Internat bursa w Krakowie

ThePatrykolus

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
1.Jako że za pół roku ukończę III klasę gimnazjum, zacząłem rozmyślać o wyborze szkoły średniej. Mieszkam w małym mieście z dala od Małopolski, jednak zamierzam składać papiery w V LO w Krakowie. Szkoła ta nie posiada internatu, więc rozpocząłem poszukiwania jakiejś bursy. Na tę chwilę rozważam Focha, Bursę Szkół Artystycznych oraz Internat przy Zespole Szkół Łączności(bo tylko te są w pobliżu) - jeszcze podzwonię po recepcjach, aby się dowiedzieć co nieco o warunkach itp . Proszę o opinie na temat tych burs, bo nie wiem na co się zdecydować :} Przeszukałem sporo wątków, ale tylko o bursie na Focha coś znalazłem.
2. Szukam osób(osoby), które również zamierzają się wybrać do któregoś z tych internatów. Jeśli chciałbyś zamieszkać ze spoko gościem ;P i chciałbyś się uczyć(tak jak ja- nie szukam jakichś imprezowiczów co mi muzykę będą na fulla puszczać, albo burdy robić całymi dniami - kiedy ja będę miał następnego dnia sprawdzian - nie jestem nerdem C: ). Nie musisz się wybierać do V Liceum, mi nie robi to różnicy. Jeśli ci to odpowiada, albo chcesz coś obgadać to pisz, jestem otwarty
skype: thepatrykolus
e-mail: patrykol1964@o2.pl - nie, nie jestem pięćdziesięcioletnim pedofilem

Z góry dzięki za pomoc​
 
Do góry