Islam a co Wy o nim sądzicie ?

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
W wielu tematach, znajdują się aluzje odnośnie terrorystów, muzłuman, wojny w Iraku i tematów bezpośrednio związanych z islamem.
Ale nie ma tematu o islamie. (Bynajmniej nie znalazłem)
Dlatego, co sądzicie o muzłumanach, ich wierzeniach, oraz co o tym wiecie.
Nie będę przytaczał całej historii islamu od Mahometa, tylko kilka ciekawostek:
*Mahomet, początkowo myślał, że te rzekome objawienia to podszepty szatana, dopiero pod wpływem żony, zaczął tworzyć religię
*Mahomet ożenił się z 9-cio letnią córką przyjaciela, bo rzekomo tak mu kazał Allah
*Koran jest napisany dość prostym i ubogim językiem
*muzłumanie modlą się do czarnego kamienia w Mekce​
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Czyli że Mahomet był pedofilem.Zawsze twierdziłem że muzułmanie są coś nie teges. :\

A żeby jeszcze w dodatku z córką przyjaciela to już trzeba być kompletnym zbokiem. :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Powiedz to Muzułmanom, a będą to Twoje ostatnie słowa.

Kiedyś były inne obyczaje, jest znanych kilku katolickich papieży pedofili itp.

A Islam lubię, bardziej niż xiaństwo :D.

A ten Czarny kamień czyli Kaab, jest świętym miejscem, znajduję się on w Mekce na terenie Meczetu gdzie każdy Muzułmanin musi przynajmniej raz w życiu pójść na pielgrzymkę. I nie widzę w tym niczego dziwnego :p. Wierzenie jak każde inne.

Chwalmy Pana, błogosławmy amunicję, Bóg każe iść na wojnę! :D

A co najlepsze, to Muzułmanie twierdzą że Żydzi i xianie sfałszowali Torę i Biblię :D
 

Arystoteles

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Z akropolu
Mówię wam Muzulamny i inne pedofile: Islam jest chorym wymysłem Mahometa i spółki, ale wierzcie w niego, w niebie będzie luźniej :D

A tak serio to nic do nich nie mam, tyle że terroryzm mnie wkurza
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Taa, w niebie będą dziewice wino i śpiew. Chyba że mi się z Valhalla pomyliło :D
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Nie znam się na Islamie, ale skoro skrajni terroryści interpretują tą wiarę tak, że zabijanie i śmierć w jej imieniu przynosi zbawienie to coś z tą wiarą jest według mnie nie tak.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Powiedz to Muzułmanom, a będą to Twoje ostatnie słowa.

Kiedyś były inne obyczaje, jest znanych kilku katolickich papieży pedofili itp.
Ale żeby 9-cio letnią dziewczynkę, i do tego córkę przyjaciela?
I jeszcze usprawiedliwiać to wolą Allaha.
Dla mnie to pachnie jednym wielkim biznesem :D

A Islam lubię, bardziej niż xiaństwo :D.

Berials, masz w moich oczach taką dobrą opinię, nie psuj jej :D

A ten Czarny kamień czyli Kaab, jest świętym miejscem, znajduję się on w Mekce na terenie Meczetu gdzie każdy Muzułmanin musi przynajmniej raz w życiu pójść na pielgrzymkę. I nie widzę w tym niczego dziwnego :p. Wierzenie jak każde inne.
Trochę prymitywne wierzenia, ale czego lepszego można się spodziewać po muzłumanach :D

Chwalmy Pana, błogosławmy amunicję, Bóg każe iść na wojnę! :D

Doskonały Bóg, co karze zabijać innych :D
Poprostu boski :D

A co najlepsze, to Muzułmanie twierdzą że Żydzi i xianie sfałszowali Torę i Biblię :D

Taaa...ciekawe jak, skoro byli pierwsi? :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Odeon ale i tak żadna religia nie jest gorsza od jechowizmu :D. - Już poprawiłem opinię? :D

tylko, który bóg chciałby aby zabijać w jego imieniu, cos tu jest nie tenteges...

Cóż to jest kwestia interpretacji Koranu, który jest dość niejednoznaczny.

Kobieta w Islamie to jest dopiero coś :D

A pierwsi nie byli? Cóż to nie przeszkadza w tym aby krytykować :D - My jesteśmy późniejsi, czyli lepsi, Wy to prymitywi. Allach jest jeden a Wy musicie zginąć.

Ale nie zapominajmy kto robił Krucjaty :D

Ale najgorsze w Islamie jest to, że Minarety doprowadzają turystów do szału. 'Zwiedzam sobie Egipt, padam zmęczony spać, a o 5 rano budzą mnie na modły :D'
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Heheh a jeszcze kilkaset lat temu Muzulmanie rozpaczali ze fanatycy religijni - chrzescijanie wypedzili ich z hiszpanii :D :D Jak sie ten swiat zmienia hehe Tera to chrzescijanstwo jest religia pokoju (nawracanie indian, inkwizycja, palenie na stosie, wyprawy krzyrzowe itp itd) Islam to religia wojny (muzulmanie nigdy nie nawracali sila ludzi na podbitych ziemiach, europejczycy przez wieki kulturowo do piet im nie dorastali) ale wszystkko sie zmienilo.

Kto pierwszy zaatakowal islam swiat zachodni czy zachod islam? Kto przez wieki okupowal ziemie arabow (francja , anglia) po 2 wojnie swiatowej nierzadko po krwawych starciach uzyskali niepodleglosc (masakra ludnosci Algierskiej przez francuzow).
Kto po 2 wojnie swiatowej zabral ziemie palestynczykom i oddal je izraelowi? Kto wspomaga finansowo i militarnie izrael?

Czy muzulmanie okupuja jakis kraj, tak jak usa irak i afganistan. No i na koniec zastanowic sie wypada na brak reakcji swiata na atak Izraela na Liban i bombardowanie ludnosci cywilnej i szpitali
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Odeon ale i tak żadna religia nie jest gorsza od jechowizmu :D. - Już poprawiłem opinię? :D
Cóż to jest kwestia interpretacji Koranu, który jest dość niejednoznaczny.

Kobieta w Islamie to jest dopiero coś :D

A pierwsi nie byli? Cóż to nie przeszkadza w tym aby krytykować :D - My jesteśmy późniejsi, czyli lepsi, Wy to prymitywi. Allach jest jeden a Wy musicie zginąć.

Ale nie zapominajmy kto robił Krucjaty :D

Ale najgorsze w Islamie jest to, że Minarety doprowadzają turystów do szału. 'Zwiedzam sobie Egipt, padam zmęczony spać, a o 5 rano budzą mnie na modły :D'

Popsułeś sobie opinię jeszcze bardziej :D
Najgorsi owszem, ale żeby odrazu religia?
Sekta! Na stos z nimi! :D
Najprawdopodobniej, to mezuin wzywał na poranną modlitwę :D
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Heh. Do islamu nie mam nic tak jak do jego wyznawców. Co innego jeśli chodzi o fanatyków, ale tacy to się znajdą wszędzie. FANATYZM GORSZY OD FASZYZMU. To kto pierwszy rozpoczął mordy to rzecz względna. Wkońcu to chrześcijanie po zdobyciu Jerozolimy wymordowali saracenów. W tym, że wielbią kamień też nic dziwnego nie widzę.
PS. W Krzyżakach Maćko (chyba tak mu było) poślubił 12 letnią Zosię. Wtedy były inne obyczaje. czasy. Nie porównujmy ich do dzisiejszych standardów.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Heh. Do islamu nie mam nic tak jak do jego wyznawców. Co innego jeśli chodzi o fanatyków, ale tacy to się znajdą wszędzie. FANATYZM GORSZY OD FASZYZMU. To kto pierwszy rozpoczął mordy to rzecz względna. Wkońcu to chrześcijanie po zdobyciu Jerozolimy wymordowali saracenów. W tym, że wielbią kamień też nic dziwnego nie widzę.
PS. W Krzyżakach Maćko (chyba tak mu było) poślubił 12 letnią Zosię. Wtedy były inne obyczaje. czasy. Nie porównujmy ich do dzisiejszych standardów.

Wielbienie kamienia, jest takie prymitywne.
Poślubił dwunastolatkę, no ok, ale 9 lat, to już przegięcie.​
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Odys nie Maćko tylko Zbyszko !
i co, ze 12letnia? kiedyś tak zwyczajnie było i tyle. :p

ja się tam trzymam naszej religii. Ona bynajmniej nie jest sprzeczna z moimi poglądami.
jak mozna mordowac w imię Boga ?
t.j jak to, że Bóg tego chce ?
 

panna młoda

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
.... ludzie... zastanówcie sie co piszecie.... widze ze nikt tu z was nie ma pojecia o islamie (wybaczam nie wiedze) ale co gorsza... nic nie wiecie o swojej katolickiej religii .... i nie wybaczam... bo głupocie sie nie wybacza... tak samo jak wypowiadania sie na nieznany temat... mozna was porownac do papug... skoro jedna tak mowi to wszyscy powtarzaja... i nikt nie pomysli...
Mahomet mial 4 zony... ale nigdy nie była to 9letnia corka przyjaciela... kto wam tak powiedział?? sasiad??
Koran niby takim prosty i ubogim jezykiem napisany ... ale i tak nie potrafisz go zrozumiec....to tylko swiadczy o Tobie... az sie dziwie ze jeszcze nie padło słowo dżihad.... i jego tłumaczenie - swieta wojna... niewiedza ludzka mnie przeraza...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
.... ludzie... zastanówcie sie co piszecie.... widze ze nikt tu z was nie ma pojecia o islamie (wybaczam nie wiedze) ale co gorsza... nic nie wiecie o swojej katolickiej religii .... i nie wybaczam... bo głupocie sie nie wybacza... tak samo jak wypowiadania sie na nieznany temat... mozna was porownac do papug... skoro jedna tak mowi to wszyscy powtarzaja... i nikt nie pomysli...
Mahomet mial 4 zony... ale nigdy nie była to 9letnia corka przyjaciela... kto wam tak powiedział?? sasiad??
Koran niby takim prosty i ubogim jezykiem napisany ... ale i tak nie potrafisz go zrozumiec....to tylko swiadczy o Tobie... az sie dziwie ze jeszcze nie padło słowo dżihad.... i jego tłumaczenie - swieta wojna... niewiedza ludzka mnie przeraza...

Oho, odezwała się specjalistka.
Pewnie panna muzłumanka, tylko nie spoć się w tym hidżabie.
Nie miał 9-cio letniej żony? A Aisza?
Wybrał ją sobie, bo był najzwyklejszym pedofilem, i umotywował to nakazem Allaha.
Żal mi ciebie dziecko.​
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
oj dobra, dajcie sobie spokój.
ja się przynznaje, że nie śledzę tej religii, nie interesuje mnie ona.
ale jeżeli, jak ktoś wspomniał oni mordują w imię swojego Boga, bo on rzekomo im tak kazał, jaki to ma sens ?

tu nawet nie chodzi o to, co teraz jest z katolicyzmem i islamem.
a o to, ze ludzie moga mowiz, ze mordują dla Boga.
ale jezeli On to nakazuje, to chyba nie jest normalne ?
 
Do góry