Internet LTE

Kropa82

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Posiadam internet mobilny od Playa. 6miesięcy bez limitów a potem 30GB. Zasięg dobry, rzadko zrywa połączenia.
 
V

Vaffik

Guest
To kiepsko wybrałeś. Dzisiaj jest 45zł m-c na kartę i do 320GB z pełną prędkością a po przekroczeniu do 2Mb/s
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
vaffanculo napisał:
To kiepsko wybrałeś. Dzisiaj jest 45zł m-c na kartę i do 320GB z pełną prędkością a po przekroczeniu do 2Mb/s
...w abonamencie da się za 29zł wyhaczyć bez limitu - trzeba gadać z konsultantem a nie korzystać z gotowych ofert :)
 
V

Vaffik

Guest
Nie brałem w Polsce abonamentu wiele lat i dobrze na tym wyszedłem. Bez sensu plątać się w umowy na 24-30-36 miesięcy dla modemu który kosztuje 180-200zł!
Na dodatek za rok wprowadzą nowe taryfy, nowe stawki a Ty będziesz kwiczeć jeszcze dwa lata i przepłacać. Bez sensu...
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
To jest oferta bez modemu - sam internet, na rok :) Osobiście nie jestem fanem kupowania sprzętu razem z abonamentem bo mam wrażenie że ktoś mnie okrada ;) Jest jeden przypadek gdzie abonament wraz ze sprzętem wchodzi w grę - telefon dla dziecka, gdzie dodatkowo można wykupić ubezpieczenie tego telefonu u operatora. Na miesiąc wychodzi śmieszna kwota a w razie uszkodzenia (nawet mechanicznego) telefon jest naprawiany lub wymieniany na nowy.
 
Do góry