Jak oceniać rząd PiS?

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
strasznie dużo wiesz o dzieciach, zakładam że jesteś rodzicem skoro masz taką rozbudowaną wiedzę
Takie rozwiązania chronią społeczeństwo przed ulegnięciem tęczowym pomysłom .
Merkel swoim uwielbieniem tęczowych pomysłów sprowadziła terroryzm do Europy i
sprowadziła do Europy malarie i HIV.
Nastąpiły liczne zamachy terrorystyczne i cała Europa do końca życia tych osób płaci na leki
przeciwko HIV i muszą je brać do końca życia.
Te leki mają bardzo wysoką cenę i dlatego dostają je za darmo a cała Europa pokrywa leczenie
degeneratów którzy swoim życie sprowadzili na siebie chorobę .
Swoim uwielbieniem dla obcych sprowadziła przemoc seksualną do Europy i ignorowanie
ich przestępstw np Kolonii służby ignorowały napastowania seksualne kobiet i próba blokady medialnej .
Debilne rady Kolonii po napaściach polecono wyciągać wyprostowaną rękę .
Szwecji która tak samo uległa wynaturzeniom poleconą kobietą nosić koszulkę nie dotykać.
Morawiecki nic nie robi by zatrzymać te zachowania.
Bez problemu mógł zablokować wstęp Paradzie Równości na Jasną Górę.
Wojewoda i policja mogły skrócić trasę parady bo oczywiste było że celem jest ubliżanie i
znieważanie świętego miejsca a Gazeta Wyborcza zyskała by możliwość oczerniania
pielgrzymów by wykreować ubliżanie pojawiły się też Mutanty które uroiły sobie że są kobietą lub facetem a
skrajnym przypadku posiadają obie płcie lub żadną .
Te mutanty stanowią zagrożenie dla społeczeństwa np Pewien Mutant który uroił sobie że jest kobietą pomimo tego że
prawnie i biologicznie jest facetem nagrał jak atakuje i znieważa dziecko wulgarny sposób a ta osoba znana jest
atakowania ludzi i przebieraniem się za kobietę.
Brak ustawy gwarantującej wolność sumienia i chroniącej wolność gospodarczą.
Brak tej ustawy pozwala szykanować i narzucać tęczowe pomysły.
Celem szykanowania firm jest niszczenie i narzucenie Białej Rasie i Chrześcijaństwu uwielbienie nieznanych
i obcych zachowań a doprowadza do Islamizacji Europy i zastępowania ich Arabami i Czarnymi .
Wykreowano je Szwecji , Niemczech , Hiszpanii i Portugalii .
Dawniej te państwa były dobrze zorganizowane i jednorodne etnicznie .
Dzisiaj są Emiratem Islamskim a mieszkańcy niewolnikami którzy płacą za ich luksus a
grupy Islamskie swobodnie organizują zamieszki i napastują Białe kobiety i zamachy terrorystyczne.
Edukacja do życia rodzinie jest porażką i jest idealnym prezentem dla grupy Ponton i pozwala
zarazić młode umysły.
Zamiast odrzucić te podręcznik który jest całkowitą porażką i zawiera brednie to nadal
istnieje a normalna edukacja przekazuje podstawową wiedze biologiczną i wiedze o chorobach.
Później narzuca i wbija do głowy istnieje naturalnych relacji i aktów cielesnych.
Odpowiedzialność że praktyki seksualne mogą odbywać się tylko w małżeństwie i oznaczają odpowiedzialność za życie i
pewność dla kobiety że ją traktuje poważnie i nie ma potem zdziwienia że facet do niej nie dzwoni i nieznanych
powodów wierzy że jeśli odda mu się to potem zadzwoni a szczególnie wierzy to wiele dziewic .
Prawidłowe relacje miłosne . 1 Poznanie siebie i chodzenie na Randki . 2 Macanie i Pocałunki bez pełnego aktu seksualnego a
skrajnym przypadku tylko akty zastępujące pełny stosunek . 3 Oświadczyny i ustalenie daty ślubu a wtedy do śluby
życie w celibacie nawet jeśli już to robili . 4 Ślub i wtedy przekazuje swoją cnotę mężowi a po roku lub 2 latach pojawia się dziecko.
Jeśli pojawi się wcześniej przed ślubem to wtedy pełna odpowiedzialność to ślub lub płacenie alimentów .
Skrajnym przypadku by chronić dzieci i młodzież przed homo zachowaniami skierowanie do grupy wsparcia która
pomaga mu porzucić te zachowania a dodatkowo motywacją są słowa rodziców że jeśli ne wróci do naturalnych zachowań ma
zakaz wstępu do domu i zostaje wykreślony z testamentu i zwolniony z firmy rodzinnej.
Warszawie profanowanie Kościołów przez napisy i nawet robienie sobie wulgarnych zdjęć a reakcji żadnej.
Morawiecki porzucił walkę o kulturę i cywilizację a jego wiara bez czynów jest pusta i na pokaz .

Pagrypsna napisał:
Homoseksualizm jest jak najbardziej normalną reakcją, tak jak heteroseksualizm.
4 fałsze, przez które uznano homoseksualizm za „normalność” (dużo źródeł)
http://sredniowieczny.pl/homoseksualizm-legalizacja-falsze-manipulacje/
Ciekawy Fragment .
Alfred Kinsey, bo o nim mowa, jest postacią na tyle zdeprawowaną i jego praca tak tragicznie odbiła się na naszym społeczeństwie i kulturze, że poświęcę mu osobny wpis.
Nie można jednak pominąć go w kontekście “unormalnienia” homoseksualizmu, ponieważ to na jego pseudobadaniach w ogromnej mierze oparte było usunięcie tej przypadłości z listy chorób i zaburzeń. Człowiek ten współpracował z nazistami (np. Fritz von Balluseck, oficer SS i gwałciciel setek polskich dzieci) i wykorzystywał ich wspomnienia oraz pamiętniki do “badań” m.in. nad pedofilią. Organizował także sesje gwałtów na dzieciach, podczas których obserwował ich reakcje starając się wykazać, że proces ten może być przyjemny dla małego człowieka. Miało to prowadzić do legalizacji pedofilii (uznawał on pedofilię za „zbrodnię, która nie istnieje”), tak jak w 1972 doprowadziło do legalizacji homoseksualizmu w jednych krajach oraz uznania za normalność w innych.
“Badania” Kinseya stanowiły narzędzie propagandowe i z tego też powodu przyniosły mu sławę. Stały się ważnym elementem rewolucji seksualnej w USA, ponieważ ich zafałszowane wyniki wykazywały, że 37% mężczyzn i 13% kobiet miewa w swoim życiu epizody homoseksualne. Opisał to w 1948 roku (“Sexual Behavior in the Human Male”) oraz w 1953 roku (“Sexual Behavior in the Human Female”). Te dane są jednak tak nierealne, że tylko ludzie o zerowej wiedzy mogli w to uwierzyć. Faktyczne badania pokazują, że tylko 1,15% odczuwa pociąg homoseksualny, a w sumie 3,19% pociąg biseksualny w różnych odmianach (badania Magnusa Hirszfelda z 1904 r opisane też przez Boczkowskiego w książce “Homoseksualizm” z 1988 roku). Zwrócić uwagę należy na fakt, że te ostatnie badania pokazują skalę skłonności, a nie faktycznych czynności, których siłą rzeczy musi być jeszcze mniej.
Zorientowano się, że próbkę badawczą dobierał on celowo tak, by potwierdzić określone wyniki. Okazało się, że Kinsey przechadzał się po prostu ulicami zaczepiając prostytutki, odwiedzał bary gejowskie, podejrzane lokale oraz więzienia i tam zadawał swoje pytania. Respondenci Kinseya to aż w 20-25% więźniowie bądź byli skazańcy. 5% badanych mogło być męskimi prostytutkami (nie ma pewności). Statystycy i dziennikarze, którzy krytykowali te wyniki spotykali się z szantażem i intensywną presją ze strony samego Kinseya jak i jego współpracowników. Posługiwał się on “hakami” zgromadzonymi wcześniej, o czym pisze E. M. Jones w książce “Libido dominandi. Seks jako narzędzie społecznej kontroli” z 2013 roku.
Dodatkowo też natura i historia obala to stwierdzenie.
1 Naturze te zachowania zastępują naturalne akty bo zwierzęta mają sezon godowy i tylko
tym okresie mogą robić te rzeczy,.
Dodatkowo też świecie zwierząt samce mają trudności zdobyciem samicy i te zachowania
zaspokajają ich popęd .
Dlaczego mają trudności bo dominują samce a samic jest nie wiele a okres gody krótki , muszą walczyć o samice z innym samcem
fizycznie lub pokaz artystyczny , posiadać teren łowiecki i mieszkanie bez tego samica ignoruje samca , dać jej prezent
a nie których przypadkach trudno go zdobyć np samiec pingwina musi dać jej kamień i poważne trudności z jego zdobyciem
powodu braku kamieni , porwać samice która żyje w haremie a władca haremu jest potężny i agresywny .
2 Historia .
Wszystkie ludy uznawały za małżeństwo związek kobiety i mężczyzny a homo
zachowania jako zastępujące naturalne relacje i każdy mężczyzna miał obowiązek
posiadania żony i dodatkowo prawo posiadania haremu a wtedy może
mieć nałożników ale tylko niewolników bo akty między mężczyznami równymi sobie były surowo karane i traktowano je
jako symbol przemocy i poniżenia .
Jako symbol zwycięstwa nad wrogiem uznawano poniżenie mężczyzn przez odbycie stosunku gejowskiego i
wtedy następowało zniżenie do roli kobiety
Potwierdzały go prawnie np Kodeks Hammurabiego jako pierwszy uznawał za małżeństwo związek mężczyzny i
kobiety a akty męskie mogą odbywać tylko niewolnik który może być zmuszony do tego przez właściciela .
Przypadku wolnych obywateli są karani batem a oczernianie że wolny obywatel odbywa te praktyki bez dowodów
oznaczają grzywnę , baty i służenie w świątyni i ogolenie głowy i brwi.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak zwykle manifest zamiast dyskusji z innymi forumowiczami
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Pagrypsna napisał:
Homoseksualizm jest jak najbardziej normalną reakcją, tak jak heteroseksualizm.
Moja "typowo męska " część ciała jest zdecydowanie innego zdania. Ta zaś odpowiadająca za tzw: myslenie uważa że to jest zupełna bzdura.



Czolgista12 napisał:
Zawsze tacy ludzie byli, śmieszy mnie czasem nie tolerancja ludzi do tego bo w czym niby osoby hetero sa lepsze od homo
To proste. Popatrz sobie na tyłek faceta a potem kobiety. Ale wcześniej...dorośnij !!! (bo może jeszcze Ci nie staje!).
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Kibic Polski napisał:
Homoseksualizm jest jak najbardziej normalną reakcją, tak jak heteroseksualizm.
Moja "typowo męska " część ciała jest zdecydowanie innego zdania. Ta zaś odpowiadająca za tzw: myslenie uważa że to jest zupełna bzdura.
Czolgista12 napisał:
Zawsze tacy ludzie byli, śmieszy mnie czasem nie tolerancja ludzi do tego bo w czym niby osoby hetero sa lepsze od homo
To proste. Popatrz sobie na tyłek faceta a potem kobiety. Ale wcześniej...dorośnij !!! (bo może jeszcze Ci nie staje!).
Piszesz jak troll teraz są ludzie których podniecają mężczyźni i są tacy których podniecają kobiety. Nic złego nie robią to ich prywatna sprawa z kim są w związku ,albo z kim sypiają. Ty jak chcesz mieć dziewczyne to tobie nikt tego nie broni, to dlaczego zabraniać ludzią by byli w związku ludzie tej samej płci nic złego nikomu tym nie robią . Ja tutaj nie mam nic do rzeczy. Dlatego polska powinna zalegalizować związki partnerskie tej samej płaci jak bardziej cywilizowane kraje np.Czechy.

Tak poza tematem to coś czuje , że gdyby w Polsce byly np. zarobki jak w Niemczech to mysle, że polacy i tak by emigrowali do innych krajow , gdyż dużo krajow zachodniej europy , ma dużo wiekszą tolerancyjnosc niz polska, u nas czasem można nawet trafić w teorii do więzienia albo miec zarzuty jak zostanie się złapany z jednym jointem , do tego duże trudności w posiadaniu broni bylo to juz poruszane w kwestii zamachow terrorystycznych , związki partnerskie tej samej płci też tego brakuje. Jakby pomyśleć to by się znalazło u nas więcej tego pseudo prawa w Polsce.



Drugą kwestią w Polsce zakazano używania dopalaczy i nagle po tym zaczęły się co chwile informacje w stylu 200 osób zatrulo sie dopalaczami itp. im się coś bardziej zakazuje tym bardziej kusi by to używać.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
Drugą kwestią w Polsce zakazano używania dopalaczy i nagle po tym zaczęły się co chwile informacje w stylu 200 osób zatrulo sie dopalaczami itp. im się coś bardziej zakazuje tym bardziej kusi by to używać.
Chrzanisz głupoty. Dopiero dzieciaki się zatruwały, jak w każdym większym mieście były coffee shopy . Przecież to było brane na potęgę przed likwidacją!
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
W Polsce coffee shopy? W Polsce jest większy problem z uzależnieniami oraz zatruciami niż w krajach, gdzie jest częściowa legalizacja środków odurzających typu Holandia, Niemcy itp..
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 274
Punkty reakcji
196
Czolgista12 napisał:
Piszesz jak troll teraz są ludzie których podniecają mężczyźni
Czy kolega jest może pedałem? Nie ma sie czego wstydzić! Tylko ja nie lubię pedałów którzy mówi że to oni a nie ja sa normalni którzy twierdzą że to ja im a nie oni mnie powinienem zazdrościć "partnerek"
.
Czolgista12 napisał:
Dlatego polska powinna zalegalizować związki partnerskie tej samej płaci jak bardziej cywilizowane kraje np.Czechy.
Może kolega wyjaśnić bo to chyba nie wszyscy forumowicze może rozumieją na czym ta wyższość cywilizacyjna Czech ma polegać zwłaszcza jakie autorytety tak twierdzą i ewentualnie wskazać inne na to dowody? Rąbanie w tyłek faceta zgodne z prawem to tak moim zdaniem żenujący dowód na te rzekomą wyższość.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Kibic Polski napisał:
Piszesz jak troll teraz są ludzie których podniecają mężczyźni
Czy kolega jest może pedałem? Nie ma sie czego wstydzić! Tylko ja nie lubię pedałów którzy mówi że to oni a nie ja sa normalni którzy twierdzą że to ja im a nie oni mnie powinienem zazdrościć "partnerek"
.
Czolgista12 napisał:
Dlatego polska powinna zalegalizować związki partnerskie tej samej płaci jak bardziej cywilizowane kraje np.Czechy.
Może kolega wyjaśnić bo to chyba nie wszyscy forumowicze może rozumieją na czym ta wyższość cywilizacyjna Czech ma polegać zwłaszcza jakie autorytety tak twierdzą i ewentualnie wskazać inne na to dowody? Rąbanie w tyłek faceta zgodne z prawem to tak moim zdaniem żenujący dowód na te rzekomą wyższość.
Ja jestem hetero, ale nie mam nic do innych orientacji seksualnych , jak są to niech sobie będą nie mój problem . Drugą kwestią obie orientacje nie są ani lepsze ani gorsze , sa poprostu inne.
Ale co mają autorytety w Czechach poprostu zmiana prawa by ułatwiło życie w wielu kwestiach osobą z inną orientacją (prawo spadkowe , rodzinne, majątku we itp.).
Poza tym brak tolerancji przejawia się czasem w patologicznych sytuacjach typu była kiedyś sytuacja, że jakiś chłopak nie był homo ale był gnębiony, że jest gejem i popełnił samobojstwo .
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Długo mnie nie było i jak widać niewiele mnie ominęło. Ruch na Forum jest jeszcze mniejszy niż był 2 miesiące temu...


Może to zabrzmi brutalnie, ale kwestie socjologiczne czasem takie bywają. Homoseksualizm z punktu widzenia użyteczności społecznej jest kompletnie bezproduktywny. I to jest obiektywny fakt. Społeczeństwo aby funkcjonować potrzebuje wymiany pokoleniowej, zastępowalności, biologicznego napędu, który zapewnia rozwój i stabilizację, dlatego promuje dzietność i stwarza przywileje dla par heteroseksualnych w tym zakresie. Natomiast aby zaspokoić podobne potrzeby osób homoseksualny istnieje mnóstwo dróg na bazie umów cywilnoprawnych.


Kibic Polski napisał:
na czym ta wyższość cywilizacyjna Czech ma polegać zwłaszcza jakie autorytety tak twierdzą i ewentualnie wskazać inne na to dowody?

Od lat zadaję podobne pytania i jeszcze nigdy nie usłyszałam dobrej odpowiedzi. Jeśli to ma być jeden ze wskaźników wyższości cywilizacyjnej, to w takim razie antyczna Grecja tudzież Rzym musiały nas wyprzedzać o lata świetlne w kwestiach cywilizacyjny. Wszak w tamtych czasach wypadało wręcz mieć skłonności homoseksualne. Ba, nawet homoseksualnego kochanka gdy się było w heteroseksualnym związku. "Ideał nowoczesności".


Czolgista12 napisał:
Drugą kwestią obie orientacje nie są ani lepsze ani gorsze , sa poprostu inne

Heteroseksualizm osobników odpowiada za przedłużenie gatunku. Homoseksualizm z przyczyn oczywistych - nie. Co jest w tym przypadku "lepsze" a co "gorsze" to zależy jaką perspektywę się przyjmie. Choć tak naprawdę tutaj nie ma rzeczy lepszych czy gorszych. Homoseksualizm po prostu zdarza się w przyrodzie, to ukierunkowanie popędu seksualnego na osobnika tej samej płci.


Czolgista12 napisał:
W Polsce jest większy problem z uzależnieniami oraz zatruciami niż w krajach, gdzie jest częściowa legalizacja środków odurzających typu Holandia, Niemcy itp..

Ale jeśli chodzi o zgony to Holandia i Niemcy są przed nami, notując odpowiednio 16 i 22 przypadki na 1 mln mieszkańców. U nas jest to 9. A średnia UE to 21,3.
Dane z raportu EMCDDA przy UE za rok 2017.
http://www.emcdda.europa.eu/system/files/publications/4541/TDAT17001PLN.pdf

2chm4ja.jpg
 
S

serwor

Guest
Pagrypsna napisał:
Homoseksualizm jest jak najbardziej normalną reakcją, tak jak heteroseksualizm.
Jakby była normalna to by nie dotyczyła 1-2 % ludzi. To dewiacja ale w zasadzie mało grożna. Przynajmniej teraz gdy jest tak mało popularna.
Ale gdyby była bardziej popularna to zagrażało by to przetrwaniu ludzkości.
Liberałowie typu Soroz popierają wszystkie dewiacje bo doszli do wniosku że na ziemi jest za dużo ludzi i próbują jakoś to zmienić.
Miedzy innymi popierając rózne dewiacje.


pan k napisał:
Prawidłowe relacje miłosne . 1 Poznanie siebie i chodzenie na Randki . 2 Macanie i Pocałunki bez pełnego aktu seksualnego a skrajnym przypadku tylko akty zastępujące pełny stosunek . 3 Oświadczyny i ustalenie daty ślubu a wtedy do śluby życie w celibacie nawet jeśli już to robili
Wiesz panie K to tak trochę jak w islamie, no może trochę łagodniej ale domyślam się żeb to pod publiczkę a tak naprawdę poszedłbyś po bandzie i sprawdzał byś dziwictwo przed ślubem, ciekawe czy tylko kobietom.



Bianka napisał:
Długo mnie nie było i jak widać niewiele mnie ominęło. Ruch na Forum jest jeszcze mniejszy niż był 2 miesiące temu...
Tak naprawdę nie ma ruchu . jak wspominam czasy z 2007, 2008 roku to........... Co parę minut była odpowiedz i jesli ktoś nie zaglądał z 2 godziny to miał w 1 temacie kilkanascie nowych postów.

Ale to se ne wraci..... szkoda. No ale te forum padło w momencie gdy zabrali negatywy! Ja chciałem mieć ich mnóstwo..... a oni to zniszczyli!
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
W Polsce coffee shopy?
Oczywiście, jak wchodziły dopalacze, masz krótką pamięć, co?



serwor napisał:
Tak naprawdę nie ma ruchu . jak wspominam czasy z 2007, 2008 roku to........... Co parę minut była odpowiedz i jesli ktoś nie zaglądał z 2 godziny to miał w 1 temacie kilkanascie nowych postów. Ale to se ne wraci..... szkoda. No ale te forum padło w momencie gdy zabrali negatywy! Ja chciałem mieć ich mnóstwo..... a oni to zniszczyli!
Zawitaj na wykop, będzie to samo.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
człowiek podporządkowany użyteczności społecznej ? ciekawa teoria

czyli człowiek musi być podporządkowany idei społecznej, jest tylko trybikiem wykonującym odgórne nakazy, coś jakby taśma w fabryce
jest to generalnie zasada właściwa systemom typu sowieckiego, tam jednostka to nic bo liczą się masy
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Bianka napisał:
Długo mnie nie było i jak widać niewiele mnie ominęło. Ruch na Forum jest jeszcze mniejszy niż był 2 miesiące temu...


Może to zabrzmi brutalnie, ale kwestie socjologiczne czasem takie bywają. Homoseksualizm z punktu widzenia użyteczności społecznej jest kompletnie bezproduktywny. I to jest obiektywny fakt. Społeczeństwo aby funkcjonować potrzebuje wymiany pokoleniowej, zastępowalności, biologicznego napędu, który zapewnia rozwój i stabilizację, dlatego promuje dzietność i stwarza przywileje dla par heteroseksualnych w tym zakresie. Natomiast aby zaspokoić podobne potrzeby osób homoseksualny istnieje mnóstwo dróg na bazie umów cywilnoprawnych.


na czym ta wyższość cywilizacyjna Czech ma polegać zwłaszcza jakie autorytety tak twierdzą i ewentualnie wskazać inne na to dowody?
Od lat zadaję podobne pytania i jeszcze nigdy nie usłyszałam dobrej odpowiedzi. Jeśli to ma być jeden ze wskaźników wyższości cywilizacyjnej, to w takim razie antyczna Grecja tudzież Rzym musiały nas wyprzedzać o lata świetlne w kwestiach cywilizacyjny. Wszak w tamtych czasach wypadało wręcz mieć skłonności homoseksualne. Ba, nawet homoseksualnego kochanka gdy się było w heteroseksualnym związku. "Ideał nowoczesności".


Drugą kwestią obie orientacje nie są ani lepsze ani gorsze , sa poprostu inne
Heteroseksualizm osobników odpowiada za przedłużenie gatunku. Homoseksualizm z przyczyn oczywistych - nie. Co jest w tym przypadku "lepsze" a co "gorsze" to zależy jaką perspektywę się przyjmie. Choć tak naprawdę tutaj nie ma rzeczy lepszych czy gorszych. Homoseksualizm po prostu zdarza się w przyrodzie, to ukierunkowanie popędu seksualnego na osobnika tej samej płci.

W Polsce jest większy problem z uzależnieniami oraz zatruciami niż w krajach, gdzie jest częściowa legalizacja środków odurzających typu Holandia, Niemcy itp..
Ale jeśli chodzi o zgony to Holandia i Niemcy są przed nami, notując odpowiednio 16 i 22 przypadki na 1 mln mieszkańców. U nas jest to 9. A średnia UE to 21,3.
Dane z raportu EMCDDA przy UE za rok 2017.
http://www.emcdda.europa.eu/system/files/publications/4541/TDAT17001PLN.pdf

2chm4ja.jpg


Mam dziewczyne , ale nie chce mieć dzieci, a jestem hetero, więc nie trzeba być Homoseksualistą by nie było wymiany pokoleń. To nie ma nic do rzeczy , ponoeważ osób o orientacji homo jest generalnie tylko kilka procent społeczeństwa jest to mniejszość społeczna , nie mająca zbytniego wpływu na wymiane pokoleń rozrodczość.
Troche tezy masz jak z czasów komunizmu. Normą każdego obywatela jest mieć 3 dzieci jeżeli będziesz miała mniej to trafiasz do obozu pracy w końcu musisz być przydatna dla społeczeństwa hehe :D
glowonog napisał:
W Polsce coffee shopy?
Oczywiście, jak wchodziły dopalacze, masz krótką pamięć, co?

serwor napisał:
Tak naprawdę nie ma ruchu . jak wspominam czasy z 2007, 2008 roku to........... Co parę minut była odpowiedz i jesli ktoś nie zaglądał z 2 godziny to miał w 1 temacie kilkanascie nowych postów. Ale to se ne wraci..... szkoda. No ale te forum padło w momencie gdy zabrali negatywy! Ja chciałem mieć ich mnóstwo..... a oni to zniszczyli!
Zawitaj na wykop, będzie to samo.
Mniejsza o to co było, ale po zakazaniu dopalaczy znacznie wzrosły zatrucia tymi substancjami. Ponieważ producenci ciągle zmieniają ich skład a Ci co je biorą przez to nie muszą się martwić, że będą mieli problemy prawne z posiadania ich , bo ciagle nowe sa dopalacze i nie ma ich jeszcze na liscie zakazanych.

Legalizując mniej szkodliwe substancje odurzające typu marihuana powoduje to że mniej ludzi sięgnie po te bardziej szkodliwe, z tego co czytałem kiedyś nawet same statystyki to potwierdzają.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
Mniejsza o to co było, ale po zakazaniu dopalaczy znacznie wzrosły zatrucia tymi substancjami. Ponieważ producenci ciągle zmieniają ich skład a Ci co je biorą przez to nie muszą się martwić, że będą mieli problemy prawne z posiadania ich , bo ciagle nowe sa dopalacze i nie ma ich jeszcze na liscie zakazanych.
Czy Ty nie rozumiesz, że kiedyś każdy gimnazjalista szedł do coffee shopu i kupował trutkę na szczury, którą potem wciągał / palił / nie wiem, co się z tym robi?

Teraz się tak nie da, więc jest lepiej.

Co do tego wzrostu - daj statystyki, to uwierzę.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Herbatniczek napisał:
człowiek podporządkowany użyteczności społecznej ? ciekawa teoria czyli człowiek musi być podporządkowany idei społecznej, jest tylko trybikiem wykonującym odgórne nakazy, coś jakby taśma w fabryce jest to generalnie zasada właściwa systemom typu sowieckiego, tam jednostka to nic bo liczą się masy
Herbatniczku zaopatrz się w jakąś książkę do antropologii lub socjologii i będziesz wiedział, że społeczeństwo składa się z wolnych jednostek, które są zależne od siebie. I owa zależność sprawia, że człowiek jest gatunkiem społecznym, tworzy grupy i w nich funkcjonuje. To ma się nijak do idei równości społecznej, socjalistycznej, sowieckiej, komunistycznej. Jakość mojego życia w grupie zależna jest od mojego zaangażowana, wykształcenia, pracy, a przede wszystkim własności, co oddziałuje na moje otoczenie, i im więcej osób podnosi standardy swojego życia, tym bardziej rośnie dobrobyt społeczny i postępuje rozwój cywilizacyjny. Systemy sowieckie się zapadają, bo owe mechanizmy są odwrócone. Ponadto przywileje nie uzyskuje się za darmo. W systemach sowieckich to centrala ustala kierunki sterując masami, zwykle wbrew naturalnym dla człowieka mechanizmom. Dlatego takie systemy są utopijne.
Podobnie sytuacja ma się z demografią, co zresztą dobitnie widać w Europie.

A skoro zahaczyłeś o komunizm w kontekście osób homoseksualnych, to warto sprawdzić jakie ideologie są zaangażowane w ten temat.

Płeć kulturowa, teoria queer, gender studies, teoria krytyczna, to wszystko na sztandarach noszą środowiska komunistyczne, socjalistyczne i tzw. "nowa lewica" oraz osoby odwołujące się do zachodnich teoretyków neomarksizmu Instytutu Badań Społecznych we Frankfurcie.
https://rownosc.info/dictionary/queer-teoria-queer/
https://rownosc.info/dictionary/gender-studies/

Partia Razem wspiera wszystkie tęczowe ruchy, które na swoich manifestacjach domagają się m.in.:
- Małżeństwa i związki partnerskie dla wszystkich, niezależnie od płci.
- Ułatwienia w procesie medycznym i prawnym potwierdzenia płci dla osób trans.
http://partiarazem.pl/2018/07/i-marsz-rownosci-w-opolu/

Aktywiści tych ruchów chodzą potem na marsze komunistów, gdzie powiewają czerwone flagi, sierpy, młoty, koszulki z Marksem i inne badziewie:

https://www.youtube.com/watch?v=BFFIfHyurzc


Jeśli brakuje obiektywnego postrzegania użyteczności społecznej ws. seksualnych to otwiera się furtkę dla całego szeregu różnych odmian i zaburzeń popędu seksualnego w tym m.in. dla pedofilii. Środowiska polityczne, które biorą na sztandary prawa pedofilów domagające się obniżenia a nawet zniesienia granicy wieku legalnego współżycia - już się dążyły pojawić. Ostatnio Wyborcza tak niewinnie i w ramach recenzji książki otwiera Okno Overtona podobnie jak jakiś czas temu Jan Hartman w tej sprawie kazirodztwa i pyta:
https://pbs.twimg.com/media/DjnkARZWsAAOuil.jpg

Dlatego drogi Herbatniczku, tak czasem użyteczność społeczna jest jedynym obiektywnym kryterium by zapobiec m.in. legalizacji skrajnych patologii.




Czolgista12 napisał:
Mam dziewczyne , ale nie chce mieć dzieci, a jestem hetero, więc nie trzeba być Homoseksualistą by nie było wymiany pokoleń. To nie ma nic do rzeczy , ponoeważ osób o orientacji homo jest generalnie tylko kilka procent społeczeństwa jest to mniejszość społeczna , nie mająca zbytniego wpływu na wymiane pokoleń rozrodczość.

Piszemy tutaj w kontekście przywilejów, taki rzuciłeś wątek. To czy chcesz dzieci czy nie, to Twoja prywatna sprawa. Ale by zachęcić osoby wahające się, to państwo stwarza pewne przywileje, stwarza warunki, z których możesz skorzystać ale nie musisz. Jest tak? No jest. A co do homoseksualistów, to część chciałaby mieć dzieci. Z przyczyn technicznych nie mogą - dwa plemniki nie dają zygoty, podobnie jak dwie komórki jajowe. Potrzebują zatem trzeciej osoby lub adopcji czyli tak jak osoby bezpłodne. I owa bezpłodność nie jest wynikiem choroby a orientacji, która z definicji nie daje nadziei na samodzielne posiadanie potomstwa. Jak już wspomniałam, przywileje jakie mają małżeństwa nie są bezwarunkową gwarancją, nie są też konieczne, ale istnieją i z czegoś wynikają. Wszystko inne można śmiało załatwić za pomocą umów cywilnoprawnych, również potrzeby osób homoseksualnych.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
glowonog napisał:
Mniejsza o to co było, ale po zakazaniu dopalaczy znacznie wzrosły zatrucia tymi substancjami. Ponieważ producenci ciągle zmieniają ich skład a Ci co je biorą przez to nie muszą się martwić, że będą mieli problemy prawne z posiadania ich , bo ciagle nowe sa dopalacze i nie ma ich jeszcze na liscie zakazanych.
Czy Ty nie rozumiesz, że kiedyś każdy gimnazjalista szedł do coffee shopu i kupował trutkę na szczury, którą potem wciągał / palił / nie wiem, co się z tym robi?

Teraz się tak nie da, więc jest lepiej.

Co do tego wzrostu - daj statystyki, to uwierzę.
No własnie wiek ludzi spożywających dopalacze spada, slyszalem ze kiedys były to zazwyczaj osoby od 25 roku w gore które to spożywało a teraz słyszałem że juz nawet nastolatkowie biorą dopalacze. Dopalacze są dużo bardziej nie zdrowe i niebezpieczne niż marihuana.
Bianka napisał:
człowiek podporządkowany użyteczności społecznej ? ciekawa teoria czyli człowiek musi być podporządkowany idei społecznej, jest tylko trybikiem wykonującym odgórne nakazy, coś jakby taśma w fabryce jest to generalnie zasada właściwa systemom typu sowieckiego, tam jednostka to nic bo liczą się masy
Herbatniczku zaopatrz się w jakąś książkę do antropologii lub socjologii i będziesz wiedział, że społeczeństwo składa się z wolnych jednostek, które są zależne od siebie. I owa zależność sprawia, że człowiek jest gatunkiem społecznym, tworzy grupy i w nich funkcjonuje. To ma się nijak do idei równości społecznej, socjalistycznej, sowieckiej, komunistycznej. Jakość mojego życia w grupie zależna jest od mojego zaangażowana, wykształcenia, pracy, a przede wszystkim własności, co oddziałuje na moje otoczenie, i im więcej osób podnosi standardy swojego życia, tym bardziej rośnie dobrobyt społeczny i postępuje rozwój cywilizacyjny. Systemy sowieckie się zapadają, bo owe mechanizmy są odwrócone. Ponadto przywileje nie uzyskuje się za darmo. W systemach sowieckich to centrala ustala kierunki sterując masami, zwykle wbrew naturalnym dla człowieka mechanizmom. Dlatego takie systemy są utopijne.
Podobnie sytuacja ma się z demografią, co zresztą dobitnie widać w Europie.

A skoro zahaczyłeś o komunizm w kontekście osób homoseksualnych, to warto sprawdzić jakie ideologie są zaangażowane w ten temat.

Płeć kulturowa, teoria queer, gender studies, teoria krytyczna, to wszystko na sztandarach noszą środowiska komunistyczne, socjalistyczne i tzw. "nowa lewica" oraz osoby odwołujące się do zachodnich teoretyków neomarksizmu Instytutu Badań Społecznych we Frankfurcie.
https://rownosc.info/dictionary/queer-teoria-queer/
https://rownosc.info/dictionary/gender-studies/

Partia Razem wspiera wszystkie tęczowe ruchy, które na swoich manifestacjach domagają się m.in.:
- Małżeństwa i związki partnerskie dla wszystkich, niezależnie od płci.
- Ułatwienia w procesie medycznym i prawnym potwierdzenia płci dla osób trans.
http://partiarazem.pl/2018/07/i-marsz-rownosci-w-opolu/

Aktywiści tych ruchów chodzą potem na marsze komunistów, gdzie powiewają czerwone flagi, sierpy, młoty, koszulki z Marksem i inne badziewie:

https://www.youtube.com/watch?v=BFFIfHyurzc


Jeśli brakuje obiektywnego postrzegania użyteczności społecznej ws. seksualnych to otwiera się furtkę dla całego szeregu różnych odmian i zaburzeń popędu seksualnego w tym m.in. dla pedofilii. Środowiska polityczne, które biorą na sztandary prawa pedofilów domagające się obniżenia a nawet zniesienia granicy wieku legalnego współżycia - już się dążyły pojawić. Ostatnio Wyborcza tak niewinnie i w ramach recenzji książki otwiera Okno Overtona podobnie jak jakiś czas temu Jan Hartman w tej sprawie kazirodztwa i pyta:
https://pbs.twimg.com/media/DjnkARZWsAAOuil.jpg

Dlatego drogi Herbatniczku, tak czasem użyteczność społeczna jest jedynym obiektywnym kryterium by zapobiec m.in. legalizacji skrajnych patologii.




Mam dziewczyne , ale nie chce mieć dzieci, a jestem hetero, więc nie trzeba być Homoseksualistą by nie było wymiany pokoleń. To nie ma nic do rzeczy , ponoeważ osób o orientacji homo jest generalnie tylko kilka procent społeczeństwa jest to mniejszość społeczna , nie mająca zbytniego wpływu na wymiane pokoleń rozrodczość.
Piszemy tutaj w kontekście przywilejów, taki rzuciłeś wątek. To czy chcesz dzieci czy nie, to Twoja prywatna sprawa. Ale by zachęcić osoby wahające się, to państwo stwarza pewne przywileje, stwarza warunki, z których możesz skorzystać ale nie musisz. Jest tak? No jest. A co do homoseksualistów, to część chciałaby mieć dzieci. Z przyczyn technicznych nie mogą - dwa plemniki nie dają zygoty, podobnie jak dwie komórki jajowe. Potrzebują zatem trzeciej osoby lub adopcji czyli tak jak osoby bezpłodne. I owa bezpłodność nie jest wynikiem choroby a orientacji, która z definicji nie daje nadziei na samodzielne posiadanie potomstwa. Jak już wspomniałam, przywileje jakie mają małżeństwa nie są bezwarunkową gwarancją, nie są też konieczne, ale istnieją i z czegoś wynikają. Wszystko inne można śmiało załatwić za pomocą umów cywilnoprawnych, również potrzeby osób homoseksualnych.

Ale to jest brak możliwości prawej a nie zachęcanie bardziej pod przymus to idzie (jeżeli nie będziesz hetero to nie masz pełni praw rodzinnych) , a państwo powinno dbać by w Polsce dobrze czuły się wszystkie grupy społeczne oraz orientacje. Wchodzą tu kwestie dziedziczenia i spadków, kwestie majątkowe , ogólna tolerancja do tego że ktoś jest inny, a legalizacja by to regulowała.
Dzietność tu nie ma nic do rzeczy bo nawet obecnie jest niż demograficzny. Poza tym jak ktoś będzie chciałbyĆ homo to i tak będzie nie zależnie czy bedzie takie prawo czy inne... , prawo ma tylko ułatwić życie w polsce a co za tym idzie dobre tego typu prawo może nawet częściowo w małym procencie zmniejszyć emigracje ludzi do europy zachodniej. Dużo jest aspektów życia takich przez które ludzie emigrują nie tylko pieniądze.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
No własnie wiek ludzi spożywających dopalacze spada, slyszalem ze kiedys były to zazwyczaj osoby od 25 roku w gore które to spożywało a teraz słyszałem że juz nawet nastolatkowie biorą dopalacze. Dopalacze są dużo bardziej nie zdrowe i niebezpieczne niż marihuana.
STATYSTYKI POR FAVOR
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
pan k napisał:
Rozczarował mnie brak walki o kulturę i Chrześcijaństwo a szczególnie
brak próby wyzwolenia mediów od okupacji Niemieckiej.
Początek był bardzo pozytywny .
Zabrali pieniądze Gazecie Wyborczej i Newsweekowi Polska ,
zabrali pieniądze festiwalowi Malta ,ustawa dekomunizująca
Polskie miasta .
Później porażka i jedynie wierni i Ruch Narodowy
uratowali godność społeczeństwa.
Bez problemu mogli zakazać sztuki klątwy i wydalić
Chorwata odpowiedzialnego za tą sztukę .
Nie zrobili niczego i jedyny protesty zlikwidowały tą sztukę .
Najbardziej oburza brak prób zablokowania wstępu na Jasną
Górę Paradę równości.
Celem tej parady była zniewaga świętego miejsca i kreowania
zamieszek w tym miejscu a ryzyko wykreowania
zamieszek było spore.
Władza miasta nie powinny się zgadzać na tą trasę i
zignorowały fakt odbywania pielgrzymek a mają
prawo do szanowania wiary i zablokowania wynaturzeń na
które zostali na rażeni .
Wojewoda miał pełne prawo skrócić trasę marszu
a służby powodu zamieszek skrócić trasę .
Pomimo prowokacji i te osoby nie mają prawa powodu swoich zachowań
wchodzić na teren świętego miejsca zignorowano to i jedynie
wierni i Ruch Narodowy nie pozwoli patologii wykreować zamieszek .
Przypadku Meczetu te osoby nie odważyły by się przejść i
to samo powinno obowiązywać przypadku świętych miejsc dla
Chrześcijaństwa .
Brak edukacji która chroniła by dzieci homo pomysłami.
Obecna edukacja seksualna jest porażką i pozwala Grupie Ponton
skazić dzieci homo pomysłami a później skazić że istnieją więcej niż dwie płcie .
Każdy może sobie ją wybrać.
Później wmówienie dzieciom że mogą sobie wybrać płeć i wtedy
podawanie im leków blokujących dojrzewanie.
Normalna edukacja powinna przekazywać wiedze o budowie organów i procesie
powstania życia .
Później po biologii narzuca istnieje jednej prawidłowej orientacji i wbicie do głowy
że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny a homo zachowania
przechodzą po naturalnym akcie a jeśli nie przejdą to ma obowiązki wobec rodu , rasy i państwa.
Dzięki temu ma pełne prawo należeć do Narodu Polskiego i wbicie sobie słów Romana które pomogą mu
porzucić homo zachowania i wykonać naturalne akty cielesne zwiększające i gwarantujące istnienie rodu , Narodu i rasy .
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.
Bo im szersza strona mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój.
Z drugiej strony, im wyższy jest stopień mego rozwoju moralnego, tym więcej nakazuje mi w tym względzie sama miłość własna.
  • Źródło: Myśli nowoczesnego Polaka, 1903
Dla dzieci nie pewnych swojej seksualności i dla ochrony dzieci przed
homo zachowaniami grupa wsparcia i rodzice mogą skierować na tą grupę
dzieci.
Państwo powinno opłacać grupę wsparcia by chronić dzieci przed
ulegnięciem homo zachowaniom .
Ta grupa wsparcia ma zadanie pomóc wyjść homo zachowań i narzuć
normalne relacje seksualne . Dodatkowo
kurs męskości dla chłopców a dla kobiet kurs kobiecości dla dziewczyn.
Obóz dietetyczny dla grubych dzieci .
Skandalem jest brak finansowania grup wparcia które pozwalają porzucić i chronią
przed zachowaniami homo dzieci.
Tym programie biorą udział rodzice.
Odkrywają dlaczego występują te zachowania a później przed końcem kursu
zapowiedz wyrzucenia i zakazu wstępu do domu za takie zachowania i dodatkowo
normalna wspólnota religijna powinna wykluczać za takie zachowania i wizyta kapłana która zapowiada
wykluczenie za te zachowania i grupa wsparcia pozwala być nadal wspólnocie i rodzinie .
USA religijne regiony a dawniej większość kraju organizowała takie kursy.
Społeczności zostają wartościowe jednostki a jednostki antyspołeczne mieszkają po za terenem
wspólnoty lub wyprowadzka do miejsc gdzie tolerują te zachowania i mieszka dzielnicy dla tej grupy.
Rodzina i wspólnota po wykluczeniu nie utrzymuje kontaktów z tą osobą .
Brak narzucenia szkołach odpowiedniego ubrania.
Większość nastolatek nie potrafi się ubrać do szkoły.
Ubiera się sposób wyuzdany i ten sposób prowokują seksualnie
chłopców i naraża je na przemoc seksualną a to powoduje
że nie mogą się skupić na nauce a szczególnie jeśli siedzi przed
nim .
Szkoły powinny mieć prawny obowiązek narzucić skromny ubiór.
Jeśli przyjdzie nie odpowiednio ubrana to musi nosić fartuch a
przypadku jeśli posiada spore piersi obowiązek jeśli pogoda pozwala
nosić płaszcz zasłaniający je bo szczególnie prowokuje i wszystkie
czynności które robi mają skojarzenia seksualne i nawet jak je
lub pije .
Spódnica powinna zasłaniać połowę nóg.
To pozwolić narzuć do zdobywania wiedzy i ogranicza przestępstwa seksualne .
Dlatego państwo powinno sponsorować za zgodą rodziców lub sądu dla
nieletnich pas cnoty dla nastolatek i pomaga ojcu chronić je przed wyuzdaniem .
Państwo powinno ułatwiać i pomagać chronić przyzwoitość kobiet i
chronić je przed przemocą seksualną i noszenie go przed wyjazdem
na kolonie lub wycieczkę .
Filmy i seriale a szczególnie dla dzieci nie powinny pokazywać żadnych wątków
gejowskich a szczególnie wmawiać że para gejów może wychowywać dziecko.
Ta produkcja ma zakaz pokazywania przez telewizję i żadna stacja która ma Polską
wersje nie go pokazać a ignorowanie zakazu wymusza na dostawcach kablówek pozbycie się tego kanału.
Te kanał jeśli chce działać musi pozbyć się tej produkcji , usunąć te wątek lub zmienić tłumaczenie
które ukryje ten fakt.
Zmienić wygląd postaci a szczególnie zmniejszyć kobiece piersi jeśli produkcja
jest skierowana do dzieci.
Inne kraje bronią własne dzieci np Australia zakazała odcinka którym różowa świnia przyjaźni
się pająkiem a tym kraju pająki stanowią zagrożenie .
Żadnej reakcji na bajkę kreującą dwóch facetów jako parę i rodzinę .
Takie osoby są wyuzdane i sadystyczne.
Dlatego Obozach Sowieckich i Nazistowskich pełnili funkcje kapo a dzisiaj
zwykłych więźniach kwitnie homo burdel i przemoc seksualna .
Dzieci powinny być chronione przed takim zachowaniami i wysyłane
przez szkołę lub rodziców przed tym skłonnościami do grupy wsparcia .
Jeśli będą ignorować zakaz praktyk gejowskich trafią za karę do izolatki
o chlebie i wodzie .
Chroni to społeczeństwo przed ulegnięciem tęczowym pomysłom które wielbi Merkel
i Islamizacją Polski .
Europa przez wielbienie tęczowych pomysłów uległa Islamizacji.
Widać to Skandynawii społeczeństwie Dumny Wikingów i Niemcy
dawne społeczeństwo Dumnych Germanów i Prusaków .
 
Do góry