Jak Myslicie ?

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
taki koleś to powinien sie golić i napewno nie zapuszczać takich włosków- obleśnie wyglada chłopczyk który zapuści sobie "kozią bródkę" a tak naprawdę na 5 włosków na krzyż...
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie gólcie się w tak wczesnym wieku !!!
Im szybciej zaczniecie się golić ,tym będziecie mieli w przyszłości z tym więcej problemów ! Będą wam rosły włosy coraz szybciej i coraz dłuższe i będziecie w sumie musieli się golić codziennie ! Co jest bardzo i to bardzo uciążliwe !
 

dzieffczynka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
525
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Noo jak chłopak ma zarost to znaczy ze jest dojrzały fizycznie itd. To chyba dobrze, nie? :p Mi sie to podoba :p
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
to zalezy od czlowieka bo jednemu jest dobrze w takim zaroscie a innemu nie bardzo :p
 

ktos

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie gólcie się w tak wczesnym wieku !!!
Im szybciej zaczniecie się golić ,tym będziecie mieli w przyszłości z tym więcej problemów ! Będą wam rosły włosy coraz szybciej i coraz dłuższe i będziecie w sumie musieli się golić codziennie ! Co jest bardzo i to bardzo uciążliwe !



no nie stety czy stety musiałem sie juz golic w wieku wlasnie 15!!! mialem juz juz dosc rozwiniety zarost i mosialem zacać to nie zalezało odemnie ( w tym momencie) no i mam 15 lat i gole sie 2 razy w ciagu tygodnia!!
 

Harvester

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
jak urosną takie dziewicze włosy na brodzie to trzeba je szybko ogolić bo to strasznie i śmiesznie zarazem wygląda. Ja nie zapomnę jak byłem w szpitalu ponad 3 tygodnie i zaczęły mi rosnąć pierwsze kłaczki. A że w szpitalu nie było nawet lustra w łazience to swoją facjatę z 15 półtoracentymetrowymi włoskami zobaczyłem dopiero po wypisie do domu. Niczym u chińskich mistrzów kung-fu tylko krótsze. Czym prędzej udałem się do sklepu nabyć maszynkę do golenia. Teraz nadal mam żadki zarost, ale bródkę da sie z tego wychodować. :)
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
ja lubić EMO. a EMO nie mieć zarostu. bo to być fe, be i w ogóle niefajne xD
 

Papa Smerf

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Wszystko zalezy od laski :D Ja wole sie ogolic moze bo mi przeszkadza jak cholera ale wszystko zalezy od Ciebie jezeli Ci to nie przeszkadza to nie gol :D Napewno komus sie podoba ale jak juz mowilem wszystko zalezy :D

Ps. Jasne to calkiem normalne. Ja mam od 14 roku zycia wiec juz troche przywyklem :D
 
Do góry