Iron Maiden

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
No nie mówcie...... A czego wy się spodziewaliście po telewizji pokroju 4fun?? Że zaryzykują publikę i cały dzień będą leciały metalowe programy? To było oczywiste, że tak to nazwą aby przyciągnąć tą mniejszą (metalową) widownię. Nie chcieli jednak oczywiście ryzykować i puszczali po maidenach jakies gówna. I tak dobrze, że w ogóle ktoś pamiętał o wielkich maidenach

Ale, skoro miało być 9-11 godziny Iron Madien, to powinno wtedy być Iron Maiden, a nie jakiś kicz.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ironi lecieli co pół godziny. To skandal ! Je.bane oszustwo i oszczerstwo !
W sumie na to wychodzi. Bo jak tak i wczoraj i dzisiaj liczyłem to na godzinę "Weekendu z Iron Maiden" wychodziły 2 kawałki.

Do ku.rwy ch.uja nędzy...... strasznie się zawiodłem na tym weekendzie z Iron Maiden w 4funTV i strasznie się wku.rwi.łem.
Oni sobie jakieś jaja robią, czy co ? Dzisiaj o 9.00 włączyłem telewizor, zobaczyłem jeden teledysk Ironów, a potem jakieś nowomodne chu.jo.stwo pop i różne elektroniczne gó.wna.
W efekcie ku.rwa, w ciągu tych dwóch godzin, leciało 5 teledysków Iron Maiden, na zasadzie teledysk Ironów - 3,4 teledyski jakiegoś sku.rwi.ałego zafajdanego patafiaństwa - reklamy - znowu sku.rwi.ałe patafiaństwo - kolejny teledysk Ironów.
Ironi lecieli co pół godziny. To skandal ! Je.bane oszustwo i oszczerstwo !
Jak weedend z Iron Maiden, to KU.RWA WEEKEND Z IRON MAIDEN, a nie z jakimś ścierwem.

Już myślałem, że przynajmniej raz media muzyczne zabłysną, bo ogólnie, to już dawno uległy procesowi ugó.wnia.nia, a tu du.pa !
Zamiast Iron Maiden, leciało przeważnie jakieś elektroniczne ch.uj.ostwo, które nie pochodzi z tego świata, tylko z jakiegoś je.ban.ego marsa !

Niestety - teraz w mediach nie ma dobrej muzyki - prawdziwej sztuki - Metalu.

Na koniec te patafiany mogą sobie wsadzić w du.pę te swoje popowe piosenkareczki i elektroniczne gó.wno.
Je.bane oszustwo ! Skandal ! Protestuję ! I tak generalnie, to trzy słowa do nich - ch.uj im w du.pę !

PS: Jak kogoś rażą wulgaryzmy w tym poście, to niech wybaczy - dużo piwa dzisiaj wypiłem.

Jak już tak bluzgasz to nie używaj tych kropek. Chyba każdy w miarę inteligentny człowiek domyśli się co kryje się pod słowem cenzura.

No nie mówcie...... A czego wy się spodziewaliście po telewizji pokroju 4fun?? Że zaryzykują publikę i cały dzień będą leciały metalowe programy? To było oczywiste, że tak to nazwą aby przyciągnąć tą mniejszą (metalową) widownię. Nie chcieli jednak oczywiście ryzykować i puszczali po maidenach jakies gówna. I tak dobrze, że w ogóle ktoś pamiętał o wielkich maidenach

Bądź co bądź, ale jak kiedyś Metallicę puszczali to dosyć dużo tego było. A jak już czymś przeplatali to muzyką bardziej w tych klimatach, pamiętam np. SOAD.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wojowniku wstrzymałbyś się z przekleństwami, ile piwa byś nie wypił. Poza tym takie stacje jak 4fun są przeznaczone dla krejzi nastolatolatków. Nie spodziewaj się więc, że przez weekend zrobi się z tego mekka metalu.
Lepiej włączyć youtube.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Wojowniku wstrzymałbyś się z przekleństwami, ile piwa byś nie wypił. Poza tym takie stacje jak 4fun są przeznaczone dla krejzi nastolatolatków. Nie spodziewaj się więc, że przez weekend zrobi się z tego mekka metalu.
Lepiej włączyć youtube.

No niestety, chyba zbyt optymistycznie się na to nastawiłem. Mnie media muzyczne wkur-denerwują od ładnych 8,9 lat.
A może nawet trochę dłużej. Miałem nadzieję, że w ten weekend będzie tak, jak było dawniej.
Po prostu narobili fanom ambitnej muzyki smaka i tyle.
 

IronMaiden

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Iron Maiden jest za:cenzura:iste i nie wiem jak mozna tego nie lubiec :D kocham Blood Brothers, Blood On The World's Hands i Look For The Truth
 

tayka

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pułtusk
Udało mi się w te wakacje być nawet na ich koncercie :) Naprawdę świetny zespół! Chociaż ich piosenki są jakby robione pod publikę, żebyśmy mogli sobie pośpiewać itd. Ale taki już ich urok ;)
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Udało mi się w te wakacje być nawet na ich koncercie :) Naprawdę świetny zespół! Chociaż ich piosenki są jakby robione pod publikę, żebyśmy mogli sobie pośpiewać itd. Ale taki już ich urok ;)
Pod publikę to są robione techno ułomne muzyko podobne wytwory. Maideni mają swój styl i nie są nudną kapelą podrabiającą inne i rywalizującą z innymi kapelami, która to głośniej będzie napierdalała, a ich piosenki są zawsze na wysokim poziomie. Jedyną wadą jest to, że wciąż graja na jedno kopyto, ale to jedyna wada.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
poczytałem sobie o nich w teraz rock tym specjalnym wydaniu, zaskoczyło mnie, mimo że to normalne, ale miałem do nich podejście raczej jak do automatów, a nie do ludzi, co jeden lubią w piłkę pograć, szermierkę poćwiczyć, czy polatać. na tym dobre wrażenie się kończy, bo cholera gazetka za nimi sra i szcza, jacy to oni wspaniali. zero poważnej krytyki, każdy utwór cudowny. a liczyłem że jakoś na poważnie do tego podejdą i zamiast ich koronować powiedzą za co warto się wziąć a za co nie.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
poczytałem sobie o nich w teraz rock tym specjalnym wydaniu, zaskoczyło mnie, mimo że to normalne, ale miałem do nich podejście raczej jak do automatów, a nie do ludzi, co jeden lubią w piłkę pograć, szermierkę poćwiczyć, czy polatać. na tym dobre wrażenie się kończy, bo cholera gazetka za nimi sra i szcza, jacy to oni wspaniali. zero poważnej krytyki, każdy utwór cudowny. a liczyłem że jakoś na poważnie do tego podejdą i zamiast ich koronować powiedzą za co warto się wziąć a za co nie.
No nic na to nie poradzisz. Bishop ma rację. Maideni to w pewnym sensie legenda, a co za tym idzie pismakowi typu Teraz Rock krytykowanie takiej kapeli nie wyszło by na dobre. lepiej napisać, że są doskonali i nie urazić tak wielkiego grona fanów Ironów, niż popełnić biznesowe samobójstwo. Nie oszukujmy się Maideni to niestety dzisiaj podstawa nawet dla ludzi, którzy obok tego słuchają Linkin Parków, Kornów, Czy TH, ( co mnie na prawde boli) którzy to nie są otwarci na krytykę ich ukochanego zespołu ( maniacy) i dużo właśnie takich owo czasopismo kupuje ( założę się, że większy % ) by poczuć się bardziej rockowym.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
poczytałem sobie o nich w teraz rock tym specjalnym wydaniu, zaskoczyło mnie, mimo że to normalne, ale miałem do nich podejście raczej jak do automatów, a nie do ludzi, co jeden lubią w piłkę pograć, szermierkę poćwiczyć, czy polatać. na tym dobre wrażenie się kończy, bo cholera gazetka za nimi sra i szcza, jacy to oni wspaniali. zero poważnej krytyki, każdy utwór cudowny. a liczyłem że jakoś na poważnie do tego podejdą i zamiast ich koronować powiedzą za co warto się wziąć a za co nie.
Mam tą samą gazetkę.
Nie tylko piosenki.
Również chyba wszystkie płyty wg nich są wspaniałe i prawie wszyscy ludzie, którzy poodchodzili z zespołu.

Ale czegoś ciekawego też się można było dowiedzieć, więc nie mogę powiedzieć, że jest też całkiem bezsensowna ;)

którzy obok tego słuchają Linkin Parków, Kornów, Czy TH,
Częściej jest, że przypinjaą po prostu obok nich naszywki Ironów, ale ich nie słuchają ;)
Ale są jednak wyjątki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie no ta gazeta mnie dobija. niby dobrze że do Metalliki jest bardziej że tak powiem obiektywna? ale co to za sprawiedliwość? Ironom tyłek do czysta wylizali, a Metallice wady wytknęli. chodzi o okres load, reload, nie bronie tu jako zaciekły fan Metalliki, bo nim nie jestem, ale trochę mnie wnerwia to ich faworyzowanie. a może chcieli podlizać się fanom którzy wytykają Metallice te albumy jako wady?
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
nie no ta gazeta mnie dobija. niby dobrze że do Metalliki jest bardziej że tak powiem obiektywna? ale co to za sprawiedliwość? Ironom tyłek do czysta wylizali, a Metallice wady wytknęli. chodzi o okres load, reload, nie bronie tu jako zaciekły fan Metalliki, bo nim nie jestem, ale trochę mnie wnerwia to ich faworyzowanie. a może chcieli podlizać się fanom którzy wytykają Metallice te albumy jako wady?
Podejrzewam, ze tak, bo powszechne jest to, że ostatnie albumy Matallici uważa się za nie najlepsze.
O Ironach natomiast różni ludzie mają różne zdanie, więc pewnie woleli się nie narażać ;)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Nie chciałbym zasmucić Wojownika jeśli dziś nie oglądał, bo on kiedyś bardzo przeżywał, że na 4fun'ie podczas całego "Weekendu z Iron Maiden" było tylko kilka ich utworów, ale dziś między 13.00 - 14.00 było 10 utworów pod rząd.
Zestawienie:
10. Men On The Edge
9. The Trooper
8. Two Minutes To Midnight
7. Wasted Years
6. The Wicker Man
5. From Here To Eternity
4. Bring Your Doughter To The Slaughter
3. Afraid To Shoot Stranger
2. Run To The Hills
1. The Number Of The Beast

Co do powyższej dyskusji to podejrzewam, że miało to jakiś związek z koncertem (bo wydali to niedługo przed nim, nie?). I działało to na korzyść wszystkich. W razie niewyprzedania wszystkich biletów gazeta w jakiś sposób zachęcała żeby je kupić, no bo masz szansę iść na koncert kapeli idealnej. Tak samo jeśli ktoś miał już bilet i chciał sobie odświeżyć pamięć, przypomnieć historię itd, a również uzupełnić wiedzę, jeśli był młodym fanem.
A tak w ogóle to nawet w Dzienniku pisali o koncercie legendarnej grupy Heavy Metalowej - Iron Maiden.

O, i wczoraj Iron Maiden zajęło 20 albo 19 miejsce w rankingu legend Rocka według VH1.
 
Do góry