Jak dbacie o stopy?

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja ostatnio zaczęłam pięty smarować Linomagiem, bo ma w składzie wazelinę i olej jakiś tam. Powiem wam, że działa.
 

Gienka4545

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
11
Punkty reakcji
0
ostatnio użyłam tych łuszczących skarpetek, do tego nakładam codziennie kremy z melonem
 

adrika0

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2018
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ostatnio moje stopy niestety odmawiały mi posłuszeństwa, a przez to, że znacznie więcej chodzę i noszę lekkie buty wymagają one bardziej świadomej pielęgnacji. W końcu zaczęłam im też poświęcać więcej czasu i co kilka dni przygotowuję dobrą kąpiel. Okazało się, że moczenie nóg w soli przynosi świetne rezultaty. ja używam obecnie tej soli https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/sol-do-kapieli-stop-2/ i polecam ją nawet jak ktoś ma bardzo delikatną albo skłonną do reakcji alergiczną skórę. Sama taką mam i akurat ta sól nie spowodowała u mnie żadnych problemów, nawet po kilku kąpielach :)
 

Martalett745

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja to się muszę chyba dedukować w temacie, ale co zadbam o stopy to zaraz znów mam pięty jak tarka. Mimo pumeksów i kremów. Czy to może zależeć od tego jakie buty się nosi? Któraś z Was ma jeszcze podobny problem?
 

dinka88

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Fajna linię kosmetyków do stóp ma Bielenda, z miętą. Nie dośc że pomagają pozbyć się twardej skóry na piętach, zrogowaciałej to i odświeżają Minty Fresh Foot Care
 
Do góry