Instagram

TinnLinn

Member
Punkty reakcji
1
Miasto
okolice Zielonej Góry/Żar
Ja tam nie mam i na razie nie chcę mieć instagrama.
Ale żeby było śmiesznie, identyczny stosunek miałam do snapa, którego w końcu założyłam i nie mogłam przestać snapować (teraz przynajmniej mam od niego przerwę, zepsuł mi się smartfon)

kwiatuszek01

New Member
Punkty reakcji
0
Pomysł instagrama ogólnie mi się spodobaj i sobie też założyłam konto lecz ostatnio nie wchodzę często na tą aplikacje bo mnie trochę irytuje że zdjęcia różnych popularnych profili są takie perfekcyjne i poprawiane foto-shopem. Oczywiście rozumiem że nikt się nie będzie pokazywał z najgorszej tylko raczej z najlepszej strony, lecz wydaje mi się że wyszczuplanie i zmniejszanie różnych cech to już przesada. W końcu instagram miał początkowo być pamiętnikiem w formie zdjęć...

Bonmbel

New Member
Punkty reakcji
0
Ja założyłem ostatnio Instagrama, wrzucam tam zdjęcia z moich podróży, czy nietypowych potraw, które zjadłem :)

kwiatuszek01

New Member
Punkty reakcji
0
Bonmbel napisał:
Ja założyłem ostatnio Instagrama, wrzucam tam zdjęcia z moich podróży, czy nietypowych potraw, które zjadłem :)
Takie konto to fajne- interesująca jest oglądać zdjęcia ładnych i nietypowych miejscowości lub dan, zwłaszcza jak nie ma się możliwości zwiedzić samemu :D

Ktoś z was używa tez Snapchata?

TinnLinn

Member
Punkty reakcji
1
Miasto
okolice Zielonej Góry/Żar
TinnLinn napisał:
Ja tam nie mam i na razie nie chcę mieć instagrama.
Ale żeby było śmiesznie, identyczny stosunek miałam do snapa, którego w końcu założyłam i nie mogłam przestać snapować (teraz przynajmniej mam od niego przerwę, zepsuł mi się smartfon)
No i tak jak myślałam, zmieniłam zdanie i założyłam insta.
Jednakże nie przyjmę do obserwowanych osób, które są w całkowicie innych fandomach niż ja i są mi całkowicie obce.
kwiatuszek01 napisał:
Takie konto to fajne- interesująca jest oglądać zdjęcia ładnych i nietypowych miejscowości lub dan, zwłaszcza jak nie ma się możliwości zwiedzić samemu :D

Ktoś z was używa tez Snapchata?
Ja używam Snapchata!

MartaFlora

New Member
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Cześć. Prowadzę Instagrama na rzecz większej promocji książki, którą chciałabym wydać. Przyznam jednak szczere, że czuję się swobodniej na Facebooku. To chyba przyzwyczajenie.

Do góry