Jak leczyć zatoki ?

gajowyjanusz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
sprawdź czy nie masz błony w zatokach, która nie pozwala na łatwe czyszczenie się zatok, znam taki przypadek ze swojej rodziny, np. w klinice MML przepalają coś takiego i jest po krzyku, nie boli, nic nie dolega ;)
 

gajowyjanusz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
wiem, że to robią w klinice MML, nie wiem jak jest gdzie indziej, biorą, sadzają na fotelu i endoskopowo nacinają i zgrzewają ranę, aby nie krwawiła taką cienką błonę, może to oglądać na ekranie jak ktoś chce ;)
 

krzysio77

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
korzystałem z usług kliniki MML i wiem o tym, że profesjonalnie leczą problemy z chrapaniem, jak i różne kwestie zatok :)
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
ta klinika MML jest dosyć popularna w Warszawie, ponieważ widziałam wiele pozytywnych opinii na jej temat i chcę teraz zabrać tam swojego malucha, ponieważ chyba zatoki po tatusiu odziedziczył, bo w nocy pochrapuje... ;/
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
i mamy teraz na piątek wyznaczoną wizytę w klinice MML także opisze swoje wrażenia jak wrócę
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nie trzeba iść do kliniki żeby wyleczyć zatoki. Jak już jest rozpoznana choroba to można ją wyleczyć nawet bez antybiotyku. Na mnie dobrze zadziałał Nasodren, bo ulgę poczułam już po pierwszej dawce. Miałam strasznie zatkany nos i ból głowy, który minął po kilku dniach dosłownie.
 

lolka55

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
apra napisał:
Nie trzeba iść do kliniki żeby wyleczyć zatoki. Jak już jest rozpoznana choroba to można ją wyleczyć nawet bez antybiotyku. Na mnie dobrze zadziałał Nasodren, bo ulgę poczułam już po pierwszej dawce. Miałam strasznie zatkany nos i ból głowy, który minął po kilku dniach dosłownie.
no właśnie słyszałam już chyba gdzieś o tym. czy to nie jest przypadkiem lek homeopatyczny? można go u nas dostać?
 
M

maalamy

Guest
Ten spray znów jest dostępny?? Chyba przez jakiś czas nie bylo go w sprzedaży, moja siostra ma problemy z zatokami i pamiętam, że go używała kiedyś.
 
K

kate2

Guest
A ja jestem mile zaskoczona Ibupromem Zatoki w sprayu. Każda niemal infekcja u mnie zaczyna się bólem głowy i problemami z zatokami. Ponieważ mam krzywą przegrodę nosa wydzielina nie spływa i wszystko mi się mówiąc nieprofesjonalnie zapycha. To wzmaga bóle głowy do tego stopnia że każdy ruch głowy czy oczu jest nie do zniesienia. Najczęściej kończy się antybiotykiem. Wczoraj mąż kupił mi Ibuprom Zatoki w sprayu i dziś rano wstałam już bez bólu głowy i wydzielina spływa nosem.
Nie chciałabym zapeszać.....ale póki co jestem pod wrażeniem :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nasodren nie jest homeopatyczny to jakiś wyciąg z fiołka, całkiem naturalny środek, działanie ma rewelacyjne.
 
M

maalamy

Guest
Czy ktoś z Was stosował sinufast zatoki?? Podobno też jest bardzo dobry i cena z tego co widzę bardzo przystępna :)
 

sussie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
maalamy ja niedawno mialam swoj pierwszy kontakt z sinufastem kupilam go bratu ktory juz jakis czas meczy sie z zatokami i sobie chwalil rzeczywiscie jest tani sporbuj;)
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
sussie to ja chyba tez sie skusze bo ostatnio nie moge normalnie pracowac:( oby pomoglo :( pracuje w kwiaciarni i czesto musze cos przenosic, schylac sie a z zatokami jak wiecie sie nie da:/ dam znac czy mi pomogl
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
a mnie zatoki dopadły akurat na majowke:( masakraaaa:(( dzis ine mialam czasu zeby isc do apteki wiec w pon pewnie dopiero tam dotre:( chyba kupie ten sinufast jesli tak polcacie
 
Do góry