Jak być lubianym w szkole ?

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
wszyscy piszę 'bądź sobą, bądź sobą', ale skoro nie polubili go jeszcze takiego (a przez tak długi czas nie da się udawać kogoś innego) to już go nie polubią!
 

Korean

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
32
cóż, klasę miałem totalnie tępą o poczuciu humoru z podstawówki (jedna osoba ten sam żart 3 lata ciągnęła)

Skad ja to znam ;)

Jeżeli do tej pory Cię nie polubili, to Cię już nie polubię. Przykro mi.


wszyscy piszę 'bądź sobą, bądź sobą', ale skoro nie polubili go jeszcze takiego (a przez tak długi czas nie da się udawać kogoś innego) to już go nie polubią!

Po pierwsze powtarzasz sie, po drugie wydaje mi sie ze nie jest to prawda, np osoby ktorych wrecz nie trawilem wczesniej sa teraz moimi w miare dobrymi kumplami, poprostu nie poznalem ich, ocenilem z gory i widac ze sie mylilem, szczescie chcialo ze byl moment w ktorym zauwyzlem w nich to cos. Z nim moze tez tak bedzie.

Chociaz z drugiej strony pytania typu jak byc elo w liceum... to troche samo za siebie mowi.

Pozdrawiam.
 

Ravix_9

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Keczupowo!
Po co Ci bycie lubianym w szkole? Co z tego będziesz miał? Nie zależy Ci na takich wartościach jak przyjaźń czy miłość, gdzie jesteś lubianym, lecz tylko, a raczej aż dla jednej, może dwóch osób? Bo jeśli chcesz być rozpoznawalny, mieć wielu znajomych, którzy na każdej przerwie mówią Ci cześć, a jak przechodzisz obrabiają du*e, no i oczywiście po szkole już Cię nawet na ulicy nie poznają to proszę bardzo, ale ja Ci w tym nie pomogę, bo cenię zupełnie inne wartości.
Ale mimo wszystko powodzenia Ci życzę, bo recepty na bycie lubianym Ci nie podam :)
 

Waszii

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Jak być lubianym w szkole ? Trzeba po prostu być sobą. Polubią Cię, albo nie.. Nikogo do polubienia siebie nie można przecież zmusić... Każdy ma inny gust i albo 'wpadniesz w oko' tej osobie, albo nie.
 

kellerman

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
kłodzko
być na luzie ze wszystkimi jakoś gadac normalnie a nie tworzyc wlasne kola i sie w nich zamykac jak to niektorzy robia
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Po prostu być sobą jaki byś nie był. Najważniejsze, żeby nie być sztucznym.

"Jak go nie polubili, to już nie polubią"? Może po prostu trafiał na niewłaściwe osoby.
 
Do góry