jak dobrać nową główkę do szczoteczki elektrycznej...

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Otóż niedawno wygrzebałam swoją szczoteczkę elektryczną i chciałam do niej kupić nową główkę ale jednak nie wiem jak ją dobrać. Czy wszystkie główki będą pasować do niej? Patrzyłam też na allegro główki lecz jest ich mnóstwo i nie wiem co wybrać i wolałabym się poradzić kogoś kto już zmieniał taką główkę szczoteczki elektrycznej. Dodam ,że moja szczoteczka to Oral-B AdvancePower 800. Proszę o pomoc ;) pozdrawiam!
 
T

tuks

Guest
Większe znaczenie niż nowa główka ma pasta do zębów. Np. korzystając z ajony dajecie na główkę zaledwie kropelkę, tak więc szczoteczka się nie zapycha i może działać na maksymalnych obrotach. Przy pozostałych pastach tak różowo nie jest. Wszystko dzięki temu, że ajona jest w koncentracie.
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Korzystam z kilku past i jakoś nigdy nie zapchała mi się szczoteczka, pierwsze słyszę aby komuś się zapchała szczoteczka.
 

spadental

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
cr3ator napisał:
Korzystam z kilku past i jakoś nigdy nie zapchała mi się szczoteczka, pierwsze słyszę aby komuś się zapchała szczoteczka.
końcówki do szczoteczek do codziennego stosowania powinny być miękkie i bez żadnych plastikowych urozmaiceń wybielających (ryzyko starcia szkliwa)
 
K

kargin

Guest
Istotna jest również pasta - powinna być w żelu, a mówię na własnym przykładzie. Pasta w żelu pozwala szczoteczce normalnie działać, nie zapycha jej, dzięki czemu zęby są dokładnie domyte i mamy z nimi znacznie mniej problemów ;-)
 
Do góry