Jak aktualizowac teksty na blogu?

kammalka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wszędzie trąbią ze trzeba ale przeciez jak mam napisany, dopracowany od a do z tekst, z ładnym wstępem, zakonczeniem, w miare wyczerpanym tematem no to jak go mam aktualizowac jezeli nie pasuje mi dodawac do niego jakies zdania sztucznie? Uwazam ze on w ten spośób traci na jakosci
 

maarti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
nie musisz zmieniac nic węwnątrz tekstu, możesz np w momencie jak wrzucasz nowy tekst, pod starym zamieszczac informacje o tym + link, chodzi raczej o aktualizacje całej podstrony niz konkretnego tekstu wiec będzie sie liczyło
 

SupremumSEO

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Powyżej wskazano jeden z najpopularniejszych sposobów na aktualizację treści i linkowanie wewnętrzne w jednym. Oprócz tego, jeżeli nie chcesz zmieniać niczego w treści swoich artykułów, dobrym sposobem na ich aktualizację jest dodanie opcji komentowania publikowanych tekstów i zachęcanie czytelników, aby aktualizowali stronę niejako za Ciebie ;) Każdy nowy komentarz to nowa treść na Twojej stronie, a przy okazji zwiększony ruch i naturalna aktualizacja.
 

kammalka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mam opcje komentowania ale z poziomu facebooka i ludzie są jacyć niechętni chyba. Może wyczerpuje temat i dlatego nie mają już nic do dodania albo tworze za mało kontrowersjne teksty, myślicie ze powinnam zahaczyc pare razy o polityke zeby wywołac reakcje? ^^
 

SupremumSEO

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Może wystarczy odpowiednio ich zachęcić, na przykład konkretnym pytaniem pod ich adresem, kończącym artykuł. Warto też od czasu do czasu nagrodzić najbardziej aktywnych odwiedzających. Bywa też tak, że zamieszczenie komentarza pod artykułem jest skomplikowane i jeżeli internauta napotyka na barierę, odpuszcza. Jeżeli na przykład dodanie komentarza wymaga założenia konta i logowania się z wykorzystaniem swoich autentycznych danych osobowych, wielu może to zniechęcić. Koniecznie odpowiadaj na pojawiające się komentarze, w ten sposób rozbudowujesz interakcję i pokazujesz użytkownikom, że ich wpisy mają dla Ciebie znaczenie.
 

maarti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
daj komentowanie z anonima, prędzej ludzie sie wypowiedzą pod jakimś fikcyjnym pseudonimem niz imieniem i nazwiskiem, jeszcze jak na fb zaraz ich znajomym wyskoczy powiadomienie ze to i to tak i tak skomentowali
 

magda95113

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2018
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Katowice
Tak, jak wyżej ludzie nie będą komentować z własnych kont, lepiej dać anonima i ewentualnie filtrowanie komentarzy, jeśli chcesz uniknąć wulgaryzmów. Albo w poście zachęć ludzi do rozmowy, zadając pytanie? Np. Co o tym myślicie? Macie może inne zdanie? Albo coś w ten deseń ;)
 
Do góry