Jak Mam Dalej Zyc?

ania15-asia

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
takie zadupie w wielkopolsce
chyba najlepiej bedzie jak zaczne od poczatku!!!! kiedy mialam 10 lat teraz mam 15 moi kuzyni (2) rok starsi odemnie obmacywali dotykali mnie i jeszcze kometowali!!!! nikt o tym nie wiedzial bo nie wiedzialam komu o tym powiedziec a w dodatku nikt by nie uwierzyl. wybaczylam im to ale nie zapomnialam. pod koniec ostatnich wakacji wszystko sie jeszcze bardziej pokomplikowala. jeden z nich przyslal mi smsy typu ze chce sie ze mna calowac, ze tylko sie polizemy i nic wiecej nawet nikt sie nie dowie i jeszcze ze ja mu sie podobam ale wie ze nie mozemy byc razem. jak napisalam ze nie chce i jak on w ogle mogl mi cos takiego napisac to on ze rozumie ze teraz nie chce ale jak sie kiedys zdecyduje to on zawsze bedzie czekal!!!!!!! nie umiem z nim gada jak na niego patrze to mi sie niedobrze robi nawet nie umiem spojzec mu w oczy. chce zapomniec ale nie potrafie bo kiedy tylko go wiedze lub slysze jego imie wszystko mi sie przypomina!!!!! duzo nie braklo a zabilabym sie przez niego a teraz sie tne!!!! czy powinnam wyjechac jak najszybciej z miejscowosci w ktorej mieszkam???? co mam dalej robic???? i co o tej calej sytuacji myslicie???? jeszcze musze dodac ze on sie bardzo dziwnie na mnie patrzy!!!!!!!! wypowiedzcie sie na ten temat!!!!!prosze!!!!!!
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
:mlotkiemgo: kobieto poczytaj co ty piszesz!!
chcialas sie zabic przez jakiedgo :cenzura:ka :/
tniesz sie, okaleczasz bo jakis down ci cos mowi i dziwnie sie patrzy

olej go i zyj dalej
w zyciu sa wieksze problemy niz "chory psychicznie" kuzyn ktory widocznie bawi sie tym ze cierpisz
wiec zyj wlasnym zyciem i sie nim nie przejmuj.....jak on zauwazy ze masz go w d*pie to odpusci...
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
:mlotkiemgo: kobieto poczytaj co ty piszesz!!
chcialas sie zabic przez jakiedgo :cenzura:ka :/
tniesz sie, okaleczasz bo jakis down ci cos mowi i dziwnie sie patrzy

olej go i zyj dalej
w zyciu sa wieksze problemy niz "chory psychicznie" kuzyn ktory widocznie bawi sie tym ze cierpisz
wiec zyj wlasnym zyciem i sie nim nie przejmuj.....jak on zauwazy ze masz go w d*pie to odpusci...
DOKLADNIE olej goscia to nie kuzyn a jakies napalone zwierze ze inaczej go nie nazwe... omijaj go z daleka a nie rob sobie krzywdy...niewarto
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Jeżeli nadal będzię coś od Ciebie chciał powiedz mu wprost, że sprawa trafi na policję, może to go wystraszy jeżeli nie a będzie na odwrót, że go rozjuszy rzeczywiście idź na policję. Nie bój się tam nic złego Ci nie zrobią, za to co Ci zrobił czeka go czy ich surowa kara. Jeżeli masz taką możliwośc proponuję iść do psychologa, terapeuty. Jak nie chcesz np. do szkolnego to rozejrzyj się w miejscu gdzie mieszkasz może są inne poradnie. Często taki powiedzeni wykwalifikowanej osobie która jest nauczona ażeby nieść pomoc może pomóc. Na pewno doradzi Ci co robić i zadba o twoją higienę psychiczną, ale to wymagą chęci i odwagi z Twojej strony.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
badyl ma racje! powinnas isc do jakiegos psychologa! a tych idiotow musisz ignorować! nie mozesz robic sobie przez nich krzywdy!
serdecznie pozdrawiam! trzymaj sie :)
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Myslę,że powinnaś go zlekceważyć.Może bawi go to,że tak emocjonalnie do tego podchodzisz.Jesli mu pokażesz,że nie obchodzą Cię jego teksty, to pewnie sobie odpuści.

Myślę,że powinnaś porozmawiać z zaufana osobą o tym,co w Tobie siedzi.Samookaleczanie jest zazwyczaj formą wyrażenia tego, z czym nie dajemy sobie rady.Tak na pewno sobie nie pomożesz,a mozesz zaszkodzić.To może być psycholog,pedagog,osoba z rodziny.Najlepiej by było,gdyby to była osoba dorosła.

Przyznaj sama przed sobą że sobie z czymś nie radzisz.Wtedy myślę,będzie Ci lepiej zwrócić się o pomoc do kogoś innnego.Może masz przyjaciółkę z którą mogłabys soię zastaniowić jak Ci pomóc.Może poszła by z Tobą do psychologa.

Zastanów się czy nie warto zgłosić tego faktu na policję.Ten chłopak może zachowuje się tak,bo czuje się bezkarny.

Ściskam mocno.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
Jedno jest pewne NIGDY WIECEJ SIE NIE TNIJ!!! Uwierz to zadne rozwiazanie... jak bedziesz miala ochote sie ciac to np wyjdz na spacer, poloz sie spac czy zrob cokolwiek innego.. moja przyjaciola plakala ale wyberala zawsze rozaniec zamiast zyletki.. ja wybieralam sen.... a tego debila olej cieplym moczem z gory.. jak on bedzie chcial cos to powiedz mu nawt prosto w tawzrz " chyba Cie po:cenzura:alo..." tylko musisz to powiedziec dosadnie... odwrocic sie i pojsc do przodu.... przexiez nic nie zrobi wbrew Tobie.. a jak zacznie sie do Ciebie jakos dobierac to zacznij krzyczec.. no i nie zostawaj nigdy z nim sama gdzies.. no i trzymaj sie
Pozdro :)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
zgadzam sie z innymi NIE tnij się, to głupie.
masz 14 lat, zobaczysz za 2-3 lata jak bedziesz tego żałować, bo twoje ręce bedą wyglądac jak ....
bedziesz się wstydzić gdziekolwiek iśc żeby przypadkiem nikt ich nie zobaczył, rzaden facet nie bedzie chciał dziewczyny z pociętymi rękami...
zastanów się co robisz.
ten twój kuzyn nie jest tego wart. robiąc to tylko pogarszasz sobie życie.
pewnie że to co zrobili twoi kuzyni było psychicznie chore, ale ty nie pozwól na to, zeby dalej z ciebie kpili.
głowa do góry i trzeba żyć dalej, i nawet nie myśl o samobujstwie, bo to nie jest wyjście.
czemu nie pogadasz ze swoją mamą???? ona napewno by cos zaradziła.
nie bój się że w to nie uwierzy od tego jest zeby cie wspierać i pomóc w trudnych dla ciebie sytuacjach.

a kuzyna tez się nie bój, na twoim miejscu wykrzyczałabym mu w twarz ze jest nie normalny i napluła na niego...
bądź pewna siebie, a wtedy on da ci spokój, bo widocznie go cieszy to, ze ty przez niego cierpisz.
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
ewelika ma racje powinnas mu prosto z mostu walnąc ze sie ma Odpie**** kiedys mu sie znudzi , a moze nawet zrozumie jaki debil z niego. Bądz chciaz ty mądra i sie nie tnij przez takiego psychopaty.
 

ania15-asia

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
takie zadupie w wielkopolsce
dzieki wam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do rozmowy z moja mama to niemozliwe bo prawie ze soba nie gadamy!!! ale dzieki za wszystkie rady!!!!!!!!!!!
 

Attachments

  • 80_1_.jpg
    80_1_.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 22
Do góry