Jak chcecie to dopisujcie

Status
Zamknięty.

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Uprzedzam od razu że pierwszy raz pisze scenariusz więc nie krytykujcie ostro i jak chcecie to poprawiajcie i dopisujcie :)
WSTĘP
Dawno temu.. a może jeszcze dawniej.. Istniała prowincja Tamriel. Wydawało by się że jest to prowincja jak każda inna.. lecz nie. Tam się działo coś niedobrego.. Nikt nie wie co.
Pewnego razu czworo śmiałków wybrało się do tej prowincji aby sprawdzic co się tam tak dokładnie dzieje ponieważ nie było od pewnego czasu żadnych wieści od nikogo żyjącego w tej prowincji. Osoby na łodzi to krasnolud,elf i dwóch ludzi. Gdy zobaczyli wreszcie ląd na morzu niespodziewanie zaczął się sztorm,śmiałkowie nie mogli dac sobie rady falą i nagle zalała ich ogromna fala.
Rozdział 1-szy
Nagle obudzili się na brzegu i zobaczyli jakiegoś człowieka mówiącego "Witajcie w prowincji Tamriel jak się tu dostaliścię u diabła?!" Śmiałkowie opowiedzieli człowiekowi całą historię i okazało się że prowincja jest odcięta od świata poprzez barierę stworzoną przez maga lecz nie wymienił jego imienia.I wtedy jeden z nich przypomniał sobię że tuż przed falą zobaczył rozmazaną postac unoszącą się nad wodą.Człowiek nagle zbladł i oszdedł. Śmiałkowie dostali zadanie że będąc w prowincji muszą się dostac do stolicy (Shanera) lecz najpierw musieli zakupic mapę prowincji bo ich mapa utonęła.

P.S. Wydaje mi się że na początku jeszcze czegoś brakuje :p
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Tamriel mi się z Morrowindem (chyba, w każdym razie z jakimś rpg :p  Ale na 90% Morrowind)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Właśnie o to chodzi, że o nic nie chodzi o co miało iść ale nie idzie.

Pisałem na priv już do Divy. Popieram mistrzowanie, ale z... sensem. Zamykam. (do czasu?)
 
Status
Zamknięty.
Do góry