Jak oceniać rząd PiS?

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 306
Punkty reakcji
199
Minuty nie zabijają niezależnie od ich ilości.
Ale to jest ciekawe że są naiwni wierzący że ta wypowiedź przyczyniła się do jego śmierci.
To tak jak Komorowski powiedział że kiedyś Prezydent będzie gdzieś leciał i lemingi uwierzyły że w Smoleńsku był zamach.
Jednak to prawda że głupich nie sieją.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Wow, jakie genialne zdanie...
Naiwni wierzą w dziwne samobójstwa, a głupich chyba jednak sieją... np. po forach^
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 306
Punkty reakcji
199
Art 17 paragraf 1 punkt chyba 2 kodeksu postępowania karnego
Piszę z pamięci ale chyba się nie zmieniło

Nie wszczyna się postępowań a wszczęte umarza gdy:
i tu w punkcie dwa
przestępstwo nie nastąpiło bądź brak jest dostatecznego uzasadnienia podejrzenia że przestępstwo miało miejsce

Proponuję sprawdzić na ile mam dobrą pamięć.
Inne głupie docinki mam "poniżej pleców".
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
178
Punkty reakcji
19
Andrzej Lepper, Dawid Kostecki to ludzie którzy "popełnili" samobójstwa w dziwnych okolicznościach...
Jeden i drugi mieli prawdopodobnie niewygodną wiedzę na temat polityków!
Szkoda tych ludzi, ale ktoś ma ich na sumieniu, może ten co kazał lądować bratu😔
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Andrzej Lepper, Dawid Kostecki to ludzie którzy "popełnili" samobójstwa w dziwnych okolicznościach...
Jeden i drugi mieli prawdopodobnie niewygodną wiedzę na temat polityków!
Szkoda tych ludzi, ale ktoś ma ich na sumieniu, może ten co kazał lądować bratu😔
Oczywiście, że Kaczyński i PiS mają na sumieniu Leppera.
PiS to jest zły rząd.
Oni pokazali, jak się zachowywali już w latach: 2005-2007. Kaczyński za to trafi do piekła i tam będzie się smażył.
Bo ma na sumieniu Leppera, a także to, co teraz robi z Polską i Polakami.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Oczywiście, że Kaczyński i PiS mają na sumieniu Leppera.
A PiS ani Kaczynski nie mają sumienia. Ale to prawda, to Kaczynski przyczynił się do jego smierci. Ale dla Kaczynskiego to nie problem. Kaczynski ma problem tylko z tym ze przyczynił sie do smierci swojego brata i przez to my mamy problem. Bo Kaczynski próbuje swoją winę zrzucic na Rosjan.
On wypiera ze swojej swiadomosci swoją winę, przez urojenia starego człowieka Polska zrobiła sobie wroga i to potężnego.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A PiS ani Kaczynski nie mają sumienia. Ale to prawda, to Kaczynski przyczynił się do jego smierci. Ale dla Kaczynskiego to nie problem. Kaczynski ma problem tylko z tym ze przyczynił sie do smierci swojego brata i przez to my mamy problem. Bo Kaczynski próbuje swoją winę zrzucic na Rosjan.
On wypiera ze swojej swiadomosci swoją winę, przez urojenia starego człowieka Polska zrobiła sobie wroga i to potężnego.
Zgadza się, stary.
Jest tak, jak napisałeś.
Tylko takiemu typkowi, jak Kaczyński nie da się wytłumaczyć, że on jest w błędzie. Lepper to był naprawdę w porządku polityk i to nie był byle jaki polityk.
On był jednym z niewielu, któremu na sercu leżało dobro kraju, ale nie mógł nic zrobić, bo był sam.
PiS zawsze był zły i oni to już pokazali, jak rządzili pierwszy raz, przez dwa lata. Kaczyński nie zmienił swojej mentalności na lepsze, ani prawie żaden w jego rządzie polityk.
Jak byli podli, tak są nadal podli, a nawet jeszcze są gorsi, bo widać, co oni teraz wyrabiają w Polsce.
Taki rząd powinien przestać w Polsce istnieć i nie powinno się w ogóle dopuścić takich ludzi nawet do partii opozycyjnej.
Tylko, że nie można zabronić uczestnictwa partiom politycznym w rządzie.
Ale chodzi tylko o PiS.
A jak chciało się dopuścić do rządów wariatów, debili, drani i złodziei to teraz niech Polska i społeczeństwo polskie za to płacą cenę.
Ja nigdy na nich nie głosowałem. Ja nie głosuję na złodziei i szkodników.

Co do tragedii smoleńskiej to jest oczywiste, że to nie Rosja odpowiada za rozwalenie samolotu rządowego. Bo po co Rosja miałaby przeprowadzić zamach na rząd PO, z którym Rosja miała relacje poprawne, za Tuska?
Bo za Tuska relacje z Rosją były dobre, tylko one trochę się pogorszyły po tragedii smoleńskiej.
Błąd za tragedię smoleńską raczej był po stronie Polski i być może za brata Kaczyńskiego. Piloci popełnili jakiś błąd, bo samolot leciał we mgle, była słaba widoczność i to doprowadziło do tragedii. Nie było dobrej wtedy pogody i w takich warunkach w ogóle nie powinno się wypuszczać samolotu, i to jeszcze rządowego, z politykami.
Także, Kaczyński jest zdeprawowany na głowę i to jest już tak naprawdę... dno człowieka. Bo to, że on jeszcze rządzi, to nie znaczy, że on w Polsce już coś znaczy.
No a jego ludzie się głupio go słuchają i przyzwalają na to, aby on jeszcze siedział w rządzie, zamiast w domu siedzieć już na emeryturze.
Cała ta "banda" PiS-owska to są podli dranie, tak jak sam Kaczyński.
Nie chcę urazić, ale...
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Rząd pozwala i nie traktuje
Poważnie ataków na
Chrześcijanstwo i widać to
Warszawie.
Podczas Mszy dewiant
I krewny Morawieckiego
Kładzie się na ziemi i
Jawnie przeszkadza modlitwie
I najbardziej skandaliczne
Jest to że robi to podczas
Mszy dla dzieci i brak
Specjalnej kary i wyprowadzenia
Kajdankach przez antyterrorystów .
Najbardziej szokuje brak
Reakcji wiernych i tylko
Wyproszenie a ta osoba
Robi sobie styl życia i
Robi siebie ofiarę a
Dostał od rodziców
Mieszkanie i pomimo tego
Wyłudza na zbiórkach pieniądze
I dziwne jest to pomimo
hańby dla rodu że dali mu mieszkanie .
Tym mieście było sporo
Takich zachowań i brak
Reakcji na to a władze
Miasta to dotują przez niby
Sztukę.
Warszawie można udawać
Kobietę jak Margot i jawnie
Podawać fałszywe dane i
Popełniać czyny chuligańskie
A kary brak za to i tak
Samo można można bez kary
Siadać na ulicy i blokować ruch
A służby brak zdolności do usuwania
Tego ulicy i powodu urojenia że
Nie podoba się ciężarówka
antyaborcyjna i tego powodu
Służby tym mieście pozwalają by
Te osoby ignorowały prawo
Do ich protestu np
Golgota piknik albo klątwa
Protest przeciwko sztuce
I patologia pomimo skończenia
Swojego wydarzenia próbowała
Zakłócić modlitwę i wbić się
Na ich marsz i przegrały .
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
A PiS ani Kaczynski nie mają sumienia. Ale to prawda, to Kaczynski przyczynił się do jego smierci. Ale dla Kaczynskiego to nie problem. Kaczynski ma problem tylko z tym ze przyczynił sie do smierci swojego brata i przez to my mamy problem. Bo Kaczynski próbuje swoją winę zrzucic na Rosjan.
On wypiera ze swojej swiadomosci swoją winę, przez urojenia starego człowieka Polska zrobiła sobie wroga i to potężnego.
Jak można wierzyć bajkę stylu
Palikota na którą nie ma dowodów i
Odpowiada za to Tusk który jawnie
Zignorował stan samolotu i ukrył
To przed Prezydentem który miał
Jechać pociągiem ale ukrył przed
Nim stan samolotu i nie da się
Go naprawić i na początku mieli
Go naprawiać czeskiej Pradze i
Nie dało się go naprawić i
Powinni zrezygnować z niego
A zamiast tego naprawa Samarze.
Ta postać została wybrana przez
Tuska by oczerniać ofiary i ta
Osoba wybrała sobie pomysły
Dla dziecka ateizmu i dziecka
Korwina i połączył je razem . System
Blokuje Partii JKM powodu braków
Podpisów start i
nie startuje w całym kraju a
Normalnie Palikot powinnien
Mieć zakaz startu wyborach za
Oczernianie zmarłych .
Palikot dewiantami oczernia
Te ofiary np film krzyż.
Robi to interesie Rosji i
Razem ambasadorem tego
Kraju i SLD świętuje urodziny
Generała Jaruzelskiego.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Panie K bez jaj. Co ma Tusk do tego że prezydent Kaczynski kazał lądowac pilotowi na lotnisku do tego nieprzygotowanym w czasie mgły?
Do tego ten pilot nie miał nawet uprawnien do latania tym samolotem! Do tego urządzenia zamontowane w samolocie głosno informowały pilota że lądowanie jest niemozliwe!
Ale pilot lądowal bo wiedział ze już raz jeden pilot odmówil prezydentowi i został za to zgnojony i musiał odejsc z wojska.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Art 17 paragraf 1 punkt chyba 2 kodeksu postępowania karnego
Piszę z pamięci ale chyba się nie zmieniło

Nie wszczyna się postępowań a wszczęte umarza gdy:
i tu w punkcie dwa
przestępstwo nie nastąpiło bądź brak jest dostatecznego uzasadnienia podejrzenia że przestępstwo miało miejsce

Proponuję sprawdzić na ile mam dobrą pamięć.
Inne głupie docinki mam "poniżej pleców".
Chodziło mi o opinię publiczną. Ta nie kieruje się paragrafami a i takie sprawy potrafią na nią wpłynąć.
Co do docinków zobacz swój wpis skierowany do mnie. Ja nie lubię w taki sposób rozmawiać i z tym pierwsza nie wychodzę.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Oczywiście, że Kaczyński i PiS mają na sumieniu Leppera.
PiS to jest zły rząd.
Oni pokazali, jak się zachowywali już w latach: 2005-2007. Kaczyński za to trafi do piekła i tam będzie się smażył.
Bo ma na sumieniu Leppera, a także to, co teraz robi z Polską i Polakami.
To zobacz sobie co i o kim Lepper mówił. Pamiętam też, jak go Tusk usiłował ośmieszyć w programie tv.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Panie K bez jaj. Co ma Tusk do tego że prezydent Kaczynski kazał lądowac pilotowi na lotnisku do tego nieprzygotowanym w czasie mgły?
Do tego ten pilot nie miał nawet uprawnien do latania tym samolotem! Do tego urządzenia zamontowane w samolocie głosno informowały pilota że lądowanie jest niemozliwe!
Ale pilot lądowal bo wiedział ze już raz jeden pilot odmówil prezydentowi i został za to zgnojony i musiał odejsc z wojska.
A mnie w ogóle zastanawiają ludzie, którzy są pewni co tam się stało. Na jakiej niby podstwie? To śmieszne. Można mieć jakieś przypuszczenia co najwyżej.
Śledczy tego przez 12 lat nie ustalili, ale wiedzą to Saymon, Stalowy i pan K z jakiegoś tam forum.
Komedia
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
A mnie w ogóle zastanawiają ludzie, którzy są pewni co tam się stało. Na jakiej niby podstwie? To śmieszne. Można mieć jakieś przypuszczenia co najwyżej.
Śledczy tego przez 12 lat nie ustalili, ale wiedzą to Saymon, Stalowy i pan K z jakiegoś tam forum.
Komedia
Co ty powiesz? Sledczy tego nie ustali? A badali to? Bo z tego co wiem takie rzeczy bada Komisja Badania Wypadków Lotniczych a nie sledczy.

Ale co ja tam wiem. wystarczyła minuta na Google..... w zasadzie 20-30 sekund i już jest raport tej komisji.
Oczywiscie dla Pana K bardziej wiarygodny jest Macierewicz niż ludzie którzy zajmują się tym profesjnalnie na co dzien.
Ale każdy może wierzyc w co chce.
Tylko 328 stron. Ja oczywiscie nie czytałem wszystkiego tylko streszczenie, ale jesli ktos chce.....
Komisja Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego
Samolot Tu-154M nr 101, 10 kwietnia 2010 r., rejon lotniska SMOLEŃSK PÓŁNOCNY
R APORT KOŃCOWY Strona 318 z 328
3.2. Przyczyny i okoliczności wypadku
3.2.1. Przyczyna wypadku
Przyczyną wypadku było zejście poniżej minimalnej wysokości zniżania, przy
nadmiernej prędkości opadania, w warunkach atmosferycznych uniemożliwiających
wzrokowy kontakt z ziemią i spóźnione rozpoczęcie procedury odejścia na drugi krąg.
Doprowadziło to do zderzenia z przeszkodą terenową, oderwania fragmentu lewego skrzydła
wraz z lotką, a w konsekwencji do utraty sterowności samolotu i zderzenia z ziemią.
3.2.2. Czynniki mające wpływ na zdarzenie lotnicze
1) niekontrolowanie wysokości za pomocą wysokościomierza barometrycznego podczas
wykonywania podejścia nieprecyzyjnego;
2) brak reakcji załogi na komunikaty PULL UP generowane przez TAWS;
3) próba odejścia na drugi krąg przy wykorzystaniu zakresu pracy ABSU – automatyczne
„odejście”;
4) przekazywanie przez KSL załodze informacji o prawidłowym położeniu samolotu
względem progu DS, ścieżki schodzenia i kursu, co mogło utwierdzać załogę
w przekonaniu o prawidłowym wykonywaniu podejścia, gdy w rzeczywistości
samolot znajdował się poza strefą dopuszczalnych odchyleń;
5) niepoinformowanie załogi przez KSL o zejściu poniżej ścieżki schodzenia i zbyt
późne wydanie komendy do przejścia do lotu poziomego;
6) nieprawidłowe szkolenie lotnicze załóg w 36 splt na samolotach Tu-154M.
3.2.3. Okoliczności sprzyjające
1) niewłaściwa współpraca załogi powodująca nadmierne obciążenie dowódcy statku
powietrznego w ostatniej fazie lotu;
2) niedostateczne przygotowanie załogi do lotu;
3) niedostateczna wiedza członków załogi w zakresie funkcjonowania systemów
samolotu oraz ich ograniczeń;
4) niewłaściwe wzajemne monitorowanie czynności członków załogi oraz brak reakcji na
popełniane błędy;
5) nieprawidłowy dobór składu załogi do realizacji zaplanowanego
Widzisz jest coś takiego jak czarna skrzynka w samolocie, tam nagrywane jest wszystko co dzieje się w kabinie samolotu i zapisywane są parametry lotu, wysokosc, szybkosc itd.
Nawet ci powiem ze w internecie byl zapis z tej czarnej skrzynki aż do konca, do uderzenia i można tego było słuchac, ja to słyszałem wtedy, było tego dobre kilka minut, być może jeszcze jest to w internecie ale nie mam checi szukac tego.
Fragmenty można usłyszec tutaj.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
Żeby coś zbadać trzeba mieć materiał, a tam dostęp był cokolwiek utrudniony...
Nie wiadomo co tam naprawdę się stało. Mogło być tak i tak. Nie ma niezbitych dowodów na żadną hipotezę i raczej już nie będzie.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Żeby coś zbadać trzeba mieć materiał, a tam dostęp był cokolwiek utrudniony...
Nie wiadomo co tam naprawdę się stało. Mogło być tak i tak. Nie ma niezbitych dowodów na żadną hipotezę i raczej już nie będzie.
No to gratuluję wiedzy, masz wiecej informacji niż profesjonalisci z komisji badania wypadków lotniczych którzy takie rzeczy robią zawodowo i oni uznali ze mają dosc wiedzy. Swoją drogą oni nie mieli problemu z dostepem do informacji bo to za czasów PiSu nastąpił ten problem i to PiS rozpoczął konflikt z Rosją.
Rosjanie na złość PiSowi i Kaczynskiemu robili te problemy. Oni widocznie nie uważają że jak dostaniesz w policzek to trzeba nadstawic drugi.
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Nigdy w Polsce nie było tak złego i zdeprawowanego rządu, jak PiS.
Nawet w Platformie tak się nie zachowywali, chociaż też nie zawsze byli dobrym rządem, ale jednak Platforma zawsze była lepszym rządem, pod różnymi względami od PiS.
Oczywiście nie każdy się z tym tu na tym forum zgodzi, jednak ja wolę sto razy Platformę i Tuska, jaki by on nie był, jak zły i podły PiS i Kaczyńskiego złego.
Kaczyński już pokazał, jakim jest politykiem, jak rządził pierwszy raz, przez dwa lata. Jak się wtedy zachowywał i nie zmieniła się mentalność i myślenie u tego typka.
Zresztą, złą mentalność jest najtrudniej zmienić w człowieku.
Wtedy, po dwu letnich rządach Kaczyński i PiS nie został rozliczony, a mógł być już wtedy rozliczony za to, jak się zachowywał i co zrobił z Lepprem i nie tylko.
Za to teraz on ma dużo więcej na sumieniu, jak i jego cała "banda" i nie można już dłużej tego tolerować, takiego zła...
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 510
Punkty reakcji
87
No to gratuluję wiedzy, masz wiecej informacji niż profesjonalisci z komisji badania wypadków lotniczych którzy takie rzeczy robią zawodowo i oni uznali ze mają dosc wiedzy. Swoją drogą oni nie mieli problemu z dostepem do informacji bo to za czasów PiSu nastąpił ten problem i to PiS rozpoczął konflikt z Rosją.
Rosjanie na złość PiSowi i Kaczynskiemu robili te problemy. Oni widocznie nie uważają że jak dostaniesz w policzek to trzeba nadstawic drugi.
Właśnie nie mam i umiem to przyznać, zamiast forsować taką czy inną teorię. Podobnie jak nie mam zaufania do tych ,,profesjonalistów'', co niby mieliby przyznać działając w tak, delikatnie mówiąc, specyficznych warunkach?
Nie wiem co wie Macierewicz i o ile więcej, niż opinią publiczna. Tusk rozwinął politykę zachowawcza w tej sprawie, bojąc się Putina, co chyba było rozsądne z jego strony, przyjął więc wygodną, nierozgrzewającą konfliktu wersję.
I litości! Kiedy katastrofa smoleńska, kiedy rządy PiSu?! Taką katastrofę bada się od razu! A ponieważ było w tej sprawie jak było, nic już się więcej nie dowiemy. Chyba, że po dziesięcioleciach, gdy lepsza technika na to pozwoli i nie będzie to już miało wpływu na ówczesną politykę, a odmieniona wtedy Rosja się przyzna i przeprosi, jak za pierwszy Katyń. Lub ostatecznie dowiedzie się, że żadnego zamachu nie było, lub był nie ze strony rosyjskiej, albo że zawinił zwykły błąd ludzki, co jest równie prawdopodobne, jak wersja z zamachem.
Póki co tego NIE WIEMY, podobnie jak nie znamy okoliczności i przyczyn śmierci gen. Sikorskiego.
 
Do góry