Jak oceniać rząd PiS?

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Nie mam pojęcia na kogo głosować. Wybory za pasem, a mnie się specjalnie nie chce nawet tego śledzić.
Na razie mam tylko nikłe pojęcie na kogo nie głosować, ale wtedy bym musiała w ogóle odpuścić sobie wybory😎😒
I co tu zrobić w takiej sytuacji? Obrzydzić sobie lato śledzeniem polityki? Wykazać się postawą ,,nieobywatelską''?
Podobno takich kobiet jak ja jest 10%. Mężczyzn tylko 3%
Z czego wynika ta pewność mężczyzn?
Na kogo będzie głosować i dlaczego? Wiecie już, czy jeszcze się wahacie?
Potraficie się otwarcie zadeklarować?
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Nie może Kaczyński ponownie wygrać, bo gdyby wygrał, to Polski już nie ma...
Muszą sobie zdawać z tego sprawę Polacy, a przede wszystkim wyborcy Kaczyńskiego, że ten człowiek: szkodnik kraju, egoista, drań nie ma skrupułów w "psuciu" i osłabianiu kraju.
Naprawdę, ratunkiem dla Polaków i Polski jest wygrana Platformy i innych partii politycznych.
No ale to też nie będzie taka łatwa i fajna sprawa, bo...
Kaczyński i jego "banda" po prostu dalej będą partią opozycyjną i będą robili zapewne wszystko: będą szkodzili Platformie i innym partiom, będą się wtrącali do rządów Platformy, żeby psuć to, co będzie robiła Platforma, jak wygra.
PiS i Solidarna Polski powinni zniknąć całkowicie z rządu, aby nie byli nawet partią opozycyjną.
Bo to jest: szkodnik, gangrena... to jest rak... to jest robak, który wdziera się do środka i niszczy.
Oni są źli moralnie i nie mają żadnych skrupułów przed tym, co robią Polsce.
Oni przez prawie 8 lat tyle zniszczyli, zepsuli, że nie mieści się to w głowie.
Kiedyś ich wyborcy też przejrzą na oczy i sami zobaczą co ich rządy złe zrobiły z Polską.
Bo to, co zostało przez nich zepsute przez prawie 8 lat, trzeba będzie naprawiać i układać przez kolejne 8 lat, a może i dłużej.
Poza tym, jeżeli nie wyrzuci złego PiS z rządu, no to oni będą w partii opozycyjnej i nie zrezygnują.
Będą chcieli kandydować w jeszcze następnych wyborach, a jak znowu ich wybiorą, to zaczną robić z Polską to samo i tak samo będą niszczyli, co robili od 2015 roku.

Czy tego chce polskie społeczeństwo, żyć w kraju bez praworządności, bez środków unijnych, z naliczanymi karami przez Komisję Europejską dla Polski za psucie praworządności? To wszystko Polskę zniszczy, a wtedy będzie już za późno i dopiero będzie to tragedia dla Polaków i Polacy to odczują na własnej skórze.
Polak nie może być wiecznie "mądry po szkodzie", tylko musi być mądry przed szkodą.
Bo inaczej nic się nie zmieni w tym kraju na lepsze.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Szopka przedwyborcza. Klasyk gatunku. Ale z tym Macierewiczem to już pojechałeś. Rozumiem, że można faceta nie lubić, ale to chyba najbardziej antyrosyjska osoba w państwie.
Macierewicz jest antyrosyjski? XD

No tak, to by tłumaczyło dlaczego praktycznie rozbroił naszą armię XD Serio, gość odwołał chyba wszystkie możliwe programy, które już były w trakcie przygotowania, cały program "polskie kły" zakładał, że do 2021, albo 2022 roku będziemy mieli okręty podwodne z torpedami (francuskimi) o zasięgu ok. 1000 km, niemiecki system OPL ( Iris-T, który teraz na Ukrainie pracuje), Homary z rakietami o zasięgu do 300 km (tak, to ten sam projekt, na który teraz po prosu zakupili himarsy i ich koreańskie odpowiedniki w bezsensownie dużej liczbie z bezsensownie małą ilością amunicji), kontrakty na śmigłowce transportowe i jeszcze kilka innych. Aaa, to nie były tylko plany, tam juz się rozmowy toczyły, na niektóre kontrakty listy intencyjne były podpisane, terminy realizacji były realne.


To ten sam gość, który przesunął nie wiedzieć czemu niektóre bazy z zachodu na wschód (chyba tylko po to, by teraz przy braku OPL Ruscy je mogli zniszczyć tak jak te Ukraińskie w pierwszych godzinach wojny). Faktycznie bardzo antyrosyjska persona.

O czymś zapomniałem? Ahhh, no przecież, gość w zasadzie rozpierdzielił w drobny mak nasz wywiad i kontrwywiad i włamał się do siedziby NATO XD

Cieżko w Polskiej polityce znaleźć większego szkodnika grającego dla Rosji.



PS. widzę, ze mamy tu bojówke PiSu ( @temp1 ) Daj znać na priv ile płacicie, mi bez różnicy na kogo mam agitować, byle się kasa zgadzała. Założę drugie konto, @Gressil i tak ma w życi multikonta i będe spamował :p
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Bo kto jak kto, ale ten to pierwszy powinien być prześwietlony pod kątem powiązań z Rosją.
On nie jest zwolennikiem Rosji.
To co wcześniej napisałeś o nim raczej świadczy
o takiej logice działania PiS że nawet po pijaku jej się nie rozumie.

Bardzo się nie zdziwię jeżeli PiS przez tę komisję wybory przegra.
A przegra na "ostatniej prostej" gdzie wystarczyłoby tylko przez kwartał głupot nie robić.
Partia która rządzi i chce wygrać kolejne wybory powinna być przewidywalna.
Gdyby chodziło o prawdziwe wytrząśnięcie "ruskich szmat" to taką komisję powinno się zrobić po wyborach
ale i to by budziło kontrowersje.
 

dakini73

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
To już albo dopiero 18 miesięcy rządów PiS. Moim zdaniem dopiero gdyż na chwile obecna jestem przekonany że następne wybory też wygrają choć może nie tak wysoko. Pytam jednak jak należy ten rząd za ten okres oceniać? A więc przypomnienie : Trybunał Konstytucyjny , program 500+ obniżenie wieku emerytalnego
"podniesienie" kwoty wolnej od podatku oraz inne rzeczy o których teraz nie pamiętam a może ich
znaczenia nie doceniam. " Piszcie Piszcie tylko aby to zbytnio nie odbiegało od Prawdy" powiedziałby Smoleń.
A ja swoje przemyślenia też zamieszczę w bardziej wolnym czasie.
Pytanie co by było, gdyby rządziła opozycja...
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Ile masz dzieci?
Żadnego?
To wróć jak dorośniesz i coś o życiu będziesz wiedział.
Tylko polscy idioci pokazują demotywator
a nie to że na Zachodzie jest podobnie.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
R.jpg

Do ostatnio tu pojawiających się lemingów.
Powyższe to żart a nie krytyka.

Natomiast:
Porównanie wychowywania dzieci z niemiecką okupacją to debilizm
Kto wątpi niech o to zapyta dziadków.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Właśnie trwa Marsz w Warszawie, a także w innych miastach Polski, Platformy i innych partii.
Oczywiście, PiS-u nie ma tam i nie będzie.
Tchórze, jak zawsze się chowają, bo boją się tego "marszu" i boją się Platformy.
Duda także jest tchórzem, bo nie wyszedł do ludzi na marszu, a zapraszali tego Pana.
To pokazuje bandę tchórzy w PiS!
Oby tych ludzi rozliczyć z każdego zła i z każdej kradzieży, i to jak najszybciej.
Szkoda tylko i smutne to jest, że większość wyborców tej "bandy" nie widzi tego albo nie chce tego widzieć, jakie ZŁO wyrabiają w kraju...
Ale przejrzą na oczy i przyjdzie taki moment.
 
Ostatnia edycja:
Do góry