Interpretacja

Piotrek.m

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Moja dziewczyna była wrzuciła 2 razy fotę. Jedna z podpisem "podpaliłeś mój las i pozwoliłeś mu płonąć" Selena Gomez Lose You To Love me. Tutaj interpretacja jest dość prosta.



Lecz wczoraj wrzuciła z podpisem "Call me friends but keep me closer" nazwij mnie przyjaciółką ale trzymaj mnie bliżej. A tutaj cały tekst, dość intrygujący.



Nie wiesz, że nie jestem dobra dla ciebie?
Nauczyłam się przegrywać, ty nie możesz sobie na to pozwolić
Rozdarłam moją bluzkę, aby zatamować twoje krwawienie
Ale nic nigdy nie powstrzyma ciebie przed odejściem
Cisza, kiedy wracam do domu i jestem zdana na siebie
Mogę kłamać, mówić "Lubię jak tak jest, lubię jak tak jest"
Mogę kłamać, mówić "Lubię jak tak jest, lubię jak tak jest"
Czy nie wiesz już za dużo?
Tylko Cię skrzywdzę jeśli mi pozwolisz
Nazwij mnie przyjaciółką, ale trzymaj mnie bliżej
I zadzwonię do Ciebie, kiedy ta impreza się skończy
Cisza, kiedy wracam do domu i jestem zdana na siebie
Mogę kłamać, mówić "Lubię jak tak jest, lubię jak tak jest"
Mogę kłamać, mówić "Lubię jak tak jest, lubię jak tak jest"
Ale nic nie jest lepsze czasami
Kiedy już powiedzieliśmy nasze pożegnania
Pozwól po prostu temu odejść
Pozwól mi pozwolić ci odejść
Cisza, kiedy wracam do domu i jestem zdana na siebie
Mogę kłamać, mówić "Lubię jak tak jest, lubię jak tak jest"
Mogę kłamać, mówić "Lubię jak tak jest, lubię jak tak jest"

Z jednej strony widać, iż autorka mówi o braku sił do odejścia, o tym jak ratowała zawsze ten związek, kłamie, że lubi ten pusty dom. Lecz na końcu chcę aby on odszedł, aby wyszedł z jej głowy i dał jej spokój. Uważacie to za kochanie połączone z tęsknotą, wściekłością i nostalgicznością? Jak wy byście to zinterpretowali?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja bym tego nie interpretował wcale, bo to dziecinada aż trzeszczy. Ile ona ma lat? 16?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No ja wiem, ale to dziecinne zachowanie stary... Jakieś cytaty z piosenek czy coś takiego... Myślę, że szkoda czasu na domyślanie się o co chodzi autorce itp. We wcześniejszym temacie odpisałem Ci co i dlaczego moim zdaniem powinieneś zrobić. Przemyśl sprawę.
 

Piotrek.m

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
No ja wiem, ale to dziecinne zachowanie stary... Jakieś cytaty z piosenek czy coś takiego... Myślę, że szkoda czasu na domyślanie się o co chodzi autorce itp. We wcześniejszym temacie odpisałem Ci co i dlaczego moim zdaniem powinieneś zrobić. Przemyśl sprawę.
Co kto woli po zerwaniu robić 🤷
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeśli jej zalezało, to raczej zaraz po zerwaniu takich akcji by nie odstawiała. Osoba która przezyła zerwanie nie łazi po imprezach i nie dopuszcza do siebie od razu innych. Ona robi inaczej. Nie zastanawia Cię to ?
 

Piotrek.m

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli jej zalezało, to raczej zaraz po zerwaniu takich akcji by nie odstawiała. Osoba która przezyła zerwanie nie łazi po imprezach i nie dopuszcza do siebie od razu innych. Ona robi inaczej. Nie zastanawia Cię to ?
Miała 3 tygodnie spokoju bo była u mamy, więc odpoczęła a potem zaczęła imprezować. Może i tak, ale w złości w nienawiśći jak mi zależało też dopuściłem do siebie kiedyś.
 
Do góry