Internetowa randka

kimbra84

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hey Wszystkim,
Czy korzystacie z internetowych portali randkowych? Jeśli tak to jakie polecacie i na co zwracacie uwagę? Czy udało Wam się poznać kogoś "sensownego"?
Pozdrawiam
Kimbra
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
"Randki" internetowe polecam tylko w razie braku możliwości spotkania osobistego.
Internet nie pachnie. Nawet film ruchomy i z dialogami jest inscenizowany.
Nie stać Cię na zwyczajne spotkanie, na tę niepewność na bieżąco, ale i na nadzieję na żywo?

Zdarza się poznać kogoś do tańca i do różańca, ale to i tak stwierdza się dopiero w realu, bo naśladowcy Cyrano de Bergerac istnieją
 

jedynytaki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Ja kożystałem z takiej formy poznawania ludzi. Jednak szczerze mówiąc nie poznalem nikogo wartościowego, może nie tyle wartościowego co kogoś kim bym się zainteresował. Jednak żeby pożnac kogos potrzebna jest mowa ciała
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Poznałam masę fascynujących ludzi przez sieć, z żadnych internetowych randek nie korzystałam, nie zamierzam i nawet sobie tego szczególnie nie wyobrażam. Emotką się wszystkiego nie załatwi.
Najpierw internetowy portal randkowy, potem internetowa randka, potem wirtualny seks, wirtualny ślub na stronie hajtnijmy.się.pl, potem wirtualne dzieci ze strony makeababy.com, które oczywiście można posłać do internetowej szkoły i na wirtualny uniwersytet, a żeby się rozwieść, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję. Bomba!

:przewraca:
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Wychodzi na to, że zacząć poznanie można, lecz nie należy do tego lgnąć, jak mucha do lepu.
i to by było na tyle.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
Wychodzi na to, że zacząć poznanie można, lecz nie należy do tego lgnąć, jak mucha do lepu.
i to by było na tyle.
Dokładnie.
Dla mnie portal randkowy ma sens, czemu nie? Tam kogoś poznaję, mogę troche pogadać przez internet, zobaczyć, czy w ogóle chcę się z tym kimś spotykać, ale w pewnym momencie trzeba to przenieść do reala, chyba że dla kogoś to wszystko gra.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Nie korzystałem, bo jestem "dinozaurem"[ smsy i wiadomości<rozmowa]. O wiele lepiej jest podejść do kobiety, wyciągnąć numer i się umówić niż poklikać z nią na klawiaturze.

Poza tym nie chciałbym kota w worku. Nie od dziś wiadomo, że na zdjęciach może wyglądać wiele lepiej niż "normalnie". Podrywając w staromodny sposób mam możliwość świadomej oceny przed zakupem.
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Uważam, że nie ma to jak prawdziwa, realna relacja.. To zdrowe. Internet nie służy do pozawania ludzi. No chyba, że na jedną noc. Przecież żyjemy w otwartym, relanym świecie i korzystajmy z tego. Po co sobie utrudniać i poświęcać masę czasu na czytanie literek skoro można skupić się na poczuciu zapachu drugiej osoby i doznania emocji?
 

Cyborg_max

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Lublin
Ja uważam ,że teraz wiele sfer życia jest obecnych w internecie - więc poznawanie ludzi za jego posrednictwem jest jak najbardziej ok- nie mowiąc już o tym ze jest znacznie szybsze i łatwiejsze. W internecie tak samo jak w realu spotkamy osoby bardziej lub mniej nam odpowiadajace. To tylko medium....
 

andre2k

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Portal randkowy jest ok, bo wiemy że więszkośc osób tam szuka właśnie drugiej połowy, wystarczy rozpoznanie czy dana osoba jest nami zainteresowana i poźniej wszystko przenosi sie do realnego świata, inaczej to nie ma sensu. Takie wirtualne znajomości to żadna znajomość.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Randki internetowe mają tę wadę, że zna się tylko własne odczucia, a o doznaniach tamtej osoby wiadomo jest tylko z jej słów. I nie wiadomo czy "zeznaje" bez mitomanii.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Randki internetowe mają tę wadę, że zna się tylko własne odczucia, a o doznaniach tamtej osoby wiadomo jest tylko z jej słów. I nie wiadomo czy "zeznaje" bez mitomanii.
Ale portale randkowe mają to do sieie, że pełnią tylko funkcję zapoznawczą, czytasz profil, oglądasz zdjęcia, ktoś Ci się spodoba, wymieniasz parę zdan i albo decydujesz się na spotkanie albo nie.
Głopotą jest pisanie sobie listow przez kilka miesięcy bo potem człowiek snuje sobie wyobrażenia na temat danej osoby i tak rodzi sie rozczarowanie w zderzeniu z rzeczywistością.

Nie ma co się czarować, na takim portalu ktoś musi Ci sie spodobać, żeby zwrocić twoją uwagę. Trzeba się z tym liczyć.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ale w realnym życiu/spotkaniu masz szanse zabłysnąć czymś jeszcze ;) Na portalu randkowym możesz liczyć tylko na swoją buzie... a dopiero potem zaprezentować sobą coś jeszcze.
 
I

immanentne

Guest
ja kiedyś korzystałam z portali randkowych, ale niestety nic dobrego z tego nie wyniknęło, więc odpuściłam sobie i stwierdziłam, że wolę być samotna niż spotykac się z kimś na siłę
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
immanentne, wszystko zależy od podejścia...
a nie robiłam niczego na siłę, wszystko z dystansem i przymrużeniem oka bez nastawiania się na cokolwiek i bardzo dobrze na tym wyszłam ;)
 

kamiliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
Ja poznałem kilka dziewczyn z którymi spotkałem się na seks ;P później prowadziłem kilka rozmów z innymi ale nic z tego nie wyszło. takie randki sa trudne bo zdjęcia niekoniecznie odzwierciedlaja rzeczywiśtość więć cięzko jest soba kogoś zainteresować...
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
W odróżnieniu od innych portali na randkowych łatwo sprawdzić aktualność ofert.
A z nieaktualnego trudniej skorzystać niż z dostępnego.

Korzystać można byle sobie za wiele nie obiecywać,
 
Do góry