Jak oceniać rząd PiS?

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja nigdy na złodziei i drani nie głosowałem. Ja głosuję na normalnych i uczciwych polityków. A jeśli nie ma takich polityków, to nie głosuję na nikogo i tyle.
Ja nigdy nie będę popierał złodziejstwa i draństwa, u nikogo.

A jeśli PiS sfałszuje wybory ( a jestem przekonany, że będą chcieli to robić ), to Polska... zginie... Każdy ich wyborca się o tym sam przekona.
Polsce by groziło wycofanie się z NATO i żadnych środków Polska by już nie otrzymała z Unii Europejskiej.
Dlatego, że takie rządy, jak PiS się na lepsze nie zmienią.
Oni mają taką mentalność.
Oni się już źle zachowywali, kiedy zostali wybrani w 2005 roku.
Wtedy PiS pierwszy raz rządził w Polsce.
I zniszczyli Andrzeja Leppera, który przez to prawdopodobnie odebrał sobie życie.
Bo ten, Kaczyński to jest... drań i za to będzie się kiedyś smazył w piekle po śmierci, bo na to zasługuję.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Ja nigdy na złodziei i drani nie głosowałem. Ja głosuję na normalnych i uczciwych polityków. A jeśli nie ma takich polityków, to nie głosuję na nikogo i tyle.
Ja nigdy nie będę popierał złodziejstwa i draństwa, u nikogo.

A jeśli PiS sfałszuje wybory ( a jestem przekonany, że będą chcieli to robić ), to Polska... zginie... Każdy ich wyborca się o tym sam przekona.
Polsce by groziło wycofanie się z NATO i żadnych środków Polska by już nie otrzymała z Unii Europejskiej.
Dlatego, że takie rządy, jak PiS się na lepsze nie zmienią.
Oni mają taką mentalność.
Oni się już źle zachowywali, kiedy zostali wybrani w 2005 roku.
Wtedy PiS pierwszy raz rządził w Polsce.
I zniszczyli Andrzeja Leppera, który przez to prawdopodobnie odebrał sobie życie.
Bo ten, Kaczyński to jest... drań i za to będzie się kiedyś smazył w piekle po śmierci, bo na to zasługuję.
Co Ty tam bredzisz z tym Lepperem znowu?
I rozwiń mi proszę znaczenie słowa praworządność, bo z tym szumnym hasłem i zapatrywaniem na nie jest jak z d- każdy ma swoją...
I nie żebym tu PiSu bronić chciała... Absolutnie!
Ale jak czytam takie wydmuszki i dyrdymały, to aż mnie podnosi.
Ps. Jeśli głosujesz tylko pod warunkiem uczciwości i nieskazitelności partii, odpuść sobie wybory...;)
Tu masz po obu stronach podobnie, tylko etykietki się zmieniają. To nawet ci sami ludzie. Kłócą się na pokaz, by podawać sobie łapki pod stołem.
I tak Polska na niektóre tematy ma niewiele do powiedzenia we własnej sprawie...
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
a przede wszystkim z inflacji, która jest... ukrytym podatkiem, bez zgody społeczeństwa.
Ale Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że inflacja wywaliła w kosmos w całej Europie, nie?

Dlatego, kto popiera rządy PiS-owskie? Ci wszyscy ludzie, którzy od nich dostają kasę. Tylko jakaś część ludzi popiera taki rząd dla ideologii politycznej.
Poza tym większość wyborców PiS to są ludzie często niepracujący, którzy nigdzie nie pracują, nie płacą też podatków, a dostają po parę złotych za nic.
Tylko część ludzi pracujących albo niektórzy pracujący popierają taki rząd.
Ideologia? W "Nikosiu Dyzmie" był fajny cytat, weź go sobie do serca: "z przodu honor, a z tyłu goła dupa". W tej części ciała właśnie mam ideologię. Liczą się tylko pieniądze i o ile sprzedanie się dla 500 zł mnie nie rajcuje, o tyle sprzedanie się dla 2000 zł miesięcznie różnicy w racie kredytu przez 10 lat chętnie rozważę. Rozważę oznacza, ze nie podjąłem decyzji, bo program mieszkaniowy jeszcze w życie nie wszedł i nie wiadomo jak będzie do końca wyglądał.

Sądownictwo, praworządność nigdy nie istniały tak na 100% i istnieć nie będą. Sędziowie byli skorumpowani wcześniej i będą teraz, tylko kto inny będzie ich korumpował i wydawał dyspozycje. Dla mnie, robaczka, nic się nie zmienia. Ludzie żyli pod władzą dyktatorów, tyranów, królów, książąt, pod zaborami i pod demokracją, pod rządami komunistów, potem przy dzikim kapitalizmie i obecnie centrum i dawali sobie radę mimo ideologii, która się zmieniała.

Wiesz, co obalało rządy, królów, itd.? Bieda. Póki nie ma biedy, rośnie poziom życia, jest OK, a rośnie poziom życia, rośnie znaczenie Polski na świecie i rosnąć będzie.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja myślę sobie tak, że w Unii Europejskiej i w Komisji Europejskiej też Polski już nie szanują i Polska jest inaczej widziana.
Dlaczego tak jest? Tak jest dlatego, że Polska nie przestrzega praworządności, a konkretnie rząd, który rządzi.
I to by dotyczyło każdego kraju, w którym nie dbano by o praworządność, w Unii Europejskiej. Nie tylko dotyczy to samej Polski.
Jeżeli widzą w Unii Europejskiej, jak się w Polsce zachowują ( powiedział to jakiś polityk z innej partii politycznej, że "politycy unijni dobrze wiedzą co się wyprawia w Polsce, za rządów PiS" ), no to dlaczego mają taki kraj szanować? Czy można szanować oszusta, który oszukuje i robi źle?
Polska jest teraz negatywnie widziana w całej Unii i sama sobie Polska na to zasłużyła.
A takiego kraju nikt nie będzie szanował w Unii Europejskiej, który nie dba o praworządność, o uczciwość i o normalność.
Więc niech się dranie w PiS teraz nie dziwią, że nie ma normalnych relacji z Unią i Komisją Europejską.
Ale nawet nie ma już Polska normalnych relacji z Niemcami.
Za to wszystko odpowiada rząd, który teraz w Polsce rządzi. W Polsce nie rządzą "krasnoludki... ". Rządzi realny, wybrany rząd.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ale Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że inflacja wywaliła w kosmos w całej Europie, nie?


Ideologia? W "Nikosiu Dyzmie" był fajny cytat, weź go sobie do serca: "z przodu honor, a z tyłu goła dupa". W tej części ciała właśnie mam ideologię. Liczą się tylko pieniądze i o ile sprzedanie się dla 500 zł mnie nie rajcuje, o tyle sprzedanie się dla 2000 zł miesięcznie różnicy w racie kredytu przez 10 lat chętnie rozważę. Rozważę oznacza, ze nie podjąłem decyzji, bo program mieszkaniowy jeszcze w życie nie wszedł i nie wiadomo jak będzie do końca wyglądał.

Sądownictwo, praworządność nigdy nie istniały tak na 100% i istnieć nie będą. Sędziowie byli skorumpowani wcześniej i będą teraz, tylko kto inny będzie ich korumpował i wydawał dyspozycje. Dla mnie, robaczka, nic się nie zmienia. Ludzie żyli pod władzą dyktatorów, tyranów, królów, książąt, pod zaborami i pod demokracją, pod rządami komunistów, potem przy dzikim kapitalizmie i obecnie centrum i dawali sobie radę mimo ideologii, która się zmieniała.

Wiesz, co obalało rządy, królów, itd.? Bieda. Póki nie ma biedy, rośnie poziom życia, jest OK, a rośnie poziom życia, rośnie znaczenie Polski na świecie i rosnąć będzie.
No wiesz, jakbyś trochę się dowiedział i trochę sobie przeczytał, to owszem, inflacja występuję w całej Europie, ale nie jest na takim samym poziomie jak w Polsce.
Są kraje w Europie, głównie w Europie zachodniej, w Skandynawii, ale też gdzieś w kilku krajach południowej Europy, gdzie inflacja jest o połowę niższa niż w Polsce, a to jest istotne.
A np. w takiej Szwajcarii, bardzo bogatym, gospodarnym i oszczędnym kraju, jest bardzo niska inflacja i frank szwajcarski ma dobrą wartość.
I to już nie jest ten frank, który kiedyś miał o połowę niższą wartość, że chętnie w Polsce niektórzy zaciągali kredyty w tej walucie, a potem, jak podrożała ta waluta, to Polacy wpadli w sidła...
Ale o tym to na oddzielny temacik.
Myślę, że jakieś bzdury tutaj mi opowiadasz, bracie?
Wiadomo, że nie masz nigdzie na świecie idealnej polityki i nawet tak nie jest w krajach bogatych i dobrze rozwiniętych.
Politycy to są tylko ludzie, jak wszyscy, którzy też jakieś tam błędy popełniają.
Ważne jest, żeby z błędów wyciągać dobre wnioski i nie powtarzać błędów. Ale trzeba chcieć to szczerze robić.
Uwierz mi, bracie, że są kraje na świecie, gdzie patologii i korupcji nie ma w ogóle...
Np. takim krajem jest Islandia, w której praktycznie nie występuję przestępczość i złodziejstwo.
I na to wpływ ma nie tylko najmniejsza ludność w całej Europie, na Islandii, ale też mentalność i bezpieczeństwo kraju.
Można by o tym więcej powiedzieć.
Liczy się kasa w dzisiejszych czasach, ale "kasa" nie jest wszystkim. Za kasę nie kupisz wszystkiego i nie kupisz wartości.
Kupisz tylko rzeczy materialne.
Jeżeli Ty widzisz w swoim życiu tylko... kasę i korzyści, to... błądzisz...
Bo materializm z czasem się nudzi... a potem dopada Ciebie np. samotność i inne, negatywne rzeczy. To są sprawy życiowe, które dotykają praktycznie każdego.
O tym by można godzinami sobie dyskutować.
Ja nigdy od żadnego polityka nie dostałem złotówki. Nie tylko od PiS. Ja na każdą złotówkę sam i swoimi rękoma musiałem zapracować. Nigdy nie dostałem od ojca i matki żadnego majątku, ani od osób w dalszej rodzinie.
Ja swój los miałem i mam nadal w swoich rękach. I wielu ludzi jest w takiej sytuacji.
Gdybym nie pracował i nie zarabiał sam na siebie, to bym umarł z głodu i nie miałbym za co płacić za rachunki.
Wiesz, co to znaczy, że ktoś musi liczyć tylko sam na siebie, niezależnie od sytuacji i okoliczności? Że nie ma wsparcia od nikogo, bo nie ma przyjaciół i wie, że tylko może ufać sobie i liczyć na siebie?

I ja w takiej sytuacji byłem i jestem.

No ale Ty nie znasz mojego życia, więc nie wiesz.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
W PiS nie rozdają kasy bezinteresownie.
To tak się wydaję, że dają za nic dla rodzin, dla emerytów...
To jest kasa za głosy i poparcie. Gdyby w PiS nie rozdawali żadnej kasy i nie byłoby żadnych programów, to ten rząd miałby naprawdę bardzo niskie poparcie.
Mało tego, oni by nie wygrali po raz drugi w wyborach.
Niech ktoś tutaj sobie przypomni ich rządy w latach ( 2005-2007 ).
Nie dotrwali nawet wtedy do końca czteroletniej kadencji, bo wtedy jeszcze nie wymyślili programów z rozdawaniem.
Mieli naprawdę niskie wtedy poparcie, a nawet bardzo małe, w porównaniu do innych partii.
Oczywiście, jak rządzili przez dwa lata, to trochę im wzrosło poparcie, ale to Platforma miała najwyższe poparcie, o ile pamiętam.
Także to pokazało, że oni, bez programów i kasy nie wygrywają i mają niskie poparcie.
Ale to też nie jest tak do końca, gdyż rządy wcześniejsze wygrywały i nie rozdawały żadnej kasy w programach. Oczywiście, może mieć jakaś partia niskie poparcie, ale ma wyższe od pozostałych partii i wygrywa wybory.
Zależy od głosów.
Natomiast, PiS przyzwyczaił swoich wyborców do kasy i programów i oni tylko na tym bazują. Oni nie widzą innych argumentów, jak tylko: kupowaniem swoich wyborców paroma złotymi.
A w normalnej sytuacji taka, czy inna partia polityczna wygrywa wybory bez rozdawania.
To znaczy każda partia polityczna ma jakieś swoje programy, które ma do zaprezentowania, ale nie jest to rozdawnictwo.
Co innego jest wsparcie socjalne, z pomocy socjalnej, a co innego "wywalanie" kasy, w miliardach na społeczeństwo, zadłużając tym państwo.
Można rozsądnie prowadzić politykę socjalną, z ograniczeniami, a wsparcie kierować tylko dla potrzebujących.
Można wspierać finansowo i nie zadłużać kraju. Tak robią mądre kraje, z mądrym rządem.
Inna rzecz to polityk i rząd nie był nigdy i nie jest od rozdawania kasy.
Od pomagania zawsze była, jest i będzie tylko instytucja pomocy socjalnej, która funkcjonuje w każdym kraju.
Polityk i rząd jest od przestrzegania prawa i praworządności. Od wprowadzania ludzkich i sprawiedliwych programów i ustaw, które służą całemu społeczeństwu.
Rząd nie jest od rozdawania, bezpośrednio kasy na społeczeństwo, jak to w PiS robią.
Od tego jest pomoc socjalna, ale jedynie dla biednych i potrzebujących.
Pomoc socjalna i społeczna funkcjonuję na określonych prawach i przepisach.
Natomiast, zdrowi ludzie, zdolni do pracy muszą sami na siebie zarabiać i wykazywać jakieś chęci do pracy.
Jeśli nie są zdolni do pracy, bo są chorzy i mają jakieś tam schorzenia i ułomności ( a nie brakuje takich ludzi w Polsce ), to mają prawo się zwrócić do pomocy społecznej i socjalnej i tam takim ludziom udzielą pomocy.
Normalne państwo nie zostawia biednych i skrzywdzonych ludzi bez pomocy.
I tutaj jak najbardziej popieram kraje, które dobrze wspierają potrzebujących. Ale tylko, potrzebujących, a nie tych, którzy sobie radzą i sami na siebie zarabiają.
Np. Norwegia, Szwecja i Dania ma bardzo wysoki poziom wsparcia socjalnego dla potrzebujących, bo te kraje stac jest na to.
Tam są normalne i gospodarne rządy.
Ale Polska nie była i nie jest takim krajem i nie można Polski porównywać do takich krajów, jakie wymieniłem.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
No a co z tym Lepperem, którego to ,,PiS wykończył''... za rządów PO ?:p
Nie czytałam całych wywodów, ale w Szwajcarii masz dofinansowanie do każdego dziecka. Rosnące na dodatek z dzieckiem. Gdybym rodziła tam a nie w Polsce, nie musiałabym nawet wyprawki dla dziecka brać.
Do tego są takie udogodnienia, jak np. tagesmutter(dzienna matka)- płatne ale ułatwia opiekę nad dzieckiem, gdy się pracuje.
Co do Skandynawii- tam na mentalność ma duży wpływ klimat i to nawet nie ten, który teraz jest, chociaż też, ale ten który kiedyś przyciągnął tam określony typ ludzi.
Jak najbardziej Polskę stać na programy socjalne. Na co Polskę nie stać, to brak dzieci, stad przyznawanie świadczeń Ukrainie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Brak zatrzymania pomysłów
Niektórych miast czyli
Zakaz sprzedaży w nocy
Alkoholu i jawnie okradają
Gospodarkę powodu urojenia.
Potwierdzają brak zdolności
Zapewnienia bezpieczeństwa na tym
Terenie.
Rząd powinni zatrzymać
Ten absurd rujnujący sklepy
I stacje benzynowe.
Powodu marginesu rujnują
Gospodarkę zamiast dla takich
Osób przymusowe wizyty by
Się leczyć albo mieszkanie
Szpitalu na czas leczenia
A nie karanie zwykłych osób.
Normalnie dla takich osób
Jedyną karą powinno być
Przymusowe leczenie a nie
Zamykanie ich więzieniu albo
Wysyłanie na izbę która okrada
Te osoby a nie zrobiły nic złego.
Przymusowe leczenie powinno
Spotykać dzieci jeśli mają nadwagę ,
Urojenia by udawać fizycznie kobietę,
Alkoholizmu i te patologię
Nie istniały i były wstydem społecznym .
Tak samo by szkole kobiety ubierały
Ubrania typowe dla prostytutki i
Braku wstydu by okresie szkolnym
Mieć dziecko i szkole był zakaz
Takich ubrań i było widać wiek
A bez tego choroby psychicznej a
Skutek powodu choroby
Narcystycznej bezpłodność.
Media promują prostytucję a
Państwo daje nagrody dla
Kobiet powodu rozwodu i
500 za prostytucję a skutek
Nachalne spotykanie Hańby
Społecznej czyli matek 500
Plus które żyją z niego i brak
Wstydu by marzyć by jakiś
Facet brał obce dzieci
A dawniej takie zachowania
Były hańbą a kultura
Masowa robi facetów
Kobiety i tym pomaga też
TVP a skutek patologia
Rozdaje za zdjęcia kasę albo
Na żywo bierze obce dzieci
Plus żyje strefie przyjaźni .
 
Ostatnia edycja:

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ci, co lubią PiS i Solidarną Polskę ( bo Prawica się już rozpadła i została przy PiS już tylko Solidarna ), to oni godzą się na to wszystko, co taki rząd wyprawia.
A niech sobie przypomną ludzie na tym forum ( a przynajmniej kieruję to do niektórych na forum ), jak się PiS z Kaczyńskim zachowywał jak rządził przez dwa lata, po raz pierwszy? Co zrobili z w porządku Lepperem, który im przeszkadzał?
Już w tamtych latach, PiS z PO się obrażali, ale to PiS był tym, gorszym, a nie PO.
Czyli, oni się już dali poznać w tamtych latach, jakimi są złymi ludźmi.
I dlatego być może nawet nie dorwali do pełnej kadencji i po dwóch latach zostali "wypieprzeni", że tak brzydko się wyrażę przez PO, która ich zastąpiła w rządzie.
Szkoda, że teraz to się nie powtórzyło i, że podły PiS nie został wyrzucony po dwóch albo trzech latach rządów.
Ale nie stało się tak dlatego, że oni wprowadzili programy rozdające kasę, które wyborców skusiły i to ich tylko trzymało przy "żłobie".
Bo gdyby nie to, to oni już by dawno nie rządzili, bo nie mieliby najwyższego poparcia.
Przecież, w latach: 2005-2007 społeczeństwo widziało jak się PiS z Kaczyńskim zachowywali. Co zrobili z Lepperem, który nie był byle jakim politykiem.
On był jednym z niewielu polityków, który był szczerze za Polską i polskimi rolnikami, bo sam był rolnikiem i prowadził gospodarstwo rolne. Miał jakieś problemy i długi, ale to były jego sprawy prywatne. Myślę, że nie jeden polityk miał, ma i będzie miał jakieś, różne problemy prywatnie. Tak jak zwykli ludzie, również.
Natomiast teraz większość wyborców PiS albo niektórzy tylko dlatego popierają tę "bandę", bo płaci kasę w programach.
I to wszystko idzie z ogromnych miliardów, bo z czegoś to płacą dla wyborców.
To się nie bierze z nieba.
Oni mają tyle "za kołnierzem", że naprawdę z tego można by stworzyć długa listę i to wszystko, ze szczegółami powinno posłuzyć do oskarżenia każdego z PiS, żeby ci ludzie już nie byli bezkarni.
Bezkarność ich rozzuchwaliła na tyle, że oni po prostu już sobie robią, co chcą i nie patrzą na nic.
Do tego właśnie prowadzi poczucie bezkarności. Każdy, kto się czuję bezkarny, bo widzi, że policja nie zatrzymuję, że prokuratura nie stawia zarzutów, że sąd nie skazuje, to się posuwa do złych i podłych rzeczy.
Bezkarność można w kimś zatrzymać tylko wtedy, jak się złapie kogoś takiego i się wsadzi "do puszki".
Bo inaczej, bezkarność narasta, z każdym dniem.
PiS to jest największe zło w Polsce i nie było chyba nigdy takiego rządu w Polsce, który by takie rzeczy wyprawiał i robił w kraju i z krajem.
Bo oczywiście, nie było i nie ma, i nie będzie nigdy w pełni dobrego rządu w Polsce i zawsze, w każdym rządzie będzie jakaś, afera, jakieś problemy, ale zależy też, jaka jest tego skala.
Może być jakiś rząd, który nie robi tak złych rzeczy i w pewnych granicach to się wszystko trzyma. Jest jakaś zachowana w miarę moralna granica, bo jakieś tam drobne "występki" w rzadzie jeszcze można wybaczyć.
No ale to, co PiS z Solidarną Polską wyczyniają, jakie zło z tych ludzi wychodzi, to już na to nie może być przyzwolenia i tolerancji, żadnej.
Oni już przekroczyli moralną granicę i robią tak od ponad 7 lat. A jeżeli nie od ponad 7 lat, to od 6 lat.
Także za to, co oni robią i jak się zachowują, to nie tylko więzienie dla nich, ale też... piekło... Powinni tam trafić po swojej śmierci i się smażyć.
Bo jeżeli ktoś jest zły moralnie, to tylko na takie miejsce zasługuję. Nie powinno być litości dla takich ludzi, ani współczucia.
Na współczucie i litość też trzeba zasłużyć.
Pamiętam słowa jednej Pani, u której wykonałem jakąś pracę na działce, w innej miejscowości, która powiedziała mi "wybranie Kaczyńskiego do rządu ( tego małego i podłego człowieczka ), to był duży błąd dla Polski. Bo teraz Polska za to płaci cenę" i to jest prawda i to się już sprawdza.
Jak się do rządu wybierze złego człowieka, to można się spodziewać, że będzie psuł kraj i społeczeństwo.
I teraz mamy tego w Polsce przykład.
Tego jeszcze nie chcą widzieć ślepi ludzie, którzy najczęściej są wyborcami Kaczyńskiego i dostają od niego kasę.
I albo się takim kiedyś oczy na to wszystko otworzą, albo się nie otworzą, bo to będzie zależało od tych ludzi.
Zresztą, nie obchodzą mnie, powiem szczerze tacy ludzie. Ja nie mam współczucia dla głupich i ślepych ludzi i zawsze będę takiego zdania się trzymał.
I mam nadzieję, że nikogo nie urażę, bo nie chcę urazić.

Nie rozumiem jednej rzeczy, że z jednej strony ludzie w PiS fałszywie i kłamliwie mówią o: suwerenności Polski, o tym "jaka to bogata jest Polska, że Polska jest bogatsza nawet od Norwegii i Szwajcarii. Że na wszystko jest stać Polskę. Że dają kasę w programach dla wybranych grup ludzi". Z drugiej strony kradną, robią różnego rodzaju "wałki", przekręty, zadłużają kraj najbardziej ze wszystkich rządów w Polsce i wiele innych złych rzeczy.

To tak samo, jakby przyszedł do kogoś złodziej, oszust i bandzior i pomagał z kradzionej kasy, wiedząc, że pieniądze te zostały zabrane komuś innemu i ktoś poniósł przez to szkodę.

To kto, myślący normalnie takie rządy popiera?
Jakby się tak zastanowić przez chwilę, to przecież nikt o zdrowych zmysłach nie toleruję złodziejstwa i złych rzeczy, moralnie.
Zawsze będę miał zdanie, że: zły moralnie rząd nie jest wart popierania za kasę. Nawet, jakby płacili sporą kasę dla wyborcy, nie warto takich rządów popierać.

Po pierwsze dlatego, że to nie są prywatne pieniądze polityków i całego rządu, a są to pieniądze publiczne i wszystkich podatników, którzy na to swoją pracą ciężką pracują.

Po drugie, takie rządy wyrządzają szkodę społeczeństwu i całemu krajowi, a to nie jest ani trochę wartę oddawania głosów na takie rządy.
Tylko argumenty takie muszą jeszcze dotrzeć do większości wyborców, żeby im przetłumaczyć, aby nie sięgali po te pieniądze.
Tylko to jest trudne do wykonania, bo jeżeli chcą to sięgają po kasę, a reszta tych ludzi nie interesuje.
Bo parę złotych, które i tak straciło na wartości trochę jest dla tych ludzi ważniejsze. \
Tylko kto na to płaci? Płaci każdy podatnik. Budżet nie ma żadnych środków prywatnych.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Po drugie UE nie jest po drodze z PiSem, to jasne akurat od dawna, ale nie dlatego, że obchodzi ich los Polaków, tylko dlatego, że własnie zmienia się znaczenie Polski na świecie i w UE. Przez wojnę na Ukrainie to Polska staje się centrum Europy, a nie Niemcy. Ani Niemcy, ani Francja nie skaczą z tego powodu z radości.
A w jaki sposób to znaczenie zmienia się? Czyżby nagle Polska została gospodarczym gigantem? Może wojskowym?
No nie PKB Polski od miesięcy spada i mamy spadek PKB około 2.4% od pól roku, spadek większy niż w Rosji.

To może stalismy się potęgą wojskową? Raczej odwrotnie, oddalismy na ukrainę większość czołgów, wszystkie armatohaubice Krab, połowę bojowych wozów piechoty, większość samolotów Mig-29, wszystkie wyrzutnie obrony przeciwlotniczej i praktycznie całą amunicję z zapasów.
Jestesmy rozbrojeni na parę ładnych lat.
Bierzemy pozyczki na kupno nowego uzbrojenia w innych panstwach i jak to powiedział Jarosław Kaczynski możemy zostac bankrutami ale będziemy pomagac ukrainie bo jestesmy sługami ukrainców.

Polska zawsze biedaku była centrum europy. Tylko teraz zostalismy frajerami europy. Polska wydała juz na pomoc ukrainie około 70 miliardów złotych! To rekord swiata w przeliczeniu na mieszkanca.
Więcej od nas wydali tylko USA i Niemcy ale dla nich to ułamek ich budzetu a dla Polski to ponad 2% PKB.
A w podziece za to ukraina w styczniu zrobiła ogólnokrajowe swieto z powodu rocznicy urodzin Stepana Bandery. Ukraincy plują na w usta a my to pijemy z zachwytem!
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 308
Punkty reakcji
199
Na portalu historycy.org prócz części historycznej jest także polityczna.
Niestety dostęp do tej części jest utrudniony bo wymaga zalogowania się.
Otóż w tej właśnie części znajduje się wątek z ankietą:
Główna cecha obecnej władzy
Jest tam bodaj 14 "cech" w ankiecie wymienionych.
Dotychczas w ankiecie wzięły udział 403 osoby.
Poniżej cztery najczęściej wskazywane odpowiedzi:

1 Normalna ekipa jak każda inna. Ma wady i zalety 23,08% 93 głosy
2. Jest lepiej niż było 21,84% 88 głosów
3 Boję się katastrofy niekoniecznie finansowej 11,91% 48 głosów
4 Czują się bezpieczni bo opozycja do kitu 10,67% 43 głosy


Wydaje się więc że jest zdecydowana większość zwolenników dziś rządzących.
Jednak ankieta powstała bodaj w 2017 roku i stąd może wprowadzać w błąd
gdyż Kowalski w 2017 obecnych rządzących mógł lepiej oceniać niż obecnie.

Jednak z lektury tych czterech odpowiedzi rysuje się pewne przekonanie
że to nie obecny rząd jest dobry ale opozycja jest do kitu.
Tak jak sugeruje to jedna z odpowiedzi.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A w jaki sposób to znaczenie zmienia się? Czyżby nagle Polska została gospodarczym gigantem? Może wojskowym?
No nie PKB Polski od miesięcy spada i mamy spadek PKB około 2.4% od pól roku, spadek większy niż w Rosji.

To może stalismy się potęgą wojskową? Raczej odwrotnie, oddalismy na ukrainę większość czołgów, wszystkie armatohaubice Krab, połowę bojowych wozów piechoty, większość samolotów Mig-29, wszystkie wyrzutnie obrony przeciwlotniczej i praktycznie całą amunicję z zapasów.
Jestesmy rozbrojeni na parę ładnych lat.
Bierzemy pozyczki na kupno nowego uzbrojenia w innych panstwach i jak to powiedział Jarosław Kaczynski możemy zostac bankrutami ale będziemy pomagac ukrainie bo jestesmy sługami ukrainców.

Polska zawsze biedaku była centrum europy. Tylko teraz zostalismy frajerami europy. Polska wydała juz na pomoc ukrainie około 70 miliardów złotych! To rekord swiata w przeliczeniu na mieszkanca.
Więcej od nas wydali tylko USA i Niemcy ale dla nich to ułamek ich budzetu a dla Polski to ponad 2% PKB.
A w podziece za to ukraina w styczniu zrobiła ogólnokrajowe swieto z powodu rocznicy urodzin Stepana Bandery. Ukraincy plują na w usta a my to pijemy z zachwytem!
Racja, stary.
W PiS to są ludzie nieobliczalni psychologicznie i oni zrobią różne rzeczy dla własnej korzyści. Egoista dba tylko o własny tyłeczek, a reszta go nie interesuje. I PiS tak się zachowuje.
Oni są nieobliczalni, zdeprawowani psychicznie i zepsuci moralnie i dziwię się, że im pozwolono ponad 7 lat rządzić w kraju...
To był duży błąd, dając takim typom na to pozwolenie. A teraz niech Polska za to sobie płaci i niech cierpi.
Niestety.
Za błąd trzeba odpowiadać.
Nie trzeba było dopuszczać do "koryta" Kaczyńskiego i jego ludzi, to Polska nie miałaby takiej sytuacji, jaką ma.
A teraz to jest za późno i po czasie.
Pewnych, złych rzeczy, jakie PiS wyrządził już się nie naprawi w kraju.
Oczywiście, nie kieruję tego do Ciebie, bo widzę, że Ty to dobrze rozumiesz. Kieruję to do każdego, ślepego wyborcy PiS.
To oni wybrali i popierają PiS, nie patrząc, co ten rząd z krajem wyprawia.

Polski nie jest stać, ani na: rozdawnictwo, ani na taką pomoc dla Ukrainy. Polska przez to zbankrutuje, ale w PiS nikt się tym nie przejmuję.
Oni są nieobliczalni na głowę i są w stanie zrobić wiele, a nawet wszystko, aby mieli swoją korzyść w czymś.
Polska z tego będzie się podnosiła długie lata i każdy Polak to odczuję.
Może w Polsce nie będzie tak, jak po drugiej wojnie światowej, gdzie Polska była wyniszczona przez wojnę i przez Niemcy, ale będzie, a właściwie już jest osłabiona w całej Europie i w Unii.
I za to wszystko odpowiada tylko PiS i podły człowieczek, Kaczyński.
Nie wyobrażam sobie, by oni za takie rzeczy karnie nie odpowiedzieli... Oni nie mogą być bezkarni przez całe życie.
Ukraina i ukraiński prezydent-przyjaciel im na pewno nie pomoże, a nawet się na nich wypnie, jak zobaczy, że PiS będzie miał problemy.
Bo na Ukrainie też dbają o swoje sprawy i nie przejmują się głupią i frajerską Polską.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 450
Punkty reakcji
167
Miasto
Polska
Po prostu prezesem PiSu jest chory psychicznie człowiek który ma obsesję na punkcie Rosji.
On ma wyrzuty sumienia bo to on kazał swojemu bratu leciec bez zaproszenia do Smolenska.
Rosjanie oleli temat i zabrali wojskowe urządzenia do kierowania ruchem powietrznym które były na tym lotnisku gdy lądował Putin i Tusk.
Zostawili sprzęt z lat 60 XX wieku. Nie pomysleli nawet ze piloci mogą byc tak szaleni lub przestraszeni i będa tam lądowac podczas mgły.
Przecież kontrolerzy rosyjscy zakazali lądowac i podali nowe lotnisko.
Ale prezes kazał lądowac....... teraz próbuje oszukac swoje sumienie i zrzuca wszystko na Rosjan.
To nie rosjanie wyslali Lecha tylko Jarek .
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Andrzej Lepper zmarły 5 sierpnia 2011 roku. Kto wtedy rządził? Poseł samoobrony popełnił ,samobójstwo' wieszając się. Przy jego oknie znaleziono rusztowanie, chociaż w budynku nie było remontu.
Wcześniej, by ośmieszyć koalicjanta PiS cynicznie użyto Anety K., której to i jej dzieciom zniszczono tym życie, zaszczuto...
Coś Ci się, Stalowy, pomerdało, dziwne ,samobójstwo' za PiSu dotyczyło ''Cygana'' Kosteckiego, który to ,powiesił się' w celi leżąc na więziennej pryczy tuż przed złożeniem zeznań w sprawie tzw. afery podkarpackiej. Gdzie to politycy PiS mieli korzystać z płatnych usług seksualnych. W owym przybytku pracowały nieletnie i kontrolowali go Ukraińcy.

Bo widzisz mi tylko ta Ukraina w PiSie przeszkadza. Bynajmniej nie chodzi m tu o pomoc humanitarną dla uchodźców, bo tę popieram. Przeszkadza mi wywalanie naszej kasy i sprzętu na wojnę, oraz sztuczne bratanie się z tym krajem.

Jeśli chodzi o rządy krajowe robią to lepiej, niż opozycja robiła, a twoja pisanina tylko mnie w tym utwierdza, że zagorzali przeciwnicy PiSu nie mają wszystkich klepek, ewentualnie są niezbyt uczciwi.
I tu mam dylemat co mi bardziej przeszkadza nieco(niewiele w obecnych czasach) gorsza polityka krajowa prowadzona przez PO, czy zła moim zdaniem polityka zagraniczna PiSu i tu dochodzi wątpliwość czy PO prowadziłoby ją znacząco inaczej? Bo przecież i Tusk, i Sikorski mieszali się w majdan, tylko na polecenie kogo innego...
Ile w ogóle Polska ma tu do gadania jako kraj? Rządzą i tak zakulisowe polityczne układy i zobowiązania, o których nie mamy pojęcia.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 308
Punkty reakcji
199
Stalowemu nie chodzi o samobójstwo Leppera ale o wywalenie go z rządu.
To taki forumowicz że nie potrafi czegoś prosto i zrozumiale przekazać.
A co do Leppera?
Nie wiem czy on był w coś za rządów PiS umoczony czy też PiS w coś chciało go wrobić.
Zdaje się że na tę drugą okoliczność żadnych dowodów nie znaleziono
a przecież PO natworzyło po dojściu do władzy tyle różnych komisji że wydaje się
iż gdyby PiS w coś wrabiało Leppera to te komisje chętnie by takie fakty ujawniły.

Nie ma dowodów na to że Kostecki samobójstwa nie popełnił.
"Koniu"(Roman Giertych) który był pełnomocnikiem rodziny Kosteckiego
i choć się z niego śmieję jest dobrym jeśli nie bardzo dobrym prawnikiem
niczego nie dowiódł.
W tej sprawie na innym forum toczyłem spór z "betonowym" peowiakiem
który twierdził że było to zabójstwo ale dowodów na to nie wskazał.
Dziś już nie pamiętam ale jakiś artykuł kpk pozwalał na wmieszanie
do sprawy Sądu (choć było to dopiero śledztwo) i moim zdaniem gdyby
Giertych był absolutnie przekonany że było to zabójstwo powinien w tym kierunku działać.
Nie chce mi się szukać tego wątku na historycy.org więc jak ktoś nie chce niech nie wierzy.
Odnoszenie się do samobójstwa Leppera w tym wątku jest stratą czasu.

Powoływanie się że coś PiS robił w okresie 2005-2007 niezgodnego z prawem
jest na poziomie tępola.
Gdyby istotnie tak było peowskie komisje powinny były to ujawnić.
Na pewno jednak coś było na granicy. Ot choćby samobójstwo Blidy (ale winę tu ponoszą odpowiedni funkcjonariusze a nie PiS)
Zakładając nawet że były i nie zostały ujawnione wydaje się że
dziś w takich sprawach by zapadło przedawnienie.
Czy Stalowy wie co to jest przedawnienie czy nawet to jest dla niego za trudne?
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Ja to słabo pamiętam, bo miałam wtedy 20 lat i co najwyżej, któreś wiadomości zobaczyłam. No ale doskonale pamiętam ten tytuł bodaj z wyborczej- Praca za seks. I całą wielka aferę, która się wokół tego nakręciła.
To kto to nakręcił jak nie polityczna konkurencja?
Lepper prężnie się piął po szczeblach politycznej kariery, aż zjechał na d Anety Krawczyk... A co z nią samą, jej dziećmi/bliskimi i jak to wpłynie na ich życie, to już nikt sie nie przejął. Banda cynicznych politykierów walczyła o koryto i tylko to się liczyło.
PiS w tej sytuacji musiał zareagować tak a nie inaczej.
Co do śmierci Cygana, to jakie dowody miały być? Przy śmierci Leppera też żadnych dowodów i winnych nie znaleźli. Facet powiesił się sam w gabinecie, a uprzednio tak dla efektu ustawił pod oknem rusztowanie. A co? Jak się już zabijać to z finezją i przytupem...
Cygan za to jeszcze większy ekwilibrysta, jak na sportowca przystało- powiesił się na leżąco i to zanim zdążył złożyć zeznania.
No bardzo ciekawe te ,samobójstwa'. Dowodów i winnych niby nie ma, ale kto w to uwierzy?
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 308
Punkty reakcji
199
Nie rozumiemy się.
Lepper wyleciał z rządu przez aferę gruntową a nie przez sex aferę.

W lutym 2007 PO złożyła wniosek o wyrażenie przez Sejm wotum nieufności wobec Andrzeja Leppera, który został odrzucony głosami koalicji rządowej[23]. 9 lipca tego samego roku Andrzej Lepper został odwołany z funkcji rządowych w związku ze śledztwem Centralnego Biura Antykorupcyjnego i zatrzymaniem m.in. Piotra Ryby w tzw. aferze gruntowej[24].


Sex afera była wcześniej.
Wyborcy wtedy się dowiedzieli że Łyżwiński jest...impotentem.


Nie jest ważne co jest ciekawe lecz to na co są dowody.
Nie ma dowodów to nie ma tematu.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 365
Punkty reakcji
84
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Racja, stary.
W PiS to są ludzie nieobliczalni psychologicznie i oni zrobią różne rzeczy dla własnej korzyści. Egoista dba tylko o własny tyłeczek, a reszta go nie interesuje. I PiS tak się zachowuje.
Oni są nieobliczalni, zdeprawowani psychicznie i zepsuci moralnie i dziwię się, że im pozwolono ponad 7 lat rządzić w kraju...
To był duży błąd, dając takim typom na to pozwolenie. A teraz niech Polska za to sobie płaci i niech cierpi.
Niestety.
Za błąd trzeba odpowiadać.
Nie trzeba było dopuszczać do "koryta" Kaczyńskiego i jego ludzi, to Polska nie miałaby takiej sytuacji, jaką ma.
A teraz to jest za późno i po czasie.
Pewnych, złych rzeczy, jakie PiS wyrządził już się nie naprawi w kraju.
Oczywiście, nie kieruję tego do Ciebie, bo widzę, że Ty to dobrze rozumiesz. Kieruję to do każdego, ślepego wyborcy PiS.
To oni wybrali i popierają PiS, nie patrząc, co ten rząd z krajem wyprawia.

Polski nie jest stać, ani na: rozdawnictwo, ani na taką pomoc dla Ukrainy. Polska przez to zbankrutuje, ale w PiS nikt się tym nie przejmuję.
Oni są nieobliczalni na głowę i są w stanie zrobić wiele, a nawet wszystko, aby mieli swoją korzyść w czymś.
Polska z tego będzie się podnosiła długie lata i każdy Polak to odczuję.
Może w Polsce nie będzie tak, jak po drugiej wojnie światowej, gdzie Polska była wyniszczona przez wojnę i przez Niemcy, ale będzie, a właściwie już jest osłabiona w całej Europie i w Unii.
I za to wszystko odpowiada tylko PiS i podły człowieczek, Kaczyński.
Nie wyobrażam sobie, by oni za takie rzeczy karnie nie odpowiedzieli... Oni nie mogą być bezkarni przez całe życie.
Ukraina i ukraiński prezydent-przyjaciel im na pewno nie pomoże, a nawet się na nich wypnie, jak zobaczy, że PiS będzie miał problemy.
Bo na Ukrainie też dbają o swoje sprawy i nie przejmują się głupią i frajerską Polską.
No a jego ludzie w PiS tak się go słuchają i są głupi, że słuchają się psychicznie zdeprawowanego człowieczka, który jest szkodnikiem kraju.
Gdyby oni mieli jakieś inne myślenie, w PiS, to też by olali Kaczyńskiego w cholerę i on byłby już całkiem sam i osamotniony, bo bez swoich ludzi.
Ale pytanie jest takie, dlaczego oni nadal trzymają z Kaczyńskim, wiedząc, jak ten człowiek się zachowuje w rządzie?
Przypuszczam, że tylko dla kasy dobrej, jaką Kaczyński im płaci.
Przecież, w "bandzie" PiS-owskiej nie ma przyjaźni, ani miłości do siebie, nawzajem.
Tam każdy patrzy tylko na swoją korzyść finansową i tylko to jest jedyna rzecz dla takich ludzi.
No a PiS jest dobry i fajny dla tych, komu płaci dobrą kasę, co jest oczywiste.
Przecież nikt bezinteresownie by z takim rządem nie trzymał.
Ilu ludzi oni, w PiS przekupili za pieniądze podatników, w ciągu swoich rządów?
Cała ta "otoczka" PiS to nie są tylko sami politycy. To jest szereg innych ludzi, poza rządem: dziennikarze, urzędnicy, prawnicy i każdy, kto dał się sprzedać tym ludziom za dobrą kasę.
Jakby policzyć, to tych ludzi, którzy trzymają się z PiS-em za kasę jest nawet kilkuset. Oni stworzyli w Polsce całą taką otoczkę w swoim środowisku, którzy dostają od PiS, z kasy podatników ( bo przecież oni nie posiadają żadnych własnych pieniędzy i żaden rząd nie posiada, tylko to są środki publiczne, z budżetu. A nawet, gdyby posiadali swoje, prywatne środki takie, jakie są w budżecie, to oni by się nie dzielili z nikim własną kasą, bo tak nikt nie robi, kto ma własną kasę.
Ale środki publiczne, które nie należą do nich, a tylko dysponują budżetem, to jest inna rzecz. Bo łatwo się rozdaje nie swoje, zamiast swoje własne ).
Oni stworzyli od ponad 7 lat, a właściwie już od 8 lat grupę bandy, gdzie tam są: machloje, przekręty różnego rodzaju.
Nie wiem, jak oni mogli bezkarnie, w kraju unijnym i NATO takie rzeczy robić? Polska stała się nie tylko frajerska w całej Europie i Unii, ale też stała się krajem naprawdę głupim i to jest bardzo rzecz smutna.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie rozumiemy się.
Lepper wyleciał z rządu przez aferę gruntową a nie przez sex aferę.

W lutym 2007 PO złożyła wniosek o wyrażenie przez Sejm wotum nieufności wobec Andrzeja Leppera, który został odrzucony głosami koalicji rządowej[23]. 9 lipca tego samego roku Andrzej Lepper został odwołany z funkcji rządowych w związku ze śledztwem Centralnego Biura Antykorupcyjnego i zatrzymaniem m.in. Piotra Ryby w tzw. aferze gruntowej[24].


Sex afera była wcześniej.
Wyborcy wtedy się dowiedzieli że Łyżwiński jest...impotentem.


Nie jest ważne co jest ciekawe lecz to na co są dowody.
Nie ma dowodów to nie ma tematu.
Tej afery nie było i była to
Prowokacja służb by zniszczyć
Rząd i przed swoją śmiercią
Ujawnił że odpowiadają za
To służby a seksualna to
Urojenie Michnika i jedynie
Osoba pijana mogła uwierzyć
Patologię prostytutki które
Dostały pieniądze za kłamstwo
I nikt patologii które wykluczyły
Siebie że społeczeństwa
Nie traktuje poważnie i brak praw .
Dziennikarze Wprost ujawnili
Że można je przekupić a media
Pomimo tego stworzyły
Sobie cyrk okładek tej
Afery a gazecie opis że nie
Było tych patologii ale większość
Zapamięta okładki niż treść.
Nieznanych powodów ulegli
Temu i ten sposób sprowokowali
Leppera do wystąpienia rządu
A wcześniej Kaczyński ogłosił
Wyrzucenie go rządu i nie
Powinni ulegać tej prowokacji
A skutek dopuścili Tuska do rządów
A mogli zignorować tą jawną
Prowokacje .
Plusem rządu przeciwieństwie
Do poprzednich jest Komisja
Sprawie pedofilii w Kościele.
Mieli szansę przeciwieństwie do
Poprzednich to wytępić ale Komisja
Ma niewiele praw i nie znanych
Powodów tylko ta wspólnota a
Normalnie powinny być wszystkie
Wspólnoty a nie jedna i jeśli
Są dowody na te czyny albo
Ich pomaganiu ta Komisja
Powinna mieć prawo do skazania
Na śmierć przez wypicie trucizny
Jako zasada honoru i tylko
Samobójstwo zmywa ten czyn i
Ukrycie realnego powodu śmierci
Albo wypija ją w celi .
Ten sposób robią dla dewiantów
Cyrk i milczenie wobec innych.
Takie zachowania propagują u
Siebie Islam, świadkowie Jehowy,
Żydzi ale o tym milczą powodu
Propagowania przez dewiantów
Terroryzmu islamskiego a Żydzi
Robią dla świata różowe pranie by
Ukryć swoje czyny i dla zysków
Zarabiać miliony na aborcji i
Prostytucji a u siebie takie
Zachowania są obce.
Wybierając dla Komisji tylko
Kościół robią dla dewiantów
Prezent a takie czyny wobec
Dzieci to skutek normalizacji
Przez media prostytycji, pornografii,
Sodomictwa i Pederastii i
Robienie takich osób gwiazd a
Media głównego nurtu powinny
Być wolne od takich zjawisk.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 517
Punkty reakcji
87
Nie rozumiemy się.
Lepper wyleciał z rządu przez aferę gruntową a nie przez sex aferę.

W lutym 2007 PO złożyła wniosek o wyrażenie przez Sejm wotum nieufności wobec Andrzeja Leppera, który został odrzucony głosami koalicji rządowej[23]. 9 lipca tego samego roku Andrzej Lepper został odwołany z funkcji rządowych w związku ze śledztwem Centralnego Biura Antykorupcyjnego i zatrzymaniem m.in. Piotra Ryby w tzw. aferze gruntowej[24].


Sex afera była wcześniej.
Wyborcy wtedy się dowiedzieli że Łyżwiński jest...impotentem.


Nie jest ważne co jest ciekawe lecz to na co są dowody.
Nie ma dowodów to nie ma tematu.
,,Dresiarze w garniturach'' jak to powiedział o politykach platformy pan Rewiński. A te afery były blisko siebie.
Nie ma dowodów ale jest temat dający do myślenia opinii publicznej, która jest potężną siłą w demokracji.
W Stanach na które kierunek obraliśmy do tego stopnia, że z dnia na dzień może zrobić z prominenta- nobody i persona non grata.
 
Do góry