Jak mozna "stracic" tytul Miss USA

Status
Zamknięty.

opasa2006

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
kifer4, to Ty kiedykolwiek wątpiłeś w istnienie mądrych i pięknych kobiet? :mruga: Ale tak na serio - miała prawo wygłosić swoje zdanie i to jest jego problem, że nie potrafił się z tym pogodzić. To jest jakieś kurczowe trzymanie się własnych ideologii, żeby nie wmieszać się w tłum a i pewnie zdobyć popularność. Jednak trochę smutne...
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Dwie uwagi: Po pierwsze świat stanał na głowie i stało się jasne to, co było oczywiste - ludzie są głupi.

Druga sprawa to to, że niestety daleko mi do euforii - nie widzę szczególnych oznak zjawiska nazywanego mądrością u tej pani, nie twierdzę, że jest jej pozbawiona, jedynie że nie wynika wiele na ten temat z przytoczonych materiałów. Świeżo po materiale video pragnę jasno zaznaczyć, że nie twierdzę jakoby mądrych pań brakowało... Chociaż z pewnością "więcej" znaczy tutaj "lepiej".
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
O dziwo pokazali to dzisiaj w mediach, a wręcz nazwali polityczną poprawnością (Polsat) :mruga:

Dwie uwagi: Po pierwsze świat stanał na głowie i stało się jasne to, co było oczywiste - ludzie są głupi.
Pozostaje tylko mieć nadzieje na powrót do normalności.
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
O dziwo pokazali to dzisiaj w mediach, a wręcz nazwali polityczną poprawnością (Polsat) :mruga:


Pozostaje tylko mieć nadzieje na powrót do normalności.

Czasem odnoszę wrażenie, że tak było zawsze... że własnie to jest normalność... Biada temu światu.


Jakie są szanse, że "głupi" świat wpadnie na pomysł, aby stać się mądrym? Zakładając pełną kontrolę ludzkości nad jej stanem możnaby zadać i to, i podobne pytanie: Czy "mądry" świat mógłby zdecydować o przejściu na "głupi"? Czy mądrzy ludzie nie zapanowaliby w praktyce nad rozwojem wydarzeń, na który wpływa się - przynajmniej obecnie - na tak wiele sposobów? Wreszcie: skąd wziąłby się pierwszy głupiec? Dlaczego nie wypleniono by złych zmian, których byłby ucieleśnieniem? Trudno mi uwierzyć, że ludzie byli kiedykolwiek "mądrzy" :/ . Prędzej w ramach ewolucji coś takiego dopiero kiełkuje - w młodym pokoleniu nadzieja...
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Rozwaliła mnie tym, że będzie się za niego modlić :lol: (też bym mu tak powiedziała :p)
Za niedługo tolerancja będzie dla heteroseksualnych <_<
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Dobrze mu powiedziała z tym modleniem się. Nie można się zniżać do poziomu bloggera homoseksualisty. Widać tutaj ich "kulturę" jak na dłoni.
 

Tendencjusz

-- . .-. -.- ..- .-. -.--
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
1 602
Punkty reakcji
69
Rozwaliła mnie tym, że będzie się za niego modlić :lol: (też bym mu tak powiedziała :p )
Za niedługo tolerancja będzie dla heteroseksualnych <_<

No to kiedy parada? W tym świecie jest tak, że mają ci, którzy sobie biorą. Stąd musimy wszcząć jakieś strawne akcje dążące do ustabilizowania naszej pozycji na pożądanym poziomie. Piszę "strawne" ponieważ naturalnie muszą mieć odbiorców i być dla nich zrozumiałe. Zupełnie wstępne i testowe: Kto pisze się na tworzenie bloga o (nie)poprawności politycznej?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Zalosny ten bloger. Jego mina kiedy powiedziala mu prosto z mostu co mysli o tych "malzenstwach" - bezcenna.

To jest niestety obraz tej jednostronnej tolerancji nastawionej na ich wlasna emancypacje.

PS: To juz bylo poruszone wczesniej w absurdach politycznej poprawnosci :)
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Homoseksualista jurorem konkursu piękności? Oryginalnie... :bag:
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Zawsze uważałam że Ameryka to pokręcony kraj i wszystko tam jest możliwe
dokładnie, kiedyś czytałem ze babka dostała kulę w głowę na wylot przyjechała policja a ta z ręcznikiem na głowie kolesiowi kawę zaparzyła:) tam wszystko sie dzieje:) ale to porażka żeby gej oceniał w konkursie piękności kobiet:D
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Przedstawianie jury na takich konkursach trwa dość długo bo jest ich tam sporo.
Tak przyszło mi do głowy że można tam upchnąć cały przekrój społeczeństwa, wybór byłby obiektywniejszy
Wszak najbardziej zainteresowani wdziękami miss są więźniowie i młódź szkolna, a ich akurat tam nie ma wcale!
Powinniśmy zorganizować wybory na jurorów w odpowiednich proporcjach statystycznych mniejszości które nie mieściłyby się w procencie przypadającym na jednego członka jury miały by zagwarantowane miejsce kosztem tych nie wyróżniających się.
Należało by też zająć się sprawą missek!!!
Dlaczego inne (nie powiem brzydsze bo wszystkie są piękne) panie i panny są pozbawiane szans na tytuł?
Być może kandydatki powinno się wyłaniać przez wybory lub losowanie?
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Przedstawianie jury na takich konkursach trwa dość długo bo jest ich tam sporo.
Tak przyszło mi do głowy że można tam upchnąć cały przekrój społeczeństwa, wybór byłby obiektywniejszy
Wszak najbardziej zainteresowani wdziękami miss są więźniowie i młódź szkolna, a ich akurat tam nie ma wcale!
Powinniśmy zorganizować wybory na jurorów w odpowiednich proporcjach statystycznych mniejszości które nie mieściłyby się w przypadającym na jednego członka jury miały by zagwarantowane miejsce kosztem tych nie wyróżniających się.
Należało by też zająć się sprawą missek!!!
Dlaczego inne (nie powiem brzydsze bo wszystkie są piękne) panie i panny są pozbawiane szans na tytuł?
Być może kandydatki powinno się wyłaniać przez wybory lub losowanie?
"Przedstawianie jury na takich konkursach trwa dość długo bo jest ich tam sporo." ?? kogo jest sporo ?? jury???
"więźniowie i młódź szkolna" ?? a skąd takie informacje??? prowadzisz statystki w więzieniu??:/ co za brednie. Czy to robol na ulicy czy prezes firmy nie ma to wcale znaczenia czy mu się podoba dziewczyna czy nie. Ja nie jestem "młodzią" szkolną a podobają mi sie dziewczyny, robotnikiem też nie jestem. To zależy od człowieka a nie czy siedzi w pierdlu czy nie, czy sie uczy czy nie.
Nie wiem czy chcesz pokazać jaki jesteś mądry takimi tekstami ale... hmm
"Powinniśmy zorganizować wybory na jurorów w odpowiednich proporcjach statystycznych mniejszości które nie mieściłyby się w przypadającym na jednego członka jury miały by zagwarantowane miejsce kosztem tych nie wyróżniających się." to nie bardzo ma sens ;/
"Dlaczego inne (nie powiem brzydsze bo wszystkie są piękne) panie i panny są pozbawiane szans na tytuł?" a kto Ci takich bredni naopowiadał??? wybory są w każdym stanie np USA i tam startują panny jakie chcą, każda ma szanse,a do miss świata nie ma kastingu jak do miss np małopolski, tylko są te co wygrały kwalifikacje w swoim państwie.
"Być może kandydatki powinno się wyłaniać przez wybory lub losowanie?" a przez co niby sie je wyłania jak nie przez wybory??;/ a moze chodzi CI o wybory jak prezydenta?? ze głosowanie i urny na całe państwo;/ przemyśl zanim coś wypalisz;/
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Odpowiedź dla Dex188
Cały mój post nie miał mieć sensu podobnie jak ta sytuacja.
Więc nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci rację, lecz proszę nie szukaj sensu tam gdzie go być nie powinno.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
a ja Cię proszę żebyś sobie postów nie nabijał bo warna dostaniesz:) i pisząc takie posty też możesz dostać warna;/ za durnote :) postu
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
a ja Cię proszę żebyś sobie postów nie nabijał bo warna dostaniesz:) i pisząc takie posty też możesz dostać warna;/ za durnote :) postu
Wydawało mi się że prawo do wypowiedzi ma każdy.
Mimo jawnej ironii mojego posta nie potrafiłeś jej w nim zauważyć więc musiałem Ci ją uświadomić.
Dawno temu opowiadano kawał o Jasiu który przyszedł do lekarza z drzazgami w penisie, lekarzowi powiedział że to wina napisu na płocie "c...."
Widzę że wiara w to co jest napisane trwa dalej.
Co do durnoty nie wiedziałem że za to również ale cóż dostosuję się.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Wydawało mi się że prawo do wypowiedzi ma każdy.
Mimo jawnej ironii mojego posta nie potrafiłeś jej w nim zauważyć więc musiałem Ci ją uświadomić.
Dawno temu kawał o Jasiu który przyszedł do lekarza z drzazgami w penisie, lekarzowi powiedział że to wina napisu na płocie "c...."
Widzę że wiara w to co jest napisane trwa dalej.
Co do durnoty nie wiedziałem że za to również ale cóż dostosuję się.
superrr tryskało ironią. Ciekawe czy ktoś to zauważył :) zobaczymy po czasie. Czy ja Ci bronie pisać co chcesz?? tylko uświadamiam. DObra ja juznie odp nie na temat bo warna dostane;/
 

zlotywiek21

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Biedny gej,oburzył sie strasznie . Homoseksualisci chca chyba uznania ale jak mogą je otrzymac jak jest to nie zdrowe co oni robią,Plemie gejów nie miało by prawa przetrwania bo jak sie rozmnazac. He he jacy Ci geje sa biedni...
-----------------------------------------------------------------------
Człowiek jest tym kim go inni widza
 
Status
Zamknięty.
Do góry