iphone na kobiety

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
zakladam nowy watek bo przegladajac stare nie znalazlame podobnego..... potrzebuje pomocy kogos kto mial/ma iphona. chce kupic iphona dla kobiety bo mi o tym juz tak truje ze sie wytrzymac nie da, wymarzyla sobie taki model http://ispot.pl/iphone-iphone-6i wez tu jej wytlumacz czy to dla niej telefon czy nie jak "ladny" i ona chce. wiem ze to prestiz i dobra jakosc, do tego troche poczytalem ze jest energooszczedny to jej nie zgasnie jak bedzie trajkotac przez tel pare godzin... mnie bardzo prz`zekonuje to ze ma wyswietlacz retine i tylny aparat 8 mega pikseli czyli zdjecia robi w dobrej jakosci a dla kobiet selfie to przeciez swietość, niech mi ktos powie czy to dobry trlefon dla kobiety? chodzi o to czy bedzie zadowolona z tego jkie ma funckje i jak sie go uzywa, czy poradzi sobie z oprogramowaniem itd... czy to raczej telefon bardziej dla faceta? bo to ze ladny to i ja wiem, złoty sobie wymarzyla skubana. to jak jakies rady? serio pomozcie bo ja nigdy iphona nie mialem to nie wiem czego sie po nim spodziewac
 
K

Kuqi

Guest
Ja zawsze miałem podejście do tej marki jako do "sprzęt dla kobiet". Iphone są malutkie (poza 6 Plus) i bardzo niewygodnie mi się z nich korzystało.
Czy kobieta sobie z nim poradzi? Tak. Moja była dostała IPhone 5s i była bardzo zadowolona. Zaletą firmy jest dość dobra bateria i super aparat.
Nie musisz się obawiać o to, czy sobie poradzi, bo sprzęt tej firmy jest stosunkowo łatwy w obsłudze. Po prostu trzeba przywyknąć na początku, że nie ma typowych klawiszy cofania i menu, tak jak w innych smartfonach.
Jeśli masz taką możliwość to zabierz swoją wybrankę do salonu któregoś operatora / media markt / media expert / saturn / etc. Tam mają wystawione IP6, więc Twoja kobieta będzie mogła sobie przetestować, czy jej odpowiada taki sprzęt.

Jeśli za długo: Uważam, że to odpowiedni sprzęt dla kobiety, ALE lepiej żebyś zamontował hartowane szkło na ekran :)
 
Do góry