Jak oceniać rząd PiS?

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widać ktoś ma pragnienie wyżycia się na kimś żeby nazywać kogoś matołem, albo podkreślić swoją wybitną inteligencję żeby kogoś oskarżyć że pisze bzdury

każdy ma prawo do swojej wersji zdarzeń, pozdrawiam Krzysztofie
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
każdy ma prawo do swojej wersji zdarzeń, pozdrawiam Krzysztofie
A ja Ciebie nie pozdrawiam a jedynie pytam czy upoważniłeś I love PiS żeby sobie Twoim nickiem "gębę wycierał " ?



kssyrztofff napisał:
Piszesz takie same bzdury jak Herbatniczek. Na niczym się nie znasz i piszesz.
Nie zwróciłeś uwagi na ten wpis? Czy to jest może normalne czyjeś zachowanie? Jakoś ja nie tęsknie za tym kretynem. To czemu ten idiota nie pozwoli mi zapomnieć o sobie? Tobie brakuje jaj czy intelektu żeby jemu żeby
za takie zachowanie uwagę zwrócić? Ciekaw jestem też oceny takiego zachowania przez Admina gdy się już obudzi. Czy tu niedługo będzie można komuś nasrać pod fałszywym profilem na głowę?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Herbatniczek napisał:
widać ktoś ma pragnienie wyżycia się na kimś żeby nazywać kogoś matołem, albo podkreślić swoją wybitną inteligencję żeby kogoś oskarżyć że pisze bzdury każdy ma prawo do swojej wersji zdarzeń, pozdrawiam Krzysztofie
Czasami trzeba zrobić cos bardzo dziecinnego, coś bardzo kretyńskiego, cos bardzo płytkiego by = na własnej skórze sparawdzić czyjąś reakcję i fakt z kim ma się do czynienia.
Herbatniczku, dorosły i dojrzały człowiek uśmiechnął by się, zlał temat ciepłym moczem, wpakował delikwentów na listę ignorowanych i ... zapomniał.
Dziecinada natomiast będzie kręcić afery, udawać poszkodowanych, wyzywać, bluzgać i podobnie. Dlaczego?
Co drugie słowo kolegi Krzysio to kretyn, debil, idiota...
i problem tylko w tym iż tylko kretyn, idiota i debil reaguje na zaczepki. Dorosły człowiek prędzej czy później zdaje sobie sprawę iż siedzi przy stole z gorzałą z dziećmi które właśnie oderwały się od piaskownicy.

Krzysiu....

Dziecinadę kolegów można poznać nie po tym że napisałem sobie dwa posty z innego nicku (w celu sprawdzenia czy spotkam się z dziecinną reakcją) lecz po tym iż KOLEDZY od xxx czasu nie potrafią zrozumieć
faktu iż każdy CZŁOWIEK ma prawo do własnego zdania, własnych przemyśleń, teorii itp.
Czytając wypowiedzi kolegów gołym okiem widać próbę narzucenia komuś czyjegoś zdania w wieluuuu tematach.
Opór przed takowym kończy się zazwyczaj wyzwiskami, bluzganiem i wyciąganiem histroii z przeszłości wraz z dopisywaniem do tego dziwnych bajek.
Ile razy na forum z "ust" kolegów padły słowa: pewnie Cie nie stać; debil; idiota; kretyn i masa innych dziwnych farmazonów??
I teraz admin który pewnie ma już pełną skrzynkę PRZEDZIWNYCH raportów ma uczestniczyć w tym wszystkim?
A to co?
Kolegom jajka jeszcze nie obrosły że na skargi lata się do szefów?
Sami sobie koledzy nie potrafią poradzić ze zwykłym tekstem na ekranie?
I w życiu realnym koledzy też tak mają że jak źle się dzieje to biegnie się z płaczem do tatusia a dzieje się źle wtedy gdy inni mają odmienne zdanie w wielu tematach?

Ja nie z pierwszej łapanki krzysiu bym się komuś podporządkował a ty i ten drugi od xxx czasu o to walczycie.
Nie potrafisz w nerwach nawet jednego postu na spokojnie napisać ...
I nikt tu sobie mordy Herbatniczkiem nie wyciera... bo tyle ile mam do niego szacunku nie ma tu chyba nikt.
Nie szukaj sobie na siłe obstawy i skończ raz na zawsze z bluzganiem ludzi bo ja naprawdę nie mam 15 lat byś mi w co dziesiątym poście jechał po garbie.
Dotarło czy jeszcze nie?

A Herbatniczek po wyjaśnieniach pewnie przyzna mi rację albowiem to był jedyny sposób by udowodnić Ci Krzysiu jaka jest róznica między normalnym i dorosłym człowiekiem czyli Herbatniczkiem
a np. Tobą! Kolega Herbatniczek zignorował atak i tyle. A z tobą jak? Wielkie żale?
Stanąłeś w obronie Herbatniczka - spoko - zrozumiałe ale dlaczego zatem jedziesz po innych?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zasadniczo nikogo do ignorowanych nie będę klasyfikował bo każdy człowiek wymaga szacunku


ktoś wskazuje że osoba trzecia pisze bzdury jak Herbatniczek, moim skromnym zdaniem w tym zdaniu jest kwestia ocena dotyczące inteligencji Herbatniczka, chyba że się mylę ale interpretacja logiczna i językowa swoje robi
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
1. ten ktoś to Ja
2. ocena inteligencji Herbatniczka? - raczej nie, poziom inteligencji przedstawiany przez Herbatniczka na forum nie podlega dyskusji
3. ocena inteligencji pozostałych uczestników sporu? - tak, taki był cel i wynik został przedstawiony w postaci kolejnych bluzgów i wyzwisk



kszyrztofff napisał:
Czy tu niedługo będzie można komuś nasrać pod fałszywym profilem na głowę?
Jaki fałszywy?
Fałszywy był przez PROXY - bez możliwości udowodnienia do kogo nick należy no i tez nikt a nikt by się do tego nie przyznał.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Pomijając dziecinadę z podszywaniem się pod nas to jednak, jak widać, chyba żyć się nie da bez czytania tego co wypisują ci zignorowani. To po co ignorujesz, jak potem czytasz to na fejkowych kontach? Gdzie tu sens, gdzie logika. Naucz się dyskutować. Nie każda dyskusja musi przebiegać tak jak sobie tego życzysz, nie mówiąc o tym, że nie każdy musi na wszystko narzekać tak jak ty. I to ty uciekasz w jakieś dziecinne ignory zamiast po męsku podjąć rękawice.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Czytanie owych postów to wyjątek o którym dobrze wiesz. Podjąć rękawice? Ale po co? By naczytać się jaki ze mnie debil, idiota, kretyn, bidak?
No i ... uciekam?
Nie , ja tylko cenię ciszę ...

Dobra bo nie mam czasu na pirtolenie. Dla mnie temat zamknięty. Ja Was nie czytam - Wy mnie nie komentujecie. Przejdzie taki układ czy też "aż za wiele"?
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Jak widzę post czyjkolwiek to komentuje jeśli czuję taką potrzebę i nie tylko dla komentowanego ale dla każdego biorącego udział w dyskusji.

Nie wnikam kto mnie ignoruję (a tym bardziej pseudo ignoruje).

Ale tak. Można wrócić do dyskusji o rządach PIS bo to ciekawsze. Ostatnio na tapecie była "Wisła" i mega lotnisko.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Czyli wniosek jest tylko jeden: wypadało by przestać myśleć - mysleć o czymkolwiek - czyli robić to co najczęściej robi Rząd.
Czy wtedy było by ok?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wszystkim głos odebrało po tym jak wódz narodu zarządził obniżki pensji, działacze PIS stoją w kolejce do banku i firm pożyczkowych po kredyty i pożyczki żeby oddać premie
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No demokracja w pełni.
Przy okazji Kaczyński zagrał na nosie opozycji. Jak tak piali (warto zauważyć - jak debile) o premiach to dostaną mniej kasiory. A jakby wygrali to będą musieli przeforsować bardzo złe wizerunkowo prawo zwiększające ich pensje (PISowi się to nie udało). Czyli z głupiej decyzji wyciągnął tylko korzyści ile się dało i to bez afery no bo przecież opozycja wraz ze swoimi żołnierzami z GW nie będą wypisywać, że za mało zarabiają.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zapominasz to posłach PIS, którzy grzecznie za wszystkim głosują za, i dostaną w nagrodę obniżki pensji, nie ma jak nagroda za dobrą pracę
a przecież to ministrowie nabrali premii a nie posłowie

a do tego ostatnie kwiatki - działalność Gowina, dofinansowanie dostała firemka założona 18 dni przed przetargiem, ale mieli doświadczenia hahahaha
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
zapominasz to posłach PIS,
Nie zapominam. Kaczyński zrobił co się dało jego zdaniem najlepszego zrobić. Zagrał na nosie opozycji, która jak rozumiem też musi stanąć w kolejce po kredyt. A Posłowie PIS to co mają zrobić? Nic nie zrobią bo też chcą zostać wybrani na kolejną kadencję, nie? No to chyba mają oczy i uszy i widzą słupki? Zresztą



Herbatniczek napisał:
ale mieli doświadczenia
A w warunkach przetargu było wymagane doświadczenie? I był przetarg czy zapytanie ofertowe poniżej kwot (nie znam tematu zbytnio, czytałem tylko jakieś farmazony bez konkretów, to o to zebranie na Narodowym chodzi?)?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
zagrał na nosie i opozycji i własnych działaczy PIS, jednego dnia daje im brać kasę bez problemu, upajać się publiczną kasą a drugiego każe oddawać. To też pokazuje kompletny brak wyczucia tych działaczy, dlaczego oni od początku brali te premie i nagrody skoro to naganne ???? czyżby działacze PIS to bezmyślne towarzystwo i jedyną widzę o tym co jest dobre i złe to posiada prezes ??? Przecież to chyba nie są owce i barany których zawsze musi pilnować pies i pastuch ??? co za kwalifikacje oni mają ???

poczytaj poczytaj, szczególnie o tym ze ta szybka firemka była jakoś dziwnie powiązana partyjnie z podmiotem decydującym o przyznaniu środków, oczywiście to przypadek ???
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
poczytaj poczytaj, szczególnie o tym ze ta szybka firemka była jakoś dziwnie powiązana partyjnie z podmiotem decydującym o przyznaniu środków, oczywiście to przypadek ???
Daj linka.
No powiązana czy nie to jedyna kwestia to czy usługa została wykonana prawidłowo i czy w cenach rynkowych?



Herbatniczek napisał:
kompletny brak wyczucia tych działaczy, dlaczego oni od początku brali te premie i nagrody skoro to naganne
Za PIS o PIS to się nie martw. Jestem pewien, że większy problem po tych decyzjach ma opozycja a nie PIS. No bo kasy mniej a zysku politycznego długofalowego nie widać - ludzie o tym szybko zapomną, a podczas kampanii nie tak znowu łatwo będzie zrobić filmik o rozpasaniu władzy (no bo PIS się zreflektował). PIS ma też mniej kasy, fakt, ale w perspektywie kolejne wygrane wybory.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie PIS się zreflektował a jedynie prezes, gdyby nie prezes brali by dalej, pokochali ten sport

powiązanie nie jest ważne ? a to ciekawe bo regularnie NIK w raportach wskazywał że to jest naganne
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
jedynie prezes
A po co są Prezesi?



Herbatniczek napisał:
powiązanie nie jest ważne ?
No mnie nijak to nie interesuje. Sam też kupuje po znajomości czyli sprawdzone i taniej (często o bliższej i dalszej rodziny). Problem w tym, że często w administracji publicznej "po znajomości" oznacza nie lepiej i nie taniej. Ale to są kompletnie dwa różne tematy. Sam "związek" w ogóle mnie nie rusza.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
prezes to takie ciekawe stanowisko które służy do wyboru kompetentnych działaczy, czyż nie ?
 
Do góry