Internet w Niemczech :)

Hugeska

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
PIOTRKÓW
Witam Wszystkich ;)
Mam zapytanie odnośnie internetu w Niemczech i roamingu. Mam telefon w plusie, korzystam z neta również na tel, ale w poniedziałek wyjeżdzam na dwa miesiące do NIEMIEC i nie mam pojęcia jak to tam będzie działało ? Więc jeśli któryś mądry ludz jest w stanie mi pomóc to bardzo bym prosiła :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Proponuję kupić Niemiecką kartę do internetu i korzystanie z niej. Wyjdzie taniej.
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
karta AldiTalk. Tam jest 2GB za 9,90 euro m-c
a sam Roaming jest tak nieopłacalny że nawet nie włączaj telefonu i to jeszcze w Plusie :)
koszt 1MB w Plusie w Roamingu kosztuje 0,78zł
czyli 2GB będzie gdzieś w okolicach 1597,44zł czyli 380 euro!!!
 

Kasie1990

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dokładnie, tak jak powiedział gressil - tylko i wyłącznie zakup karty w niemczech
 
M

mmamba88

Guest
Istnieje bardzo fajna apka o nazwie Youth HotSpot- free WiFi pokazuje ona darmowe HotSpoty na terenie całych Niemczech:) do tego daje kupony rabatowe, pokazuje atrakcje i wydarzenia :), bardzo fajna.
 

middy1983

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2013
Posty
174
Punkty reakcji
4
Wiek
51
Miasto
Montorio al Vomano
jest też WIFI SCANNER po polsku... Też apka na Androida. Wygląda jak radar na statku i wykrywa wszystkie WIFI... Potrafi skanować w tle i informować komunikatem i dźwiękiem tylko wtedy gdy znajdzie bezpłatny dostęp (nieszyfrowany). Od razu bez ingerencji użytkownika odpala klienta poczty i pobiera maile .... Nie trzeba nawet dotykać telefonu. Na zachodzie sprawdza się to genialnie bo bezpłatnych WIFI w miastach jest full. W Polsce jednak (jechałem od granicy w Słubicach do Warszawy) to mi ani razu nie znalazł Free WiFI....
Zapomniałem że to Afryka... i jestem na pustyni...
 
M

maalamy

Guest
byłam ostatnio w niemczech to ta aplikacja youth hotspot wifi bardzo mi się przydała, bym bardziej że mają tam sporo hot spotów z darmowym netem
 
M

maalamy

Guest
o dzięki za linka, przyda się do następnej podróży a widzę, że sporo tych atrakcji powymieniali
 

Maxio99

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Niedawno coś o tej aplikacji słyszałem ,fajna prosta i funkcjonalna. Ma nawet zniżki na nocleg :D
 
M

maalamy

Guest
dobrze wiedzieć, czekam do przyszłego sezonu żeby trochę więcej pozwiedzać szczególnie mam chęć na parki rozrywki, poszperałam po tej stronce i robią wrażenie!
 
Do góry