internet dla firmy

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Czy macie jakieś sprawdzone opcje i dostawców internetu dla firm? Chciałabym opcję korzystania bezprzewodowo i bez limitów pobierania. Mam dość w sklepie i biurze łączenia się z telefonu. A jak chce zadzwonić to musze przerwać prace. Ktoś coś może polecić? Na CITO :)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
W mieście - wydaje mi się, że nie ma co się wiązać za bardzo z operatorem stacjonarnym, podczas gdy mobilni mają po 30-40 gb w ciągu miesiąca co jest wartością nie do przerobienia.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Caraoka na UPC popatrz, mają niezłe oferty, a przede wszystkim dobry serwis dla obsługi biznesu. To się przydaje, jak coś nie gra. :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
tomrok napisał:
W mieście - wydaje mi się, że nie ma co się wiązać za bardzo z operatorem stacjonarnym, podczas gdy mobilni mają po 30-40 gb w ciągu miesiąca co jest wartością nie do przerobienia.
Mieszkam pod Warszawą i niby zasięg rewelacyjny, a mobilne kiepsko wychodza. Mam dość kombinowania jednak.

samba_mamba napisał:
Caraoka na UPC popatrz, mają niezłe oferty, a przede wszystkim dobry serwis dla obsługi biznesu. To się przydaje, jak coś nie gra. :)
Mam UPC w domu, ale nie wiedziałam, że mają coś dla biznesu. Co to za oferty?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
To spróbuj, bo może część usług uda ci sie przenieść. Zresztą na dwa miechy możesz testować i w razie czego zrezygnować, jeżeli coś będzie nie tak.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
@Caraoka na stronie u nich masz dokładnie rozpisane oferty, różnią się prędkości, dodatkami i ceną. Najtaniej chyba wychodzi Biznes Smart, ale to musiałabyś sobie poczytać, bo każdy ma inne potrzeby. Z tego co wiem są też teraz jakieś promocje, więc warto się rozejrzeć.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Postanowiliśmy spróbować to UPC biznes. Faktycznie jest opcja bezpłatnego testowania przez 60 dni. Dzieki temu będę mogła sprawdzić jak z zasięgiem w naszej lokalizacji.
 

Charger

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
97
Punkty reakcji
0
Napisz potem, jak wam się sprawdził ten net z UPC bo sam jestem ciekaw.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Na razie wychodzi na duży plus. Nic się nie tnie i nie mam przerw w zasięgu. Maile bez problemu smigają, a i na stronach moge sobie posiedzieć wprowadzając ogłoszenia czy aktualizująć naszą stronę. Wziełam sobie jeszcze za 5zl stałe IP co dla mnie też jest dużym plusem.
 
Do góry