Internet dla dwóch komputerów

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Witajcie.

Przeprowadzam sie i bede potrzebowala internetu. Wszystko sama musze ogarnac, a nie mam pojecia od czego zaczac. Jaki bylby najlepszy dla dwoch komputerow: stacjonarnego i laptopa? Najlepiej bez zadnych limitow transferu danych. Na co powinnam zwrocic uwage?
 
A

alfabeta11

Guest
To będzie mieszkanie/dom w mieście?
Bo jeśli tak to bez problemu możesz sobie wykupić internet kablowy. Jeśli to będzie gdzieś na wsi to prawdopodobnie będzie wymagany internet mobilny, który niestety ma limity.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sądząc po dziale w którym znajduje się temat bierzesz pod uwagę wyłącznie internet mobilny zgadza się?
 
A

alfabeta11

Guest
W chwili obecnej jeśli chodzi o mobilny internet to chyba najlepszą taryfę ma T-Mobile. Za 90 zł dają 60 GB internetu + modem. Plus i Play za taką samą cenę dają 35 GB. Wszystko w technologii LTE już. Wydaje mi się, że T-Mobile będzie właśnie najlepszym wyborem.
Tak, Orange też daje 35GB za 90 zł.
 

16042014

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2014
Posty
138
Punkty reakcji
14
Gressil napisał:
Sądząc po dziale w którym znajduje się temat bierzesz pod uwagę wyłącznie internet mobilny zgadza się?
No wlasnie nie.



alfabeta11 napisał:
W chwili obecnej jeśli chodzi o mobilny internet
Jak wyzej. Nie o mobilny mi chodzi.

Przepraszam, ze z dzialem wprowadzilam Was chlopaki w blad. Jesli mozna prosic o przeniesienie w odpowiednie miejsce, to bede wdzieczna.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Jak mówił alfabeta. Możesz sobie wykupić kablowy, który będzie obsługiwany przez modem dostarczony pewnie przez dostawce plus do tego router dla bezprzewodowego na laptopie. Wtedy wszystko byłoby bez limitów i tańsze.
 
A

alfabeta11

Guest
No to jeśli nie mobilny to nie ma problemu. Kupujesz u lokalnego dostawcy usługę internetową. Prędkość sobie wybierasz jaką tam potrzebujesz. Oni wszystko zamontują, razem z modemem. Do tego dochodzi koszt najtańszego routera, jakieś 60-70 zł. Z tym możesz sobie rozdzielić internet na ile tam chcesz urządzeń.
Tutaj już my raczej nie pomożemy, bo nie wiemy jakie firmy oferują internet w tej miejscowości. Z takich ogólnych mogę jedynie odradzić Vectrę. Kilku znajomych ją ma i zawsze wołają o pomoc, bo im coś nie działa.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Powinnaś wziąć pod uwagę, że laptop czasami trzeba mieć pod ręką, gdy się jest daleko od domu. Na takie okazje - internet limitowany, mobilny (paluch alias pendrajw)
 
Do góry