Ja I Ona=problem

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No wiec tak jestem z dziewczyna od listopada jest nam bardzo dobrze. Widzieismy sie conajmniej raz w tygodniu. Lecz ostatnio jakos nie mozemy sie spotkac, no bo mowi ze nie moze wyjsc no bo mosi czekac an siostre bo kluczy albo cos. No a potem okazuje sie ze eest na dworzu z koelzankami. Nie wiem co o tym myslec? czy to juz koniec z nami czy jak? no ale tak powiem ze w skzole normlanie gadamy, czyli jeszcze nie unika mnie.
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Moze chce od ciebie odpoczac moze te raz w tyg to zaduzo w szkole jej juz styka , ziom pamietaj nie badz egoista laski tez maja swoj tok myslenia i na kazde zawolanie nie sa elo :)
 

kropla_deszczu

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
34
skoro ci takie rzeczy robi to znaczy ze chyba nie przepada za twoim juz towarzystwem tak jak kiedys...
Moze nie macie jakis tam szczególnych rozmów tylko gadacie po to żeby tylko nie było miedzy wami ciszy...Jak tak jest to ja bym z tym skończyła ale to jest Twój wybór...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
moze jestes zbyt nachalny w stosunku do niej, moze ona chce miec tez czas dla kolezanek a nie tylko poswiecac sie dla Ciebie
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Porozmawiaj z nią szczerze, ale napewno nie w szkole. Może rzeczywiście jestes zbyt nachalny w stosunku do niej?

co do tych kluczy to mogła rzeczywiscie ich nie miec i czekać na siostrę, a gdy przyszła to wybrała sie na dwór.

Kieruj sie zasadą: "Jesli kochasz to poczekaj ;)"
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No tak może potrzebuje troche luzu ? Niech ona sie teraz wykarze i sie postara Ty też musisz odpocząć :) I nie zadręczaj sie głupimi pytaniami " a co teraz robi " , " ciekawe czy myśli o mnie " i takie tam...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jeżeli widzicie się dziennie w szkole to też jest coś, choć wiem, ze to nie to samo co na osobności. W związku tez potrzeba dac drugiej osobie troche wolności :) Porozmawiaj z nią o tym i powiedz jak się z tym czujesz, pewnie się wszystko wyjaśni ;)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja rowniez uwazam ze powinienes z nia porozmawiac. Powiedziec jej ze brakuje Ci waszych spotkan a takie tylko w szkole ci nie wystarczaja bo ciagle chcesz z nia byc. :)
 

anula_@_malestwo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
Wadowice
sądze,ze najlepszym wyjsciem, będzie przycisniecie do muru,nalezy wziąć ja i zdobyć sie na poważną rozmowe która powinna wyjaśnić,te niedoszłe spotkania:(3maj sie bedzei dobrze
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
sprawa nie wygląda najlepiej. Gdyby jej zależało na Tobie, wolała by sie widziec z Toba niz z kumpelami. Myślę, że nie potrafi ci powiedziec, że juz jej nie zalezy na Tobie. porozmawiaj z nia o tym.
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
sprawa nie wygląda najlepiej. Gdyby jej zależało na Tobie, wolała by sie widziec z Toba niz z kumpelami. Myślę, że nie potrafi ci powiedziec, że juz jej nie zalezy na Tobie. porozmawiaj z nia o tym.
Myśle że to nie jest tak do końca. Po prostu byliście długo. A dziewczyny lubią sobie poplotkować o chłopakach i innych rzeczach może nawed o tobie. Więc porozmawiaj z nią szczeże jak ona wyobraża sobie wasz związek. Pozdrawiam i trzymam kciuki aby było dobrze :eek:k:
 
Do góry