących prowadzenie PiS była w ostatnich miesiącach cała masa
Mnie osobiście w tej sondażowni nie było , nie mam tam nikogo znajomego, więc nie mogę powiedzieć że osobiście sprawdziłem , więc piszę że słyszałem . A wiedzę biorę z tego że słucham co nie które osoby w internecie i oni tam mają kontakty z różnymi ludźmi itp. i wiedzą jak wygląda z sondażami. Poza tym dużo sondaży ma spore rozjazdy z rzeczywistością . Więc jest coś na rzeczy. Też nastroje społeczne ,spadek poziomu życia raczej nie wpływa na to że PIS będzie miał nadal 40% poparcia , więc duża część sondaży wygląda mało wiarygodnie. Poza tym nawet zazwyczaj sondaże te niezbyt wiarygodne pokazują że PIS i tak nie ma większości nawet gdyby wygrał.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
181
Punkty reakcji
5
Forumowicz odwraca kota ogonem. Zdarzenie o którym pisałem(Schetyna i Rostowski) miało miejsce w 2016 i 2018 roku. Co ono ma wspólnego z "obecną sytuacją"?
2. Rolę opozycji bym widział w propozycji ograniczenia 500+.
Dlaczego PO tego nie zaproponuje wskazując także cel na jaki oszczędności zostaną skierowane.
Forumowicz by takiego rozwiązania nie poparł?
Wiem dlaczego nie proponują.
Bo wciąż się o nich mówi że :
kiedy mówią że zabierają to zabierają
kiedy mów
Ma znaczenie , bo polityka z przeszłości wpływa na obecną, jak się zwiększa państwo socjalne,niskie stopy procentowe dodruk pieniędzy to gdy jest dobra koniektura gospodarcza to nie odczuwa się tego,ale jak spadają wpływy do budżetu.
PIS za lockdownu zwiększył o 30% podaż gotówki a wzrost gospodarczy był tylko 3%.
Wiele czynników wplywa na obecną sytuację nie tylko 500+ , 500+ to tylko wierzchołek góry lodowej.
Poza tym poprzez fundacje bgk i pfr wyprowadza się dług to jest za dużo pieniędzy na rynku, mało oszczędności.
Inne kraje np Niemcy mają odpowiednik 500+ Kindergeld 230 euro i tam inflacja wynosi 10% a Francja ma tylko 6,5% .
Taki przykład PIS będzie wydawać 1,5 mld złotych na kancelarię premiera, gdzie w przeszłości te wydatki były dużo niższe, za tyska chyba coś koło 300 mln złotych rocznie , to też podnoszenie podaży pieniądza.

A opozycja raczej dlatego tego nie mówi że zabierze 500+ bo boi się spadku notowań, elektorat socjalny chociażby.

Jedynie konferencja chce likwidacji socjalu,ale konfederacja to ideowcy i oni też celują przekaz bardziej do wąskiej grupy ludzi . Kiedyś chyba nawet Korwin powiedział, że jak bardzo ludzie muszą zostać okradzeni przez PiS by przestali głosować na PIS .

W Polsce musiałby być radykalny wzrost inwestycji tak by podaż towaru wyrównała się z ilością pieniędzy na rynku. Wtedy relacja socjalu do PKB by spadła i też inflacja by spadła
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 050
Punkty reakcji
83
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ogólnie powodzenie w życiu zależy od indywidualnych decyzji i nie koniecznie od polityków , ale jednak lepsze rządy moga co nie które rzeczy czasem ułatwić , ale to ogólnie temat rzeka.
Co do ogólnie opozycji i poparcia to powiem tak jak w 2019 roku powstała Koalicja Europejska , gdzie cała opozycja nie była wstanie wygrać z PIS , i ogólnie w tamtym czasie opozycja waliła głową w "mur" i nie była wstanie nic zrobić bo PIS pokazał się orginalnie , że zaczął rozdawać pieniądze jako pierwszy rząd , był wtedy okres dobrej koniektury , PIS dawał kase było ok. w gospodarce i wszyscy byli zadowoleni i opozycja jak wskazywała prawdziwe wady typu niszczenie sądów to ludzi to nie interesowało bo mały prcent ludzi ma styczność z sądami , ja w sumie 2 razy w życiu byłem w ogóle w sądzie częśc ludzi często nigdy nie było przez większosc życia. Nie było nieczego takiego co PIS wyrzuciło żadnego kryzysu.

Natomiast , pierwsze kłopoty zaczęły się na jesieni 2020 , decyzja o zakazie aborcji , z 40% sondaże spadły im do 30% , zrazili do siebie wiele ludzi często lewicowy elektorat , który mógł głosować na PIS bo PIS to w sumie jest taka katolicka lewica , rozdawcitwo kasy itp. , potem drugi etap był lockdown zamykanie firm , nielegalne obostrzenia , policja aresztowała przedsiebiorców , ludzie tracili prace to kolejna rzecz , która obniżała poparcie dla PIS i ono nie rosło , potem przyszedł nowy ład który był kolejna ich kompromitacją , bo firmy nie wiedziały jak się rozliczać , nawet ludzie dostali niższe zarobki , potem poprawka był ale zła opinia została , potem inflacja , która zaczeła się już na jesień 2021 roku spóźnione działanie NBP do tego dodruk kasy poprzez programy socjalne , wakacje kredytowe, a podnosząc stopy procentowe to pośrdenio zniechecili do siebie ludzi z kredytami , braki węgla i surowców, potem pośrednie afery pokazujące nie udolność PIS to zatrucie wody w Odrze też to pokazuje ludzią ten PIS to co nie dotknie to zepsuje nie ma o niczym pojęcia. Wojna na Ukrainie trochę im dawała poliycznie procenty , ale było to za słabe.
Efekt tego taki że tendencje sondażowe są takie , że PIS raczej nie będzie rządzić trzeciej kadencji. Tego kto wygra to nie można dokładnie powiedzieć bo nie wiadomo , ale szykuje się raczej rząd opozycyjny.

Czy PO jest wiarygdne nie ma większego znaczenia liczą sie czyny oraz też jacy ludzie i środowiska wchodzą w skład partii politycznej. Obecna sytuacja pokazuje , że tych pieniedzy na 500+ to tak naprawdę nie ma oraz na wiele innych rzeczy tych pieniędzy nie ma . PIS , zrobił dużo większe podniesienie podatków niż PO , w samym 2021 roku , gdybyły jeszcze lockdowny to stworzono 20 nowych podatków , przez podatek cukrowy coca cola w Polsce potrafiła kosztować tyle samo lub drożej niż w Niemczech. PIS wprowadził podczas swoich rządów dużo wiecej podatków niż PO , za PIS przez cały czas byly negatywne stopy procentowe za PO stopy procentowe były na poziomie podawanej inflacji przyszedł PIS stopy były niższe niż inflacja już w 2017 roku PIS powinien podnosić stopy procentowe. Wysoka inflacja jest na korzyść PIS bo ma większe wpływy budzetowe by płacić programy socjalne a je płaci aby wygrac wybory , gdyby ustawił np. wysokie stopy procentowe i obligacje zabierajace pieniądze z rynku wysokośc inlfacji + jakiś procent to by spadła ilośc pieniędzy na rynku. Ale nie zrobi tego bo by nie miał kasy na programy socjalne , obecnie koszt obsługi długu jest na poziomie Turcji i Rosji w POlsce to też źle świadcz , w drugim kawrtle mielismy recesje a praktycznie większość krajów nie miało recesji , owszem wzrost gospoarczy w europie był słaby bo sytuacja gospodarcza nie jest dobra , ale POlska wypadła najgorzej. Jeśli sa pieniadze to można płacić 500+ , ale obecnie chyba nie specjalnie są...
PO można tylko oceniać przez ich rządy a patrząc przez stan panstwa jaki zostawili to sytuacja nie była zła , bardziej ich problemem było , że zaniedbali ludzi np. pensja minimalna była na bardzo niskim poziomie. Natomiast obecna polityka PIS prowadzi do inflaji i krachu gospodarczego , w sumie już w ten krach wchodzimy. Uważam , ze PO lepiej rzadziło od PIS za swoich rzadów , ale nie jestem jakimś zwolennikiem PO czy jakimś fanem ich bardziej mówię kto lepiej rzadził. Moim zdaniem rzady PIS to droga do nikąd , chaos i nieudolność.

A co do użytkowników to bardziej irytują mnie ruskie onuce na forum szczególnie ten mandr4ke bo pisze on czasem takie farmazony w ogóle nie ma on pojęcia o czym pisze. Szczególnie uśmiałem się jak chwalił dwornikowa,że wykonał on dobrą robotę jak 3 mc męczył się by zdobyć dwa średnio istotne miasta i tracąc 30tys. ludzi a potem z powodu braku sukces został odwołany.
A co do stalowego to nie lubi PIS i ma w sumie do tego prawo, może czasem za dużo to manifestuje bo to że tu będzie pisał ciągle to samo to nie sprawi, że nagle PIS przegra,ale często w treści tego co pisze to trochę racji ma.
Jak można wierzyć zakaz aborcji
Którego nie ma i jedynie bez
Żadnego powodu stworzyli
Konflikt i absurd utrudniający
Gdy jest nie zdolne do życia.
Ten absurd można ignorować
Przez zagrożenie życia albo
Choroba psychiczna i nie
Ma żadnych kar dla kobiet
Za aborcję i normalnie
Dwóch przypadkach powinna
Być kara 1 za branie tabletek
Dzień po albo aborcyjnych a
Drugim przypadku bez jego
Wiedzy ją robi a przez
Swój chaos prawny zablokowali
Kary za te patologię i ten
Sposób dodatkowo nie
Ma kar za oszustwo na ciążę
I zabieranie jego genów gdy nie
Było pełnego aktu.
Zrobili prezent Tuskowi i
Kapitałowi niemieckiemu by
Robił aborcję dla zdrowych
Dzieci do 12 tygodnia i ten
Sposób można pozbyć się
Programu 500 plus który
Ratuje im życie a po tym
Pomyśle nie ma sensu.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
598
Punkty reakcji
40
Wiek
39
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witam, ludzie.

Już w PiS się zaczynają bać, bo powiedział jeden ekonomista, że PiS już nie ma środków na: rozdawnictwo i zamierzają ograniczać rozdawanie.
Np. mogą nie wypłacać wszystkim po 500 zł. w rodzinie, w 500 plus. A jeszcze nie tak dawno powiedzieli i to sam Kaczyński powiedział chyba, iż "podniesiemy do 700 zł. i zrobimy: 700 plus".
Pytanie: z czego i za co, jak budżet polski ledwo zipie... ? A już się sami, dranie przekonują, że nie dadzą rady rozdawać jeszcze więcej w tym programie rodzinnym.
Tak samo może być z innymi programami, gdzie też mogą "obcinać" kwoty jakie rozdają dla wybranych grup ludzi.
W przypadku: 500 plus to podobno, jak się dowiedział ten ekonomista to PiS już nie będzie wypłacał dla wszystkich rodzin, ale tylko dla samych wyborców tego rządu. Jak inne rodziny nie popierają PiS, to nie dostaną po 500 zł. miesięcznie. Bo od początku tego programu, jak tylko go stworzyli to skierowali go nie tylko też dla bogatych rodzin, które nie potrzebowały takich pieniędzy, gdyż z pracy mają swoje pieniądze, ale także dla rodzin, które tego rządu nie popierały. Czyli rodziny które popierały inne partie polityczne, a nie PiS, mogły i nadal moga liczyć na 500 zł.
A ile jest rodzin w Polsce, które PiS nigdy nie popierały, a chętnie sięgały i sięgają po te kwoty? Tak samo, np. niektórzy emeryci i inni?
Ten rząd: rozdawał i trwonił grube miliardy, wprawdzie dla wybranych grup ludzi, ale także dla tych, którzy PiS nigdy nie popierali.
No to teraz jest tego skutek... Teraz się zaczyna poważny problem, jaki sami narobili w kraju.
Teraz się boją, tchórze ( bo tacy są ), za co będą dalej finansowali wybrane grupy ludzi, a szczególnie swoich wyborców?
Bo budżet polski ma tak ogromne wydatki, miesięcznie ( przecież poza programami politycznymi budżet też finansuje z ogromnych środków wszystkie zawody państwowe, urzędy, armię, kościół i duchownych, a to jest setki miliardów złotych ).
Każde, kolejne wydawanie środków, w kolejnych miliardach to jest coraz wyższe obciążenie budżetu i coraz wyższa inflacja, która nie zwalnia, a się podnosi.
Ceny jeszcze będą wyższe w sklepach i usługach i Polacy będą biednieli, zwyczajnie. Szczególnie ci najbiedniejsi i biedni Polacy.
Kto za to odpowiada? Krasnoludki? Czy odpowiada rząd obecny, który rządzi od ponad 7 lat?
Czy ktoś potrafi się przyznać w tym rządzie do tego, co robią? Nie ma tam takich ludzi. Nikt się tam do tego wszystkiego nie przyzna, bo nikt się nie poczuwa do winy i na tym polega myślenie ludzi nieuczciwych i złych.
A to wszystko dotyka zwykłych ludzi i biednych.

Oni będą na każdego zrzucali swoją winę, tylko nie na samych siebie, co jest oczywiste dla nich.
Złodziej, oszust i krętacz też się nie przyznaje do swojej winy, pomimo że jest rzeczywiście winny. Takie jest myślenie ludzi nieuczciwych i zawsze będzie takie myślenie.

PiS nie ma na dobre podwyżki dla niektórych albo i większości zawodów państwowych, ale przez prawie 7 lat "wywalał" potężne miliardy złotych na zwykłe rozdawnictwo społeczne, na konsumpcję i na to były środki ogromne.
Gdyby to wszystko, co PiS rozdał przeznaczyć na dobre podwyżki dla większości zawodów państwowych ( ile zarabiają początkujący szczególnie nauczyciele w polskich szkołach? Najniższą pensję? Ile zarabiają pracownicy więzienni, wykonując bardzo trudną pracę, psychiczną i wyczerpującą? ), to każdy pracownik państwowy żyłby w miarę godnie ze swojej pracy.
Ale w PiS to są kłamcy, krętacze, którzy "coś tam pięknie opowiadają", a robią co innego albo w ogóle czegoś nie robią.
Kłamstwo i krętactwo człowieka polega na tym, że opowiada komuś różne, fajne i miłe rzeczy, których nie spełnia potem.
Mówi coś, czego potem nie robi.
Typowy: krętacz i kłamca...

I w PiS tak właśnie się zachowują.

I oni będą musieli coś ograniczyć, obciąć... bo nie dadzą rady już finansowo.
Czyli będą musieli komuś zabrać to, co wcześniej dali, zeby mieli za co finansować i utrzymywać swoich wyborców i tylko wyborców.
Ten rząd jeszcze będzie rządził rok czasu. Oni nie mają żadnej woli, żeby podać się do dymisji, więc będą czekali do wyborów.
I zrobią wszystko: kłamstwem, oszustwem, draństwem, żeby dalej mogli rządzić.
Ale pewnie już przegrają. Jednak, rok czasu to jest bardzo długo i oni mogą jeszcze dużo, złych rzeczy w Polsce narobić i pewnie tak zrobią.
Po takim rządzie można się spodziewać takich rzeczy.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 050
Punkty reakcji
83
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Brak zmiany reputacji armii
A później szok że brakuje
Ochotników do armii i te
Reklamy nic nie dają.
Społeczeństwie nie ma
Żadnej reputacji i nikt
Nie marzy by do niej wstąpić.
Bez zmiany reputacji nie
Mają sensu te zmiany a
Można to zyskać tylko
Wymagając od armii
Pozbywania się
Patologii która dopuszcza się
Zdrad małżeńskich, skandali
Seksualnych, skandalicznych
Zachowań seksualnych czyli
Wielbi stopy, przyjmuje albo daje
Prywatne organy, udaje fizycznie
Kobietę nie ważne przed kim
To robi i nawet jeśli udaje
Fizycznie kobietę wobec kobiety
I pozwala udawać że zdobywa
Go sztucznymi organami a jest
To patologia szczególna.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 050
Punkty reakcji
83
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Brak zmiany reputacji armii
A później szok że brakuje
Ochotników do armii i te
Reklamy nic nie dają.
Społeczeństwie nie ma
Żadnej reputacji i nikt
Nie marzy by do niej wstąpić.
Bez zmiany reputacji nie
Mają sensu te zmiany a
Można to zyskać tylko
Wymagając od armii
Pozbywania się
Patologii która dopuszcza się
Zdrad małżeńskich, skandali
Seksualnych, skandalicznych
Zachowań seksualnych czyli
Wielbi stopy, przyjmuje albo daje
Prywatne organy, udaje fizycznie
Kobietę nie ważne przed kim
To robi i nawet jeśli udaje
Fizycznie kobietę wobec kobiety
I pozwala udawać że zdobywa
Go sztucznymi organami a jest
To patologia szczególna.
Brak zdolności do obrony
Armii od zniewag od strony
Patologii i do dzisiaj patologia razem
oko Press oczernia
Armię na graniczy z Białorusią i
Brak odpowiedzi na to medialnej i
Kompromitacja przez pokazanie.
Zoofili którą mieli na telefonie i
Zdjęciach .
Te osoby trafiły tam bo
Chcą pieniędzy od Europy
I zdjęcia potwierdzają że
Nie są biedni i jakimś
Cudem mają pieniądze na
Podróż i na własne życzenie
Cierpią i nagranie tej graniczy
Pokazało że dla Mediów wywołują
Płac u dziecka u pomimo
Tego nadal te osoby oczerniają
Armię i próbują ich zabrać do
Kraju i nic tym nie robią by to
Zatrzymać i do dzisiaj każdy
Się zastanawia co trzeba mieć
Glowie by brać te osoby za
Potrzebujące i sporo tych
Osób chce pieniędzy a
Nie ma wśród nich ofiar
Wojny a przypadku Afganistaniu
Sami odpowiadają za swoją
Sytuację dostali wolność od
Talibów i zbudowali dla nich
Armię a po wycofaniu bez
Walki oddała kraj a wcześniej
Ta armia po rzucała swoje
Stanowiska i przechodziła do
Talibów i nadmiar narkomanów.
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
10
Krótko. Moja ocena: minus 10. Ten rząd to hańba, skandal, urąganie inteligencji i godności ludzkiej.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 050
Punkty reakcji
83
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Powodu braku reformy
Sądów nadmiar patologii
Komunistycznej i antypolonizm.
Skutek ignorowanie Antypolonizmu
Europosła od Biedronia który
Pomimo stanowiska udaje
Niemca i stworzył fikcyjną
Ambasadę Śląska i nadal
Ją ma pomimo że czegoś
Takiego jak państwo
Śląskie nie istnieje a
Internecie robi siebie
Niemca i normalnie
Nawet siłą taka
Placówka powinna
Zostać zlikidowana .
Fikcyjne organizację jak
Dla obojniakow a jest
To choroba genetyczna którą
Się od razu operuje albo
Po kilku latach i ukrywa
Jako coś innego by tej
Osobie nie robić wstydu albo
By nie udawała obojniaka
I bajki że jest nim np
Kobieta też organizacji
Nadal nią jest pomimo reszek
Męskich organów które
Zostały usunięte.
Największą hańbą dla państwa
Jest istnienie Organizacji
Które promują okaleczanie dzieci
By niby stało się faceta kobietą
I żadna operacja i hormony
Nie zmienią tego i nawet
Kastacja organów i jedynie
Te osoby chcą fizycznie
Mieć akty jak kobieta i
Ten sposób dopuszczać się
Gwałtów i oszustwa.
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
10
pan k
Szczerze mówiąc ja nie rozumiem o czym piszesz. Możesz zastosować kropki, przecinki? Nowe zdania z dużej litery, jak to w polskim języku jest przyjęte.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 050
Punkty reakcji
83
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Polityka imigracyjna
Przeciwieństwie do
Innych prawie interesie
Kraju a dziś cyniczna albo
Naiwna.
1 największy plus to walka
Obcymi od Łukaszenki.
Jawnie zablokowanie graniczy
I nie wpuszczenie gości
Łukaszenki i sami odpowiadają
Za swoje życie i wiarę że
Nagle dostaną nadmiar pieniędzy.
Brak zakazu dla organizacji które
Wierzą że są ofiarami wojny i
Nielegalnie ich przemycają i
Jeśli to możliwe nie zamknięcie
Ich siedzib i normalnie
Powodu konfliktu na tej
Graniczy powinnien obowiązywać
Jak na wojnie zakaz informacji .
2 kult obcych ofiar wojny i
Traktowanie ich jak prawie
Obywateli i nie znanych
Powodów dawanie im 500 plus.
Zamiast narzucenie prawa że
Realne ofiary wojny mogą
Przebywać tylko na czas konfliktu.
Przeciwieństwie do innych
Krajów można mówić o obcych.
Kultura bez zmian nadal skandaliczne
Filmy otrzymują pieniądze od państwa i
Sztuka Nowoczesna.
Brak prawa by główny nurt
Kultury nie pokazywał pornografii,
Fikcji tęczowej np zmiana płci która
Nie istnieje.
Sportach brakuje zakazu by
Tylko naturalne kobiety
Mogły występować swoich zawodach
A nie oszuści je udające ale
Ich szef przez swoje żarty o
Zosi kompromituje prawo
Zakazujące tych działań i
Zakazującego tych operacji
Szczególnie u dzieci .
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 050
Punkty reakcji
83
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zdrada przez realizację
Fantastyki feministycznej.
1 wyrzucenie mieszkania
Faceta bez dowód na
Spory czas i brak skutków
Za fałszywą winę.
2 największa fantastyka
Która występuje gdy
Są inne formy przemocy
I większość przypadków
To fikcja czyli przemoc
Ekomoniczna która
Ma swobodny charakter
I można uznać wszystko
Za przemoc i ten sposób
Promuje się rozwody i ten
Sposób zdradzili kraj i wyborców
Ulegając fikcji której nie ma .
Mąż ma podstawowe obowiązki
Finansowe a dodatkowe może
Dać gdy żona wykonuje swoje
Plus minimum przez 2 tygodnie
Pokazuję szacunek fizycznie i
Ten sposób go szanuję i przeprasza
Go za realne czyny i ten sposób
Fizycznie go szanuje za jego
Wierność i jego obowiązki.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
181
Punkty reakcji
5
1 wyrzucenie mieszkania
Faceta bez dowód na
Spory czas i brak skutków
Za fałszywą winę.
Te przepisy są i tak nie konstytucyjne. W Polsce jest ochorna własności prywatnej . Podobna sytuacja jest najprawdopodobniej z zabieraniem samochodów ludzią pod wpływem alkoholu.

PIS to ogólnie rząd złodzeji i bezprawia
 
Do góry