Jak efektywnie schudnąć w krótkim czasie?

Olkka

New Member
Punkty reakcji
0
Mnie się udało dzięki cateringowi dietetycznemu. Wybrałam Wygodną dietę- z polecenia koleżanki. Dzięki nim zaczęłam jeść zdrowiej i regularnie a już samo to dało efekty. Do tego dołożyłam ćwiczenia i już prawie osiągnęłam swój zamierzony cel;)

Nicola

Member
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z tym, że jedzenie regularne i ograniczenie jedzenia słodyczy dużo daje. Ja na przykład najpierw gotowałam sobie w domu na dwa dni a potem brałam to w pojemniki i do pracy zabierałam. Jednak nie zawsze miałam siłe coś ugotować wiec kończyło się to wiadomo jak i dla tego zamówiłam dietę pudełkową. Wybrałam catering Salmix z którego dania są super smaczne nawet po odgrzaniu w mikrofali.

SuperMamaPola

Member
Punkty reakcji
0
Najważniejszy jest ruch i dobra dieta. Osobiście polecam catering Diet4U, dzięki nim udało mi się zrzucić zbędne kilogramy ;)

kermelaa

Member
Punkty reakcji
0
Najważniejsza jest odpowiednia dieta oraz dawka ruchu.
Polecam również poczytać sobie o konkretnych treningach bo inny trening wybierze dla siebie osoba chcąca się odchudzić, inny osoba modelująca ciało

Super jest zumba - to taniec połączony z ćwiczeniami aerobowymi. Choreografia zumby złożona jest z różnego rodzaju tańców (hip-hop, samba, salsa), sztuk walki, treningu siłowego (pozwalającego wzmocnić mięśnie) oraz treningu cardio (pozwalającego spalić tkankę tłuszczową).

Jeszcze dobre efekty w odchudzaniu i jednocześnie modelowaniu ciała daje trening siłowy z trenerem.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

KamilaJA

New Member
Punkty reakcji
0
Mam coś takiego o diecie koktajlowej lepszytrener.pl/blog-trenera/odchudzanie-brzucha-dieta-oparta-na-koktajlach
co myślicie?

Oaza1

New Member
Punkty reakcji
0
Dużo się ruszać i zdrowo jeść :) A przede wszystkim trzymać się tych zasad przez całe życie, to unikniemy efektu jojo. Jeśli nie masz głowy do liczenia kalorii to polecam dietę pudełkową. U mnie świetnie sprawdziła się Wygodna Dieta - najlepszy catering, z jakim miałam do czynienia :)

kartod

New Member
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz się podjąć diety to najlepiej ją skonsultować z lekarzem, bo przy zbyt restrykcyjnej diecie możemy tylko sobie zaszkodzić. Moją dietę podczas ciąży stworzył dietetyk. Odpowiednio dobrał składniki, aby nie brakowało żadnych substancji odżywczych.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

glowonog

feniks
Punkty reakcji
24
Wszystko opiera się o bilans kaloryczny. Mniej kalorii - mniej kg. Więcej kalorii - więcej kg.

Rombur

New Member
Punkty reakcji
0
trzymaj się kurczowo diety, treningi aerobowe i będziesz miała efekt :)

Do góry