Jak kupować mieszkanie?

I

Infiner

Guest
Ja również jestem zdania,że lepsze są mieszkania z rynku pierwotnego. Nowe technologie, lepsza jakość budowy. Sam stawiałbym głównie na takie.
 
N

nianiaSweet

Guest
nie zapominaj też, że pośrednik może negocjować ceny nieruchomości i pomóc w pozyskaniu kredyty mieszkaniowego, mnie przy tym drugim bardzo pomógł home broker, przed zakupem chodziłam najpierw po bankach błagając o kredyt i wszędzie odsyłali mnie z kwitkiem a dzięki mojemu pośrednikowi dostałam kredyt i z ich pomocą kupiłam swoje mieszkanie.
 

mirekwalczyk

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o mieszkania w katowicach to naprawdę wiele się ostatnio dzieje na śląsku. Chodź walka niby ze smogiem trwa, a stale powstają nowe osiedla.
 
M

maku511

Guest
Również planuję zakup mieszkania w Katowicach od geogrupa.pl Cenię sobie to miasto za szybki rozwój, dbanie o mieszkańców. Dewelopera sprawdziłem, ma duże doświadczenie i budowle nie szwankujące o 2 latach :)
 

domin89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Także szukam informacji na temat zakupu mieszkań. Niedługo planuję kupno mieszkania bydgoszcz, ale najpierw muszę dostać kredyt i zorientować się co i jak.
 

oziembly

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak już kupujecie mieszkania to jak się przeprowadzacie ? spotkaliście się z pomocą developerów ? Miałem okazje się przeprowadzać sam i straszna męczarnia z pakowaniem, przenoszeniem a później jeszcze z rozpakowaniem wszystkiego. Macie jakieś rady przed wielką parapetówą ?
 

mkochan

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
przede wszystkim polecam bardzo ten artykuł nieruchomosci.com.pl/artykuly/kupujesz_mieszkanie_na_to_powinienes_szczegolnie_uwazac,3579.html
dzięki niemu uświadomiłam sobie mnóstwo ważnych aspektów przy kupowaniu mieszkania, których wcześniej nie zauważałam :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja tez uważam, że dobre biuro i mamy mieszkanie jakie chcieliśmy. Dobry pośrednik będzie szukał nam takiego mieszkanka aż do skutku, które nas zadowoli. Ja korzystałam z oferty biura Kuźnia Nieruchomości mieszcząca się na Woronicza w Warszawie.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Mało kogo dzisiaj stać na zakup mieszkania za gotówkę. Chyba że wygra na loterii. Większość ludzi, przymierzających się do wzięcia kredytu na zakup mieszkania, musi liczyć się z koniecznością zaciągnięcia kredytu i to na wiele lat. Konieczne jest przy tym spełnienie kryteriów narzuconych przez banki, w tym, prawidłowa historia kredytowa. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu, można ja poprawić, jeśli wiadomo, że bank mógłby się do czegoś przyczepić. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź tę stronę i w ten sposób, możesz się przekonać jak poprawić swoją zdolność kredytową tak, aby otrzymać potrzebny kredyt.
 
Do góry