Jak Można Schudnać Kilka Kilogramow Przez Ferie?

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
nie jestem gruba ale tez nie jestem chuda wiele osob mowi ze dobrze mi z takim wygladem !! ale to nie jest najwaznijesze bo ja sie zle czuje w swoeje skorze wiec postanowiałąm troche schudnac!! nie wiem jak mam to zrobic!! bo nie chce zeby było tak ze schudne i zaraz znow przybiore na wadze... zastanwaialam sie nad dieta ale nie wiem czy to dobry pomysł ?? Jestem tez osoba ktora uprawia kilka sportow... i to moze dlatego nie moge schudnac?? nie wiem poradzcie mi co mam robic.. bo bardzo sie staram schudnac i zaakceptowc siebie do konca!!
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
wiesz co do jakies rygorystycznej diety to bym ci nie radzila w twoim wieku na takie cos narazac wlasnego organizmu ktory teraz rosnie i potrzebuje wszystkich skladnikow odzywczych
mozesz np zrezygnowac ze slodyczy na rzecz warzyw i owocow, ciemny chleb zamiast bialego, ryz lub kasza zamiast ziemniakow
napisalas ze uprawiasz kilka sportow. moze wiec twoj wyglad jest spowodowany nie tluszczem ale miesniami po prostu :)
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
dieta niskoweglowodanowa. unikaj weglowodanow o wysokim IG. tluszcze jedynie z ryb, orzechow, oliwa z oliwek, olej lniany. bialko 1,5g/kmc wegle 2-3g/kmc tluszcze 1g/kmc. zalezy jeszcze jakie to sporty i jakie jest twoje dzienne zuzycie kcal. musisz miec ujemny dzienny bilans kaloryczny. dieta to nie wszytsko bo niby jakmozna spalicz tluszcz tlyko dieta? potzrebujesz aerobow rano na czczo30min. do tego np jeszcze thermo speed z olimpu i bedzie elegancko gwarancja kilku kg mniej po miesiacu ;)
 

ULK@

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
:D ŻEBY TO WSZYSTKO....CZYLI ODCHUDZANIE BYŁO TAAAKIE PROSTE..........UH CHCAŁABYM UNIKAC TEGO I TAMTEGO.....ALE JAK? :p
 

konradzik

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
cos za cos. trzeba cos powswiecic zeby cos zyskac :D ogolnie zeby starcic kg tzra miec ujemny bilans kaloryczny inaczej wszystko pojdzie w kg
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
trzeba miec decyfit kaloryczny. Inaczej się nie da
 
Do góry