Jak efektywnie schudnąć w krótkim czasie?

waler1

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2021
Posty
33
Punkty reakcji
1
Miasto
łódź
też ciekawy pomysł. Tak naprawde mozna to przesunąc i jeść 10-18. Wtedy po 18 picie płynów w zupełności by wystarczyło, a rano do godz 10 ja byłbym w stanie wytrzymać bez śniadania.
 

matisa

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Aby schudnąć w krótkim czasie, ważne jest, aby umieć trzymać się diety. Pierwszym krokiem jest ustalenie celu dla siebie. Na przykład możesz chcieć schudnąć 10 kilko w ciągu miesiąca lub możesz chcieć zadbać o formę przed nadchodzącymi letnimi wakacjami.
 

blaszanozeba

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
77
Punkty reakcji
1
Podstawa to ujemny bilans kaloryczny i regularne ćwiczenia, a kilogramy polecą w dół nawet przy IO :) Super alternatywą wyciskania siódmych potów na siłowni jest platforma do ćwiczeń cyfrowych Icaros Cloud https://icaros.com.pl/ Ćwiczenia + zabawa w googlami VR w jednym :)
 

MariaMarkowa

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2022
Posty
18
Punkty reakcji
1
Dokładnie ujemny bilans kcal ;) Moim zdaniem najlepiej umówić się d dietetyka/ trenera, który ułoży odpowiednią dietę na podstawie badań lekarskich itd. Ja najpierw musiałam wyrównać sobie ten cały bilans, jadłam za mało i i tutaj był problem. Zaczynałam od 1700 kcal. potem mi obcinano po troszeczkę tych kcal, codziennie np -20 kcal. I schudłam ;)
 
Do góry