Jak dać kobiecie MEGA orgazm

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Na każdą kobietę działa co innego, więc wszystko jest kwestią doboru odpowiedniego sposobu.
 

Aleksander76

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
okioki napisał:
Myślę że najwięcej zależy od czasu stosunku
Trzeba długo heblować i nie przemęczać partnerki
Moja ma czasami 3 a ja w tym czasie 1
Ale najwięcej zależy od partnerki jak ona się blokuje ,wstydzi to nici z orgazmu
To prawda, trzeba stworzyc atmosfere zaufania i intymnosci. Niech ona sie poczuje, ze jest bezpieczna i ze moze sie oddac na 100 %. No i trzeba pamietac, by postepowac z kobietą delikatnie, by podchodzic do niej jak o gry na dobry instrumencie, delikatnie wciskac klawisze, umiejetnie dobierac repertuar i grac, grac, grac, az do finalu.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Tylu jest chętnych do zaspokojenia jej, do dania rozkoszy, To chyba nieźle świadczy o męskiej duszy, chętnej do pracy na korzyść innych ludzi.
Z drugiej strony patrząc - spowodować mega szczytowanie można łatwiej, kiedy zONA tego zachce.
Przy czym o b o j e powinni mieć podstawową wiedzę o sposobach sprzyjania pożądaniu i o przygotowaniu do dalszego ciągu rozpoczętego pożądaniem i przyzwoleniem procesu. Ona często za wcześnie mówi "no chodź!"
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
smutne jest że kobiety musza udawać... każda zasługuje na trochę przyjemności :p
 
Do góry