Inspiracje

A

Aleksa24

Guest
Zgadzam sie maja tam piekną biżuterię, która się juz nie przejada jak u większego konkurenta :). Tylko niestety no te piekne bransoletki za tanie nie są :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
W sumie nie szukam jakichs inspiracji, najczesciej kupuje proste ubrania tak, zeby bylo latwiej mi je skompletowac ze soba. I glownie patrze na sklad ubran, bo niestety sporo jest watpliwej jakosci :(
 
A

Aleksa24

Guest
Oczywiście, ale prezentować się trzeba, więc raz na jakiś czas można zaszaleć ze stylizacją i przyciągnąc wzrok :)
 

Piniata

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zwykle przeglądam po prostu blogi, czasami loobook.nu, a ostatnio w oko wpadła mi strona tematmoda.pl, bo prezentują wiele nowych trendów. Nie kopiuję bezmyślnie, staram się wybierać raczej dobrej jakości ubrania, które pozostaną ze mną na dłużej. I nie każdy trend mi się podoba ;) Chociaż to się akurat zmienia - kiedyś nie lubiłam różu, a ostatnimi czasy za nim szaleję.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja też jestem fanką lookbook.nu :D a poza tym blog Lene Orvik, chociaż tutaj raczej dziewczyna ma same markowe - wyższa półka rzeczy, ale chociaż na zestawienia kolorystyczne można sobie popatrzeć.
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja też głównie przeglądam blogi. Czasem spodoba mi się coś u jakiejś 'gwiazdy' w rubryce w gazecie. Najczęściej chyba jednak łapię stylizację widząc dziewczyny na ulicy.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja też zazwyczaj inspiracje modowe czerpię z tego co zobaczę na ulicy, jak inni chodzą ubrania albo z programów telewizyjnych. Ostatnio oglądałam na TVN Style o ubiorze do pracy i pokazali bardzo fajne i eleganckie sukienki, idealne na wiosnę i lato. Podchwyciłam temat i zaczęłam szukać podobnych stylizacji. Znalazłam idealne odwzorowanie tego, co pokazywali w telewizji na stronie https://modbis.pl/product-pol-11273-Sukienka-z-szyfonu-Arabella-XI-zwiewna-kreacja-w-dlugosci-do-lydki.html i myślę że właśnie taką sukienkę kupię sobie do pracy. Fajne połączenie przyjemnego z pożytecznym.
 

Waclawik

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja przeglądam głównie instagram. Zawsze wypatrzę jakąś ciekawą inspiracje.
 
Do góry