jak mieszka Doda!

Przemciio

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak ma się dużo kasy i chęci to takie są efekty. Kuba Wojewódzki też ma fajną chatkę. Samochód też ma niczego sobie :)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy zamieszkałbym w jakimkolwiek domu z tych, które prezentowane są w artykule... Ale na stronie znalazłem propozycję,. która mi się spodobała: http://ciekawemieszkanie.notlong.com gdzieś na zachodzie spotkałem się z wykorzystaniem budynków np. poprzemysłowych - na mieszkaniówkę. Bardzo podobało mi się to w Kopenhadze, gdzie na mieszkania zaadoptowane zostały silosy na nadbrzeżu. Może u nas nie na taką skalę, ale naprawdę podoba mi się, że zaczęło to działać u nas - szkoda tylko, że za taką kasę :(
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Ładnie wygląda to jej mieszkanko. Klikając na tekst o niej wyświetlają się fotki. Wyobrażałam sobie, że mieszka dość kontrowersyjnie tak, jak zostało tam napisane, ale mieszkanie jest typowe i przeciętne. A przy okazji -wielkie. ;)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
wow !:) calkiem niezle to mieszkanko;D tez bym tak chciala mieszkac;P chociaz jest troche takie...bez duszy...
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
jeszcze w temacie mieszkania gwiazd: Saska Kępa wydaje się być popularna wśród celebrytów. w sumie nie wiem do końca dlaczego upodobali sobie tą właśnie dzielnice Warszawy - ma według Was coś szczególnego ?
 

balwanko

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
1
a widzieliście jakiego wielkiego śniegowego bałwana miała Doda na podwórku? a jaką miał wypasioną marchewkę zamiast nosa :)
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
NIe wiem Triper co jest masakrycznego w mieszkaniu Dody, chyba tylko to, ze ciebie nigdy nie będzie na takie stać xD
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No bardzo ladne to mieszkanie, chyba bym skakala z radosci, gdybym taka miala :) 10/10
 
Do góry